Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, proč tomu všude říkají Gwent, když je to Gwint? V překladu knížek určitě a snad i v českých titulkách, co si teď vybavuju. Hnidopich out.
    • kostejnesmrtelny
      Páč to je v anglickým překladu. Mně to třeba pije krev daleko míň než Triss Merigold (PL,EN) vs. Triss Ranuncul (CZ) případně Jaskier (PL) vs Dandelion (EN) vs Marigold (CZ). Snažil jsem se v tom kdysi udělat pořádek, ale nedá se - pro zajímavost třeba Jaskier je polský název pro kytku u nás známou jako pryskyřník, s latinským názvem Ranunculus (ha!)

      Překladatel Komárek, WFT? *8*
      • Vybavuji si, že to bylo tak že Marigold se objevil v knihách dříve než Triss. Komárek udělal z Jaskiera Marigolda (už si nevybavím jak a proč přesně, Marigold je taky kytka) a když se pak objevila Triss měl problém s tím že to zní podobně (Merigold/Marigold) a tak se prostě Triss stala Triss Jaskier - Ranunculus...
        • Tohle jsem taky nechápal a na anglické wiki získávat informace o hře, co hraju v polském znění s českými titulky, bylo chvílemi matoucí *4*. Popsané, i když jen v několika větách, jsem to našel na straně 28 v téhle bakalářské práci.
          https://theses.cz/id/ra34v6/Iva_Zurkova_-_Bakalarska_prace.pdf

          To, že se Marigold objevil dřív než Triss, tam uvedené není, ale asi je to pravda. Dobrý postřeh *3*
        • kostejnesmrtelny
          Dík.
          Vůbec by mi nepřekvapilo, kdyby mu (Komárkovi) to udělal Sapek naschvál *1*
  • Arcomage byl vejvar u kterýho jsem ztratil dost času. I když v podstatě jednoduchá hra. A ten blbej lizard si me někdy hned dal na Sooustrový dýky... :D A prakticky univerzální universum..Dokonce mam i neoficiální appku v mobilu. Škoda, že už se o ní někdo nestará.
  • Nevíte, jestli bude CD Projekt ještě posílat nějaký klíče? Registroval jsem se cca před tejdnem a od tý doby nic. Chápu, že se nedostane na každýho, kdo si řekne, ale jenom mě zajímá, jak dlouho beta poběží.
    • Veny
      Já ani nevim kdy jsem se regnul, a klíč jsem dostal v pondělí 14.11.
    • Beta pobeží až do marca budúceho roka.
  • doufejme že to nebude mít trapný príbeh a hrdiny
  • Veny
    Herní principy jsou totálně překopané a narozdíl od původního Gwentu jsou, dle mého, karty a jejich kombinace silně nevyvážené. Uděat si kartu se silou dvacet, "pozlatit" ji, či nechat ji přežít do dalšího kola, to mi přijde moc.

    Dle mého hra moc trpí svojí samostatností - mikrotransakce a přílišná snaha ve výsledku dost škodí. No, snad bude aspoň kampaň dobrá - PvP zatím není nic moc. Což o to, hra baví, ale získávání karet je práce na měsíce.
  • zaklínač universum je mi nesympaticke, ale jestli pamatujete karetní hru ze hry Rage, tak to mne bavilo a to bych bral jako osobitnou mobilní aplikaci
  • KrPa
    Ty obrazky v clanku jsou tak pul roku stare, nemuzete si udelat ve hre nove?
    • Mě třeba obrázky vůbec nezajímají..ale chápu to
    • To oni nemůžou - víš kolik by to dalo práce?
    • tomocz
      Tož taky jsem si říkal, že to vypadá nějak jinak, než co mám já o.O
  • těšim *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit