Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GW2 je totalni picovina. Jenom tupci mohou hrat takovou srackovou hru, fuj. Epic fail game, sraczka nade vsechny.
    • Jako největší tupec ses tu projevil ty sám. Inteligentní lidé podloží svůj názor argumenty, zatímco tupci jako ty jen bezdůvodně nadávají. Kup si plyšovou pandu a nepruď trolle.
    • keby si tu napisal aj preco, ale pisat na hru take slova, po takom uspechu je celkom na odvahu, ale smrdi mi tu proste hate :)
    • amen bratre.
  • tak dneska jsem si zahral hodinu a myslel sem si ze mi upadnou prsty xD
  • muže nekdo popsat jake to ma dungeony? jestli na bosse platí nejaka taktika
    • jako v kazdy mmo .... prijdes k bossovi, das mu par facek a vyberes loot ... *3* a kdyz nevis, jak mu dat par facek, tak da on tobe *1*
      to je snad jasny, ze tam boss nestoji jak solnej sloup *7*
      • jasny by to melo bejt, ptam se proto ze jsem videl nejake videa a tam to skutecne vypadalo ze jen stoji jak sloup
  • Epic fail panove, epic fail... Tutorial pro Chary je buglej a casto se zasekne a nejde dohrat...
    • walltar
      lol .... tak to se stavalo už v betě. *1* Ale jinak já mám 2 charry a nikde nebyl žádný problém.
  • Tak protože se tady stále objevují dotazy na HW nároky tak se podívejte na tyhle stránky... nastavení jsem vyzkoušel na více PC a hraji bez problémů tak jak mi to hodilo...
    http://www.game-debate.com
    zadat do hledání guild wars 2 snad dovedete... *3* přesný odkaz mi bohužel pořád háže chybu... *9*
    • Ten prvni graf kterej ukazuje pocet snimku podle ovladacu mi prijde trochu divnej, na posledni verzi ovladacu to ma min snimku nez na jakychkoliv jinych ovladacich, nebo se pletu ???
  • Kdo se vám líbí víc? Drda vs Šampón Karrull?
  • Nevite nekdo jak rozchodit v tyhle hre 3d vision, na strankach nvidie je psano ze to podporuje a i ve hre u nastaveni grafiky je volba stereoscopic 3d, nicmene kdyz hru spustim se zapnutyma brylema tak mi to hodi chybu ze mam preinstalovat ovladace ci snad direct x, diky za kazdou radu.
    • a zkoušel si je teda přeinstalovat? :P
      • Tak jsem to preinstaloval a hle uz to jde je teda pravda, ze se tam zas dotahli nejaky updaty, ale tak hlavne, ze to slape paradicka.
        • super ;) ono posledni dobou bejvaj vtech softwarech veci mezi nebem a zemi :D
          • Hm tak nevim jednou to jde a pak to zaboha nejde a hlasi to ze 3d output neni pripojenej a pri spousteni mi ir emitor nenaskoci, u jinejch her to jde ale v pohode zvlastni zkusim reinstal, pak jeste skusim nahrat starsi ovladace a jestli ani to ne tak uz nevim.
            • Jeste zkusim stahnout ty beta ovladace co ktomu vysli tak snad. Jinak paradni hra.
      • Mam tam posledni verzi ovladacu pro nvidii a directx 11 vsechny hry mi slapou paradne, prijde mi divne preinstalovavat ovladace tema samyma ovladacema.
  • Tak ten launch to je zase fail jako krava, z celyho 28. se slo nalogovat akorat od 9 do 14:00 fakt sem si zahral paradni hra :-(
    • Ten problém je individuální... já se logl a připojil do hry okamžitě a bratr se nedokázal připojit pár hodin... stejně tak z reakcí v rámci legie vím, že se podařilo hned připojit jen asi polovině lidí, ostatním to házelo chybu a to pár hodin...
    • ja vcera hral od 18:00 d 2:00 bez sebemensiho problemu.
    • walltar
      Jo celkem dost lidí prý mělo podobný problém .... arenanetu umírají login servery. Takže často kdo se odpojí tak už se nepřipojí. Stejný problém byl první den headstartu. Mě to dneska spadlo na hodinu kolem třetí ale jinak sem měl nerušený celý den.
    • Blbost, já hrál od 18:00 do teď...
      • No ja sel v 19:00 na nocni a do ty doby error 42, tak doufam, ze az prijdu rano, ze se tam dostanu, tak jako je to dobra hra, ale tohle me vzdycky pekelne nas.re
  • Nebejval náhodou "Karrull" nick Karla Drdy? :) V Galaxies nebo něčem takovým...
    • Inquisitor
      Taky to je Drda.
      • Aha, já čtu Vojtíšek a jsem zmatený jako prase.. :D Dobrá tedy :)
        • Inquisitor
          Jo tady na Games používá pseudonym. Já jsem to zjistil, když byl na Twitteru odkaz na článek od Karla Drdy a taky tam byl jako autor Karel Vojtíšek :)
  • Právě instaluju... resp stahuju (asi patch)... víte co mě nejvíc štve... že stahuju rychlostí asi 100kB :( cekam jak trotl asi 3 hodiny a ještě jsem se nedočkal :( ale nemůžu se dočkat, to je pravda *1*
    • walltar
      Mě to stahovalo všechno kolem 900kB/s takže mě to omezoval net .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit