Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvláštní proč se tu vždy objeví nějaký hateři tos e tak nudíte? Tohle je super hra, neříkám že měn bude bavit pořád, ale hrát za Necromancera a ještě zadarmo to se mu takhle dlouho nepoštěstilo.
    • Závidí, že je GW lepší, než to jejich MMO, a že nemají tisícovku, aby si mohli taky zahrát. Tak co jim zbývá? Užírat se a nadávat. Jo, frustrace je strašná věc *1* Až vyjdou pandy, dají (snad) pokoj a potáhnou zpátky na freečka *4*
      • To by byla nuda kdyby tady byli jen fanbojove jako vy. U teto hry mame ale jistotu, ze nebude zdarma. Nedavno jsem kupoval jednicku, a tuto koupim mozna tak za dva tri roky. Ale kdo vi jak to dopadne.
        • To byla nadsázka, drahý anonyme :) Jsem fangirl (a nestydím se za to) od chvíle, co jsem hrála první BWE a od počítače celý víkend pomalu ani nevstala. Jestli vás baví pár náctiletých sprosťáků, kteří místo argumentů jen nadávají, jak je libo, bavte se :D
  • Dopadne stejne jako SWTOR, pujde do pekla zapomneni *16*
  • Guild Wars 2 je picovina

    debilni hra

    epic fail
    • tvoje babka je epic fail
    • jak dlouho jsi ji hral ?
      • Nehrál to vůbec, jen trollí. Měl by zajít včas k psychiatrovi, než to na něm zanechá trvalé následky *1*
  • V GWII neni nic prakticky staticke ani ve mestech, velka chyba v clanku. Prakticky cokoliv vidite v dalce tak k tomu muzete dojit, akorat je to treba hodne daleko. A porty ve mestech sou proto ze jsou ty mesta tak obrovsky ze by to ani nijak neslo (stormwind? lol takova vesnicka)
    • zdeeneek
      Stormwind - takova vesnicka. Ve ktere je ale vsechno, co hrac potrebuje.
  • Kripparian obvykle delal rozumny videa, ale z tohohle jsem citil jen jeho nasranost.
    Celou dobu ze sebe delal blbce, ze jenom koupil predmet (uz nerekl, ze jich bylo nekolik desitek). Zaverecna perlicka, ze exploituje, ale zna limity... takze se rozhodl vydelat "jen" nekonecne penez
    • nevim o co jde protoze neumim anglicky ale kriparrian vypada jak vul, takže je určite vinej
    • Keyz
      Tak jestli špatně nastavili poměr ceny některých materiálů a někdo to využije tak to je přece ok.V běžném životě mnoho lidí vydělalo,na špatně nastavených cenách například od státu a pod.
      Jestli to tak bylo.Video jsem neviděl,takto jsem to pochopil z toho co píšeš.

      Pak nevím jestli se tvůrci snaží vytvořit ideální svět který stejně neudělají anebo jím tak vadí,že někdo využil toho na co asi zapomněli.

      - http://www.youtube.com/watch?v=qCocjCCMOXI&list=UUeBMccz-PDZf6OB4aV6a3eA&index=1&feature=plcp
      Jestli to začátek v rychlosti chytl tak mu zavolali a řekli,že mu ten ban možná zruší nebo tak něco? :) To je komedie
      • walltar
        Ne to bylo tak že si mohl koupit item za karmu za hodně málo a porodat ho za hodně zlata ( karmy máš tisíce ) no a někteří lidi tohle dělali celý den a vytvořili obrovské množství zlata. když na tohle arenanet přišel dal všem co tohle dělali ve velkém perma ban a poslal jim maily, že když napíšou ticket tak, že jim zruší perma ban a dostanou jen ban na 3dny, ale musí smazat všechno co vydělali. Pokud by se tohle nestalo tak by se do ekonomiky GW2 uvolnilo obrovské množství zlata a celá ekonomika by se zhroutila.

        Prostě klasický exploit bugu ve hře.
        • Keyz
          Aha,tak to pak jo.
  • já GW2 obrovsky fandím už od doby co jsem o té hře slyšel před rokem popvé. je tam pár drobných bugů, ale myslím si že arenanet to zvládá velice obstojně a makají na tom dnem a nocí.
  • http://www.youtube.com/watch?v=OMTmBrwmjf0&list=UUeBMccz-PDZf6OB4aV6a3eA&index=2&feature=plcp

    No to me p*ser :D :D Poslechne te si tohle :D Myslim, ze to A.net trochu nezvlada.
    • - http://www.youtube.com/watch?v=qxb-anRWHrA ako vidiet z videa, dostal ban na 3 dni, anet napisal tym ludom, ze ked im napisu na support ospravedlnenie bla bla bla tak im ban znizia na 1 den, bohuzial kripparian bol za svojim, ze nema mat co ban, ze len kupoval veci a predaval... pritom bolo jasne ze exploitoval, asi si myslel ze je anet hlupy a vrati mu acc a goldy... urobil zo seba proste hlupaka... a este natoci dalsie video ze dostal permaban, keby si to priznal, tak ma svoje acc... Predstav si ze v tvojej hre niekto vyuzije poriadny bug, das mu ban na 3 dni a on ti napise ze nic nespravil, pritom jasne pri lognuti do hry odfajkne polozku s tym ze kazdy bug reportne a nebude ho zneuzivat... no co mu mali unbanovat acc a dat mu k tomu zberatelsku ediciu ako podakovanie ?
      • Me akorat celkem dost mrzi kolik lidi s nim souhlasi!!! Je to docela smutny... u toho videa je dle oblibenosti videt ten nepomer mezi poctivyma a nepoctivyma lidma! Neni divu ze lidstvo se riti do zahuby..
      • Asharak
        Já měl za to, že dostal ban za to, že to streamoval... *7*
      • Dobre mu tak anet to udeal jeste jemne ja bych mu ten account zabanoval na tri generace dopredu. Nechapu proc si lidi nemuzou hry uzivat normalnee a musi porad vymyslet nejake pic*viny.
    • Celozivotni bany za exploit jsou to nejlepsi reseni s jakym mohli prijit. Maji u me obrovske plus. *4*
      • Cahir
        Souhlas!
    • uz podle vystupovani je ten typ namyslenej blb ... pred permabanem dostal ban 3 dny, evidentne mu to nestacilo a bugoval dale, tak nevim, co je spatnyho na tom, poslat ho do ******
    • walltar
      Už se to v téhle diskuzi řešilo ....
    • no mi nehovor ze im nemali dat bany... oni si bugom zarobili ani ne tyzden po starte cca 100 goldov, co je asi tak v hodnote 15k wow goldov... rovno by som mu hodil perma aj za to video co tam hodil... nevie sa spravat tak nech si kupi nove acc, nikto mu v tom nebrani, uz podla toho jeho roztrhaneho tricka vidim ze to je nejaky krypel...
      Vedel veelmi dobre ze vyuziva bug, a tak sa este na verejnost ukazat...
      • Já ho moc dobře znám a on opravdu ví co je exploit když to ve hře vidí. A taky je schválně využívá aby si hraní urychlil a pak si bude ještě vztěžovat jo nevěděl sem, že je to exploit myslim , že skoro každej kdo něco takovýho využívá ví že to je chyba a jen se na tom snaží něco nahrabat a pak řvou když je za to zabanujou. To je jako když chytnou zloděje jak krade něco ze soukromího neoplocenýho pozemku byť očividně někomu patřící a von se vymlouval na to, že si myslel že to tam jen tak někdo dal , aby si to někdo moh vzít. *1* Prostě si chtěli něco nahrabat než to autoři opravěj oni je načapali a pak brečej.
      • Asharak
        Spíš jde o to, že mu nedali ani tu možnost co ostatním. By mě třeba zajímalo, kolik dalších těch explitů zná *3*

        Ale s tím tričkem si to celkem podělal *15* Sice tu teď píšu s trikem RedBull že, takže pokud bych si vzal něco starého, hned bys věděl, co jsem za vandráka. Ach jo... logika nade vše *1*
        • Nie, ale nezoberiem si roztrhane tricko ked tocim o sebe video, ako som dostal permaban za exploit, ktory je jasne ze urobil... Myslim ze v anete z neho maju celkom prcu.
      • A myslim ze skoncil este dobre, co anet nezvlada ? to ze zabanovala typa co vyuzival bug ? Blizzard zabanoval celu guildu Ensidia, ktora dala world first lich kinga len zato, ze na nom pouzivala saronite bomby, ktore tam boli "zakazane", takze neviem kto co nezvlada...
  • GW2 má +- to ze te nenuti ji stale hrat.Proste to neni jak wow kdy to funguje musim vyexpit abych mohl chodit arenky,raidy, kefat rychlejs,tezit drazsi suroviny.Taky to nenuti cloveka kazdy tyden chodit povine raidy prece nemam id tak ho musim vyplytvat abych mel sanci ze vubec dostanu nejaky lepsi item.

    Myslim ze u gw2 sice nebudu travit tolik casu jako u wow ale bavit se budu kralovsky.
    • Přesně. U Wow člověk jen hrabe předměty aby se výbec moh (smysluplně) zůčastnit raidu nebo PvP. No a když už to skoro bylo, přišel datadisk a bum veškerej gear moh jít do koše. To mě nakonec odradilo.
  • Velice dobrá zhodnocení GW2 najdete zde:
    http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/08/29/guild-wars-2-a-grind-by-any-other-name/
    http://massively.joystiq.com/2012/08/28/a-critical-look-at-guild-wars-2/

    In the hopes of lowering the deluge of angry emails I’m about to get, let me preface everything by saying this: Guild Wars 2 is a good game — a great game, even. In fact, I love it. But every time I’ve had the audacity to mention anything even remotely critical about the title in in-game chat (my first mistake), I’ve been immediately pounced upon by rabid fans who seem to think that anyone who feels that the game could be better in some regard is a heretic who should just quit the game. So I’m going to do what any rational gamer with a death wish would: take a critical look at Guild Wars 2.
    • Cahir
      nefakčí...
  • Mám trochu problém zvyknout si na tu kameru a pohyb postavy.. někdy se otáčím na místě jako šašek :D Jde to nějak přenastavit tak aby to fungovalo jako ve WoW?
    • ? Kamera a pohyb je u mě naprosto stejné jako ve WoW. Otázka je jak máš nastavené WoW s GW jsem nic nedělal, a asi ani kdysi ve WoW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit