Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je treba kombinovat games.tiscali treba s pc.ign :] pak vam neunikne temer nic :D
  • Prosím vás. Víc takovejch článků, který mě upozorní na skvělý tituly. Nebo neznáte někdo web, kde by se zaobírali převážně indie tituly? Otevřu games.cz a všude na mě čučej obrázky, který mi fakt už nic neříkaj. Hry, který jsou plný quick time eventů a podobnejch sraček. Hry, který sázej na formu, ale ne na obsah. CHCI VÍC Hotline Miami, Cave Story a pak takovejch...sakra...hrajete za vezně číslo 1708 nebo tak nějak a snažite se přijít na to, co se stalo a od toho samýho tvůrce stelath akce, kde jste zloděj a kradete věci z baráků.
    • GlaDOS
      Přihřeju si polívčičku: indeegames.cz
    • Games.cz cerpa veskere svoje info z rockpapershotgun a neogaf.com. Tak si vyber.
    • http://www.metacritic.com/game/pc
  • to uz zacala okurkova sezona?
  • Hra je super ale dohrál sem ji tak rychle že ani nevím jak. *13*
  • Keyz
    Skvělá zábava, která i trochu potrápí mozek. Sice ne zas tak moc aby z toho byla frustrace ale dnes to není moc běžné...
    Těším na nové levely co pak budou.

    - Navíc různým propojením mohou vzniknou naprosto komické situace. Sražení dveřmi je jedním z nich. Navíc ten zvuk, když to ochranku plácne do xichtu *15* anebo hráče.
    • flustrace, frustrace, stazeni, srazeni, np, i get it bro *6*
      • Keyz
        Dík za upozornění.
        Hlavně, že jsi to pochopil i v původní verzi *3*
  • Vzdyt vyslo takových her a vy musíte recenzovat toto?
  • sakra ještě jsem nedohrál mark of the ninja
    Jinak musím říct...kam se hrabou dnešní AAA "stealth hry" na tituly, jako je zmíněný ninja
    • Hrál jsem mark of the ninja u kámoše a dnes lituji, že jsem nebyl doma když to mělo na steamu slevu. Super hra.
      • ucho
        na amazonu můžeš koupit za 4 dolary
        • Black_Hand
          amazon ale neprodava digitalni kousky k nam. nebo ano? uz jsem to zkousel nekolikrat a vzdycky mi to hru odmitlo prodat. ale protoze amazon neni jedina moznost, tak jsem se na ne vykaslal.
          • ucho
            prodává. stačí mít na amazon účtu vyplněnou US adresu a není s tím problém.
  • nechci bejt chudej prachama i časem, abych si to mohl koupit a zahrát!
  • Tohle a The Swapper jsou pro mě zatím nejvíc svítivé perly letošní indie scény, moc moc moc pěkné a vtipné
    • ucho
      hm, The Swapper nějak unikl mojí pozornosti. díky za info :)
    • GlaDOS
      The Swapper souhlasím. Skvělá hra. Ale nad ním mám Dust: An Elysian Tail.
      • O Dustu mi nemluv :), propásl jsem 75% slevu na Steamu, snad bude zase brzo ve slevě.
    • Ke Swapperu jsem se zatím nedostal, ale vypadá to na další dobrý rok. Přitom Gunpoint dělal jen Tom Francis, jeden člověk kutí také Banished. Je to hodné obdivu.
  • Výborná hra za výbornou cenu. Chce to postřeh, umí rozesmát, video/audio je nevšední. Hodil by se editor jako do Monaca.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit