Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohemund
    Fakt, že si nebudeme moct kupovat nemovitosti mě od hry dost odradil tedy. Když si vzpomenu na ty částky, které jsem už třeba v půlce každého GTA měl, tak by mě fakt zajímalo, za co je tedy máme v 5ce utrácet. Nechápu tento krok vývojářů, myslím si, že zakomponování nemovitostí do tak obrovského světa by nebylo zas až tak komplikované a hlavně by bylo užitečné (checkpointy, větší vžití se do světa apod.)... ale hlavně že tam dali po*raný golf....
    • ako to ze sa nebudu dat kupovat nemovitosti? v tom pripade nechapem co to ukazuju v traileri v 0:54 sekunde to ma byt potom co iba tak? http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs
      • Asi jen kulisa.
    • Taková ta zjednodušená verze golfu už byl ve čtyřce. Asi jim ty nemovitosti za to nestály a ty prostředky použily na něco jiného nebo real estate přijde v nějakém DLC.
      • Bohemund
        No jo, ale v předešlých dílech měly ty nemovitosti dost podstatnou funkci checkpointů, teď to bude počítám tak, že budou ty "bejváky" hl. hrdinů jasně dané, podobně jako ve čtyřce ale i tak... myslím si, že zas tak moc prostředků a práce by to nedalo a hře by to dodalo jak realističnost, tak větší vžití se do toho herního světa... dle mě rozhodně škoda no.
        • Škoda to určitě je, ale prý tam mají "spoustu jiných věcí" na utrácení peněz v endgame fázi, tak uvidíme.
          • Jako, ze bez DLC to nepujde dohrat? :)
            • Ne, že bez DLC si ten prosklený hotel na pláži prostě nekoupíš. Dokonce do něj ani nevlezeš :)
  • Jé, to zase bude nudná hov*dina.
  • Čím víc hratelných postav tím líp. MW díky tomu dokázalo svůj skvělý příběh vyzdvihnout do ještě epičtější roviny. Kor když může kterákoliv postava nečekaně zemřít. Je radost vidět že se ostatní vývojáři konečně začínají od IW učit. Pro všechny své věrné fanoušky mám malé překvapení nebojte se a objednávejte:
    http://www.thestranger.com/images/savage/merch/savage-t-ggg.jpg

    Buďte jako já.
  • Mně už zajímá jen jedno. Kdy si budu moct předobjednat PC verzi?
  • gta sem nikdy nehrál a ani nebudu
    • No ještě že to víme fajn že jsi zaskočil do této diskuze.
  • Hrát za saniťáka, hasiče, policistu nebo taxikáře už asi v žádném GTA nebude:(
    • Keyz
      V GTA to bylo ale naprosto šílené.Tam jako polda po cestě zničil a mnoho aut a žádný problém.
      V GTA III jsem jel jako taxikář,naboural jsem a udělal několik přemetů.Zákazníkovi to nevadilo :)
    • To mě vždy nebavilo *10*
      • To tě asi nebavila ani Mafie, protože "Původně jsem byl taxikář. I když to zrovna moc neneslo a dělal jsem to od nevidím do nevidím, byl jsem rád, že mám aspoň nějakou práci…" *3*
      • Nikdo tě k tomu nenutil.
  • MikeiXX
    To doopravdy někomu tak šíleně vadí, že by hrál za postavu s tričkem s límečkem? :)
  • Jen by to chtělo skutečně open world, volné save/load případně dynamickou kampaň. Že když něco zvořete, tak to nemusíte do úmoru opakovat (to není zábava, áááno ?) ale prostě se to odrazí na příběhu - a třeba vám to zbrzdí postup, tzn. co nejméně skriptů. (Třeba když se vám nepodaří někoho zabít, tak se proti vám postaví a vy to budete mít těžší.) Tzn. - cíl je jasný-jak toho cíle dosáhneš je jen na tobě, pokud ho nedosáhneš, nevadí - ale bude to teď více hardcore. Prostě jako v životě.

    A konečně by se taky mělo dát hrát za ženu. U konkurence to jde. Zločinci ženského pohlaví přece také existují.
    • Je vidět že nemáš představu kolik práce by něco takového zabralo jinak bys věděl že tvoje nápady jsou mimo realitu.
  • Takže dle základních informací : Travor (Táborský) uživatel drog jenž žije za městem LS (zřejmě nějaký přívěs apod) v GTA V plní úlohu , destruktivní a na pohled né moc krásné postavy (- v GTA IV jím byl druhá hlavní postava Johnny Klebitz ) Michael (Luke) muž známý s trilleru , nenávidí svou ženu , která utrácí jeho peníze , má dvě děti ke kterým též nemá ono pověstné rodičovské pouto , a je v ochraně svědků u FIB (v reálu fbi) (- GTA IV stejná pozice jako měl niko , trochu pohledný a starající se o rodinu ) a poslední největší id*ot (dle mě) Franklin mladý floutek jen prodával drahé auta , rád se baví , a má kladný vztah k drahým sporťákům ( - v GTA IV Luis Lopez ) No nevím jak vy, ale jejich charakterové rysy jsou naprosto stejné jako měli hlavní postavy v GTA IV . :)
    • Ne Miku není namyšlenej, kdyby jsi v té době věděl co za nespravedlnost tě potká a s kým se dáš dokupy, než tě bodne do zad (skoro literally) ...
  • Nejnovější info http://bitly.com/Uc2m8A a vypadá to zatím hodně dobře podle mě. Hraje se teda za tři postavy - Michael, Trevor and Franklin. Postavy můžeme mezi sebou kdykoliv přepínat, vrátily se nám kola, prý to bude největší open-world hra od R* - ještě větší než RDR, GTA IV a GTA: SA dohromady, samozřejmě se dá měnit i styl oblečení, ale výška či váha postavy se změnit nedá, takže zapomeňme na posilku, vylepšili i jízdní model a pohyby kolemjdoucích byly natočeny technikou motion-capture, aby jejich chůze působila co nejreálněji.

    Za mě teda zatím *14* *14* *14* !
    • Kronoss1
      Hele, zatím neřekli něco, co by bylo opravdu nové. Jen to bude větší, více postav, lepší jízdní model, lepší chůze (která ti na herním zážitku zas tolik nepřidá, co si budeme povídat). Já bych chtěl nějakou fakt bombu, něco, co nemělo San Andreas. To, že si nebudeme moci kupovat nemovitosti mě tedy docela zklamalo, protože jak už psal někdo výše, tak zhruba v půlce GTA máš tolik peněz, že ani nevíš, co s nimi a jestli ještě osekají možnosti utrácení, tak nevím nevím. No, uvidíme.
    • rancor1223
      Chvílemi mi připadá, že půjde o simulátor sportovního vyřití s akčními pasážemi, ale jinak super *1* . Akorát se bojim, že udělají jízdní model jako byl v Sleeping Dogs. Já si jízdní model z IV dost oblíbil, tak doufám, že to nějak výrazně nezmrví.
      • Keyz
        Jo ve IV to bylo dobrý,pěkná sranda.Když se to člověk naučil šlo pak dobře vybírat smykem zatáčky.Hlavně mně tam přišlo,že auta něco vážila.
    • To přepínaní mezi postavami si nedokážu moc dobře představit. Jako když budu hrát za jednu , tak ty ostatní bude ovládat počítač takže jsem zvědavý na umělou inteligenci..protože když si vzpomenu na nervy u Mafie , kde v jednom kuse umíral Paulie :)) Radši bych hrál pouze za jednu postavu , tak se víc vžiješ do příběhu než když prožíváš příběh tří postav najednou
      • Kronoss1
        To je zvláštní, mně Paulie neumíral.
    • Keyz
      To přepínaní je nutnost anebo možnost?
      Proč bych měl přepínat?Jiné komentáře postav anebo budou mít i jiné vlastnosti které ovlivní hru?Moc to nechápu.To by museli udělat pro každou postavu zvláštní filmečky i dialogy...

      - Obávám se toho,že chtějí udělat auta jako ze závodních her.Protože co závodní hra to jiný model tak jsem zvědav.V GTA IV mně to celkem vyhovovalo.Bylo potřeba se soustředit.

      - Hlavně aby se posunula AI.To je u otevřené hry důležité.
      • rancor1223
        Pokud jen tak blbneš nebo děláš side questy tak pravděpodobně jen možnost. A v hlavních misích možná občas nutnost, podle toho kdo se jich bude účastnit, když všichni, tak za koho budeš chtít. Údajně budeš v jednu chvíli vést dialog, kde budeš ovládat obě dvě postavy, to bude hodně zajímavý *1*
        • Predpokladám že dialogy budú neinteraktívne takže to je asi jedno
          • rancor1223
            Právě že to vyznělo tak jakože budou tuším.
            • tohle měla game of thrones od cyanide a fungovalo to akorát musis být roleplayer já napřiklad jsem schopnéj myslet jako válečný veterán i jako namyšlený floutek a o to jde když se umíš vžít do všech postav (U Game of thrones 2 v Gta V 3) tak mužeš mít skvělou zábavu

              já planuju že jestli to pujde tak toho zdrogovaného pilota (1 z postav) budu držet na řetezu jako ostatní postavy ale z jeho hlediska budu prostě šilenec
    • Jo kdyby to vyšlo na jaro na pc tak bych byl taky hotový , nevýjde čili ,, A CO ? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit