Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No musím říct upřímně že ten trailer je udělán velice pěkně ale tak je otázka jak to bude vypadat ve skutečnosti,po grafické stránce bych to tak špatně neviděl,hlavně jak je ten příběh nějak slušně udělaný *4*
  • Oceňuji snahu, ale osobně musím říct, že se mi to moc nelíbilo a přišlo mi to graficky ještě horší než čtyřka, zatímco trailer na nové GTA V se mi líbil hodně (jak zpracování, tak i po grafické stránce).
  • Ještě tu chybí tohle *15* :http://www.youtube.com/watch?v=exh0ORTFeiQ
    • ale chybi tam letadlo
  • Remake traileru skvělý (rozhodně lepší než ten poděl co ste tady ukazovaly ze SA ) ale každopadně se těším mnohem víc na prosluněné Los Santos než zaplivaný podzimní NY a doufám že hlavní postava bude ten cápak v obleku jak se dívá na město z kopce , a že jeho charakter bude tak dobrý jako byl u Johnnyho a Nika v IV
  • ja sem stahl iCEnhancer 1.3 a ve hre je to uplne jiny nez na videu na youtube se sejnym modem
    • To je problém těhle modů. Na videu to vypadá vždy skvěle a pak často skutek utek. Zkoušel jsem Photoreality 7, super ve dne, ale v noci někdo natáh na nebe hnusně modrou texturu s milionem bílejch čtverečků. Když opominu, jak hnusně to vypadalo, tak světelný znečištění pánům taky mnoho neřeklo. Pak jsem tam dal ještě něco, to zase byly hnusný rozbřesky, kdy bylo všechno divně červeno hnědý, až příliš... Což mi připomíná. Nemá někdo prosím tip na nějakej fakt povedenej mod, kterej z toho neudělá omalovánky, ale krásnou hru, a to za každýho počasí?
  • jo kdyby takovi pocasi bylo v zakladu a ne ten hnusnej sedivej podzim
    • Paulcz
      za to "počasí" můžou shadery, stačí nahrát nějakej mod :)
      • nj ale Niko si stejne muzze koupit tak akorat bundy
  • Jako na GTA IV jsem se strašně těšil, ale nakonec to nebyli schopní ani na PC platformu pořádně zoptimalizovat. Takže se na GTA V ani nijak extra netěším... protože nevím, co můžu čekat.
    • Tak čtyřka nebyla nejoptimalizovanější (i když já s ní nějak problémy neměl, až na jeden, ale ten se týká spíše "služby" GFWL), ale myslím si, že pětka už na tom bude lépe. Ostatně ani trojka GTA na tom nebyla nejlépe a byla celkem hodně hardwarově náročná na tehdejší dobu a Vice City už jelo v pohodě i na starších PC.
      Ale to vycházím z předpokladu, že GTA V poběží na stejném jenom poupraveném enginu jako čtyřka.
    • Nápodobně...Kdyby jen na PC, ale i např. na Xboxu nebyl framerate žádná slává v největším městě... Nový GTA vypadá super i plynule, záleží na čem jim běží tyhle prezentovaný záležitosti... :) L.A. Noir je na Xboxu taky hrozně zalagovaná a ztratil jsem o to jen díky tomuto zájem během hraní.... strach je tedy namístě navíc když jsou dnešní konzole fakt už staříci :l
      Nicméně si myslím že to jde, důkazem je pro mě RAGE x360 verze která má podle mě absolutně nadstandartní vizuální stránku vrámci konzolí a playnulsot jakbysmet... Ten kdo nic nečeká může být jen příjemně překvapen :)
      • Jasny no, ale jako já žádnýmu traileru už fakt nevěřím. Naposled jsem se o tom přesvědčil u Stronghold 3 - před vydáním hipe jako kravička a nakonec ve výsledku grafika kostičkovaná, no fuj tajxl... Oni to vždycky vychválí a pak výsledek neobsahuje ani polovinu co obsahovat měl.
        • JJ to je spravny pristup v dnesni dobe :) Pockat si nez budes mit moznost vlastiho testu a pak az se vyjadrovat.

          Ne jak to bylo napr s BF3 jehoz pre-release hltala stadicka uz mesice pred vydanim a i po vydanim me to nechava stejne chladnym jako v dobe ultra hypu :)..

          Na***t na pre-release.

          Chci dukaz misto slibu *1*
  • Wow. Tak to virtualni klobouk dolu *2*
  • tohle je rockstarem udleanej remake traileru :) jsou za to kur*vsky placeny, jasne ze to vypada dobre :D
    • a to si vzal kde ? je to od lidí z gta5.tv *3*
  • Kdy budou tu budou nějaké ohlasy na PC verzi LA Noire ? díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit