Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně za nej akci tej doby, kombinovanou logikou a revolucí v žánru, považuju Half-Life, i když dodnes nechápu jak tu sérii mohli takhle trapně vyjebaně nechat vyšumět. To je fakt snad nejabsurdnější kauza videoherního a potažmo zábavního průmyslu vůbec.
    • Pan_Klobouk
      Bethesda nechala vysumet Terminatory, LucasArts zase Jedi Knighty, Sierra Cate Archer, Epic serii Unreal..., tak proc by Valve nemohli padesat let delat na HL3? Je to otevrene, jsem napjaty jak to dopadne. ;D
      • kurnik, pokračování/remake terminatoru nebo no one lives forever bych si dal líbit *4*
  • Hmm, tak tohle jsou klasické střílečky jo? sad *7*
  • Dva faily - Romerova hlava (měl jsem pocit, že jsem ji viděl v jedničce) a Quake x Quake 3. Stydím se.
  • 100% easy *5*
  • A kdy se vrátí recenze dooma 2016?
  • Heretic bol super.
  • Vyhrál jsem, pošlete mi dva litry na účet, děkuji.
    • Vyhrávám každý kvíz a ani klíčenku nemám...

      Nosferatu out...
  • jediné co těchto klonů Wolfensteina 3D bylo trochu nadprůměrné byl Hexen a Heretic, zbytek bylo hledání barevným klíčků k barevným dveřím - otrava.

    Žánr FPS her jsem "objevil" (přišel mu na chuť) až s hrama jako Jedi Knight 2, Deus Ex, System Shock, Clive Barkers Undying nebo Max Payne.

    Jedi Knight 2 považuju dodnes za nejlepší FPS/akční hru, co jsem hrál - skvělý level design, solidní příběh, parádní lore SW světa, úžasná hudba, variabilní akční souboje (od laserů přes síly až světelné meče)
    • solomon.short
      Hexen II byl chvilemi solidni logicke peklo :-)
    • Veskoslav
      Max Payne není FPS.....
      • detail.
        Jo, a ještě jsem zapomněl Descenta, ale to taky není typická FPS
        • Veskoslav
          To není detail ale podstatný rozdíl.
          • Vysvětluj to člověkovi, který arkádové střílečky cpe do jednoho pytle s Deux Ex a System Shock...
            • yupíku, a co si představuješ pod pojmem "arkádová střílečka"?
              DE ani SS nejsou bezduché střílečky typu Doom, to je fakt. Descent je zase unikátní svým 3D pojetím.
          • spousta her v té době umožnovala přepnout mezi FPS/TPS jedním tlačítkem, myslím že právě JK2 to měl
  • Veskoslav
    https://www.youtube.com/watch?v=6bbIBs0P2t0
  • ani Godzilla level ohenni liska...
    • trosku lehke ale dobryyy.... 60/60 jen nechapu jak dosahnu 63 ze 60? :) bonboniera do redakce? :) diky!
    • Sereous Sam? Sereously?
    • http://hadejhru.tiscali.cz/kategorie/herni-zanry/start/?id=32

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit