Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IWKYN
    Měl by za to něco dostat. Vemte si, že dyž by to hacknul a ukrad by to, poslal dál, tak by ho žalovali, ale takhle, když jim pomoh, dostal jenom dík... trochu málo ne? Nic proti, ale za dík si koupí prd
    • Dostal dozivotni hrani zdarma, to je slusna odmena si myslim.
    • Pokud vlastní firmu zabývající se internetovou bezpečností, jak je napsáno v příspěvku níže, tak bych řekl, že těch pár tisíc, kterého ho roční hraní stojí, pro něj moc nebude *4*
    • ucho
      někomu stačí i ten dík. ne každý vše přeměřuje na peníze nebo jakékoli další naturálie. někdo je rád, že druhému pomůže a nečeká nic na oplátku...
      • od te doby co vynalezli penize se nedekuje :)))))
      • IWKYN
        Tak sem to nemyslel, já měl namysli tu nespravedlivost: Uděláš něco špatně - budeš potrestán, uděláš něco dobře a dostaneš maximálně pochvalu ....
        • To ze delas neco spravneho, delas kvuli pocitu ktery ze sebe pak mas.. Neni prece duvod delat to kvuli necemu jinemu.. Pak je to obchod, zadnej dobrej skutek...
  • Bylo to tak, ze ucet tohoto dobrodince byl nabouran a ukradli mu penize a armor ci co....tak se v tom povrtal a jelikoz vlastni nejakou firmu co se venuje internet security tak to pro nej nebyl problem:)...ja bych je taky informoval a doufal ze me daj rocni hrani zdarma nebo tak.Takhle platim 12.9.
  • Jojó, někdo je svině...oh...totiž Sony a někdo je gentleman.
  • ken:Precti si rozhovor a dozvis se proc se v tom vrtal
  • Precti si rozhovor a dozvis se proc se v tom vrtal

    http://rift.zam.com/story.html?story=25684
  • Core
    Sympatické. Palec nahoru.
  • A proč se v tom systemu vrtal kdyz je tak slušnej? To je stejny jako kdybych byl pedofil a kazdej den sledoval devcatka kdyz se vraceji ze skoly a pak sel rodicum vratit kapesnik kterej tomu devcatku upadl. Proste zvracenost.
    • A co?? V kolik se vracely holky dneska? ? ? *12*
    • ale pedofilie neni nemoc, je to jenom nedočkavost
    • Někteří lidé mají svá hobby. Prostě si jen něco chtějí dokázat, popřípadě si ověřit myšlenku atp. Důvodů proč to udělal mohlo být mnoho ;)
    • Třeba se tam vrtal aby jim pomohl
      Věděl že je furt někdo napadá tak si řekl že to zkusí najít a našel a upozornil.
    • Drom
      ty mas ale divny prirovnani... *7*
      • O tom se ted v cechach hodne mluvi tak me to napadlo
  • To se zase vyrojí příspěvků jakej je machr a že lidi nejsou takoví hajzlové. Kruci, dyť by to mělo být úplně normální stejně, jako že když najdu peněženku, tak ji taky vrátím a nedělám ze sebe hrdinu. To že jsou ve zprávách samé špatné věci neznamená, že se nedějou dobré, jen nejsou tak populární.
    • miker17
      nějak si nedovedu představit že bys vrátil peněnženku řekněme s 10 táci
      • Jednou jsem vrátil peněženku s přibližně tisícem(počítat jsem to nepočítal, ale zvědavost nedala*4*), a udělal bych to i s deseti, i klidně i se sto. Protože z principu neberu to, co není moje. Přesně jak řekl kolega přede mnou, to že ty bys to nedokázal nevypovídá o mě, ale spíš o tobě.

        Jinak Drome, existuje i početná skupina poctivých hackerů zvaných programátoři. *1*
        Jako takhle. Spíš mi vadí všeobecný názor lidí, že poctivost je vzácnost a že každý druhý něco ukradl, každý třetí někoho zabil a každý čtvrtý(ten s bavorákem) je mafián, či daňový podvodník. To bychom tu měli apokalipsu už dávno.

        Skauti nakupují v sámnošce jídlo na tábor a poté co zaplatí odejdou. Po chvíli se vrátí a povídají prodavačce":Paní, vy jste se spletla o tisícovku." prodavačka ihned:"Vaše chyba, měli jste to říct hned!" Skauti se usmějí a ve dveřích povídají:"Taky my si tu tisícovku necháme, nashledanou!"

        Takže takto.
      • To ze si to nedovedes ani predstavit vypovida neco o tve moralce. Ver tomu, ze takovy lide jsou a neni jich malo (nerikam, ze mezi ne patrim).
    • Drom
      a kdyz se je nekdo pokusi zpopularizovat, tak prijde Unreal a jeste jim vynada *3* chalpe, 99% hackeru dela pro svuj prospech. Tohle jsou vazne raritni udalosti, ktere nejsou na dennim poradku jak je tomu na druhe strane barikady
  • tohle mi vlilo opet trochu lasky a optimismu do zil...
  • aspon mu mohli dat rok hrani zdarma... za takovou fatalni chybu co udelali by to zaslouzil :)
    • Odsoudili ho na dozivoti ;-) http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/20529-poctivost-se-vyplaci-hacker-objevil-diru-ve-hre-rift-na-oplatku-obdrzel-dozivotni-predplatne
    • fallout
      tak já myslím, že tam určitě byla i jiná odměna než jen poděkování...
      • No to doufám, "hold a nejsrdečnější díky" plus chvilka relativní popularity je nic moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit