Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hehe, Nintendo vzkazuje: "Nikdo si nebude hrát s Nintendem!" :)
  • Nedivil bych se, kdyby to "vydírání" byla běžná metoda - opravte to, nebo vše zveřejním. Tomu by napovídalo, že citlivé údaje byly zveřejňovány po kouskách. Pokud Nintendo mlčí a nechce přiznat podrobnosti ani o průniku ani o hackerovi, ať se nediví, že bude za zlou tajnůstkářskou korporaci.
  • Spades
    Srat na diry v systemech... vyuzit je dokud to jde, je to 1. jejich problem a za 2. s tim bud neco udelaji a na ty, kteri na to prisli uz zapomenou, nebo se na to uplne vyserou...
  • jj to ta spolecnost ma mit poradne zabespeceni jejich vyna nejsem hacker ale skuste na svete nechat auto sklickama v aute nezamknute jen zavrene dvere.myslite ze to auto tam jeste bude ?? vsadim boty ze ne
    • Zadne auto se neda zabezpecit tak, aby bylo pouzitelne a nedalo se ukrast. A vzdy jde rict, patri tá to, mel sis ho lepe zqbezpecit. Ostatne, vis jak snadne je rozbit sklo? A mas mrize na oknech do sveho domu? Ne? Tak to si za to vykradeni muzes sam. Mas mrize? Ale ty jde snadno preriznout, takze si stejne za to vykradeni muzes sam. Pokud bude spolecnost ke zlodejum nevsimava nebo jim dokonce bude tleskat, tak zadne technicke opatreni nebude ucinne.
    • http://cs.wikipedia.org/wiki/Gramatika - *2*
  • Pete.palis
    To je debil *1*
  • V dnešní době šifrování a anonymizačních sítí mi připadá jako amatér. Na druhou stranu, jak mu dají peníze aniž by nezjistili jeho totožnost?
  • Jednou se mi stalo neco podobneho, nasel jsem trhlinu informoval nejmenovanou spolecnost a nakonec jsem dostal ban a napsali to paky taky jako ze utocili hakri. Jsou to prasata.
    • ucho
      taky jsem našel trhlinu, u registrace domén jsem přišel na způsob, jak mít veškeré tyhle věci zdarma a za nic si zaplatit doménu třeba na 50 let... no nezjišťoval jsem, jestli už to opravili, jen mi poděkovali, čekal jsem, že mi dají alespoň doživotní doménu zdarma no :/ ale vydírat se nemá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit