Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, Paříž nebo Řím by se mi taky líbil... třeba někdy jindy;-)
  • posila
    Jeste me napadlo ... nemohlo by jit o neco jako San Andreas Stories pro NGP?
  • posila
    Tyhle postavy bych hadal na "strangers" ... proste postavy, co hrac nekde nahodou potka, udela pro ne nejakou jednoduchou misi nesouvisejici s pribehem a pak uz je nikdy neuvidi.
  • mne by celkom vyhovovalo Rio de janeiro
  • americkej "kultury" bolo uz v hrach celkovo dost nemyslite ??? ja by som bral jednoznacne PARIZ ! Uz len koli prostrediu by to bola uplne ina hra ..
  • Byla by paráda, užít si konečně nějakou atmosferickou podívanou, nějaké lesy, řeky, hory, nechal bych se inspirovat klidně v jižní americe, třeba prales, nějakej originální nápad a ne jen samej fádní beton a domy...
    • Chceš lesy, hory atd.? Tak na to je ideální RDR tam toho máš víc než dost.
      • posila
        nebo Just Cause 2
  • hlavně ať to není zákrsek karikatura kde kvůli toho je nejvyšší možná rychlost enginem omezena na 288km/h.
  • taka hra za FBI ala Alex Mahon (prison break)by sa mi pacila ...snad ma prekvapia
  • něco evropskýho by neuškodilo.. paříž, řím atd.. nebo třeba kuba
  • M4RTY
    Jestli to udělaj na PC a pude mi to koukatelně bez seků rozjet tak proč ne, hlavně aby tam udělali přírodu a ať je to třeba město podle horních dolních mokropsů *1* jinak mi GTA IV, který sem si onehdá koupil jelo průměr 17 FPS na dvoujádrovym AMD Athlotnu 64 5400+ 2,8GHz 2 GB RAM a Nvidia GeForce 460 GTX a na mym notebooku to šlapalo líp, což mě naštvalo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit