Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Zento konzolovy port nema hracum co nabidnout - 6/10." :D lol
  • tady je zase nablito *11*
  • Jack1947
    Ty názory že strategie se nedá hrát na gamepadu jsou pěkně zastaralý a nudný ( když první Playstation strategie měl a hrát se dali) neřikám že to bude nějak extra rychlé ale jak psali v Levelu hratelné... není nad myš ale hrát se to dá.
    • Strategie na gamepadu mi připadne, jako řídit auto pákou.
    • ono aj dark souls sa da prejst s gytarovym kontrolerom...
      • Jack1947
        To už je trochu extrém
  • "Doporučil bych ji jedině skalním fanouškům univerza, vy ostatní raději sáhněte po sérii Dawn of War nebo Company of Heroes. "

    Když vidím, co se klube z DoW3 za MOBA paskvil, a že tvůrci vlastně vůbec nechtěli dělat hru ze série DoW ale kvuli prachům na to naskinovli jako Warhammer tak bych možná hru, co ctí základy universa i zkusil
    • to nekdo vypustil do sveta ten nesmysl že dow 3 je moba a ted to budou všichni papouškovat?
      • Nevim kdo něco takového řekl, ale viděl jsem to MP video aka DOTA variace okořeněná lehkou stavbou budov a větším počtem jednotek který vypadly z přílohy k méďovi Pusíkovi, viděl jsem tam 3, slovy TŘI koridory k power generátorům který musíš rozsekat abys eliminoval dělo, pak jsem se dozvěděl, že ten paskvil bude JEDINÝ multiplayerový mod při releasu, představa, že jiný mapy budou něco jiného a né milion variant k tomu samému akorát že v jinym prostředí je najivní, takže ne, nic nepapouškuju, ty lidi nedělaj žádný Dawn of War3 ale nějakou svojí obdobu DOTY, o naprostym odtržení od Warhammer universa se nemá cenu ani zmiňovat, protože to má společný jen ten vizuál a to dokonce i ty space mariňáky dokázali "upravit", takži místo bad assů vypadaj jako anorektici s s4 vrstvama svetrů na sobě
        • podle mych informací bude i vítezstvi na body, videl jsem mapy kde nebyly koridory
          navic nechápu jak nekdo muže toto prirovnat k dote kde ovladas jednoho hrdinu a tady celou armadu, plus klasicky starost o ekonomiku a vystavbu základny
          že se inspirovali v multiplayeru úkolmi z moba beru jako pozitivum
          ješte neco?
          • Ukolami? Ty tomu nerozumíš..to není jeden z mnoha úkolů, to je jediný úkol, zníčit generátory pro dělo a ty generátory jsou postaveny mimo dostřel toho děla...prvoplánová stupidita na entou, jako jeden z modu ok ale JEDINÝ (?! tvoje informace jsou špatné).

            Ty mapy který si viděl byli asi kampaň Bobe...já se bavim o MP

            Bobe...ta hra má s DoW sérií(potažmo hrami od Relicu) společnýho toliko, jako můj intelekt s tvojim...žádný retreat, žádná starost o jednotky, žádný zvyšování urovně, žádný flexibilní krytí vyplinuvší ze situace (nezkoušej na mě ty bloby), minimální upgrade jednotek.

            A s WH universem, který je plný pí*ovin ale má svoje jasně daná pravidla toho má společnýho mnohem míň...přemety v Terminátorském brnění, Dreadnought schovávající se v trávě a podobný nesmysly
            • any ty mne už nebaviš
            • Bobe, už mě nebavíš...hlavní game director Dawn of War 3 sám prohlásil, že power core bude jediný MP mod při releasu, přestaň už kecat, takže tvoje "informace" shledávám jako výmysl choré mysli a nebo lži
            • ne, ty mapy ktere jsem videl byly z MP a mam informace že budou i victory points to je ale prekvápko co?
              ukolami jsem myslel victory objectives, to jest podminky pro vitezstvi. Nevím v čem je ničení generátoru více stupidní než vítezství na body nebo ničení základny. Btw to delo má chránit hlavní generátor a umistení generátoru je kvuli hratelnosti. A na to jaký mám intelekt jsi prisel jak?

              jinak nikde jsem nepsal o te hre jako takove, jen jsem reagoval na tu blbost že je to moba
  • Prectu 3 prispevky a koukam, ze je to tady samej degen, at uz pc nebo konzolovej. Resi se tu jen hovadiny... O hry vubec nejde. Nejdulezitejsi je vsem ukazat, jak je kdo omezenej... Jen si merte ptaky dal!
    • Já ho mám dlouhýho na dva lokte *8*
  • :-D čtu si verdikt a pak koukám na hodnocení :-D vy jste kluci vážně vtipálci.
    Hru strháte jako totální kravinu a pak jí dáte 6/10 - proč se doprkna pořád bojíte
    používat celou stupnici hodnocení? Když je něco špatný, tak to má mít i špatné
    hodnocení. Mluvím obecně, ne o téhle konkrétní hře o které nic nevím.

    Věřím, že by to ocenili i ostatní. Může mi někdo logicky vysvětlit, jaký má význam používat desetistupňovou škálu a a následně hodnotit jen a pouze v rozmezí 6 až 10/10? k čemu Vám je 1 až 5?? Vím, řeší se to tu často, vždycky to vyšumí po něčí oduševnělý odpovědi, že "tak je
    to správně, tak to má být"......jak u debilů na dvorku. Pak tu máme spoustu podprůměrnejch,
    neoriginálních a plitkerjch her s hodnocením 7/10.
    • k cemu? - k hounu. ber to proste jako petkovou (sestkovou) skalu od 6 - 10 (5 - 10), jak to maji na hrej a je to. stejne tu jiny cisla nepadaj...
      • Tak tak, 6-10 tu ve skutečnosti znamená 1-5
  • Takže chápu správně, že hra dostává nízké hodnocení z důvodu špatného PC portu. A následně recenzent doporučuje sáhnout po strategiích byť tématicky mimo ( Company of Heroes ) či téměř 10 let staré ( Dawn of war ).... To je trošku mimo ne?
    • Možná je 10 let stará,ale taky pořád jedna z nejlepších RTS co si můžeš zahrát.Tak asi proto.
    • JamesFaith
      Ani ne, když třetí díl té deset let staré strategie vyjde letos.
      • To jo, ale jak po něm člověk má sáhnout, když ještě nevyšel a ani se neví, jestli to bude lepší než tohle?
  • Lukass
    Ja sem se za bricho popadal kdyz sem videl jak to konzolisti hraji na gamepadu, snek je oproti nim turbo mys:-)
    • ja se zase chcijem smichy kdyz pckari s gtx 1080 slintaji u HZD, Bloodborne neb U4 *1*
      • MalyZeli
        To ja taky, teda... smal bych se kdybych to nekdy zazil.
    • teda to chapu... to muselo byt strasne moc smesny vid ? nech me hadat, mys je rychlejsi nez pad co ? ....me neprestahnou fascinovat tyhle veledebilni srovnani.
    • TheGGG
      asi jako když pcčkáři hrají na klávesnici nějakou bojovku, to zase dostávám záchvaty já...
      • flash789
        A ja zase kdyz vidim jak se nekdo na klavesnici snazi v GTA 5 plynule pridavat plyn:) Krasnej dukaz toho k cemu je K+M urcena..k praci..
      • Já je třeba hraju s arcade stickem a záchvaty pak dostávají peasanti s gamepadem.
      • MalyZeli
        Tak ono se staci naucit ovladat klavesnici a mys, zejo.
        • flash789
          tak hlavne taky staci naucit se ovladat gamepad..a ne kdyz s nim nekdo miri a vypada to jako by mel pri tom epileptickej zachvat, protoze koordinaci prstu ma uplne v haji..vsak taky jen porad tuka do klaves a smrdla ymsku. Ne vazne, je desna prrdel kdyz da clovek do ruky gamepad zarytymu K+M hraci a ten netrefi ani vrata od stodoly na dva metry:)
      • Lukass
        Na bojovky a fotbal mam doma gamepad brouku.
        • detem nevysvetlis :)
          • TheGGG
            když pointa chybí...
        • TheGGG
          a pointa?
          • Pointa je, že jen d*bil hraje bojovku na K+M, tzn. že tvůj příklad je hloupý. *3*
            • Lukass
              Presne tak :-)
  • Ježiši tiscali vážně upadá ten co to recenzoval z největší pravděpodobností nikdy nehrál rts za prví na pc běží hra parádně klávesnice a myš bez problému a dokonce mám i gamepad na pc s kterim se hra hraje taktéž hraje perfektně a pokuď je pro někoho problém zapojit gamepad do pc tak se to dneska dělá přes usb konektory. Nicméně hra se hraje perfektně hraje i na klávesnici s myší a pokud jste to ani nehrály, tak byste snad radši neměli komentovat, jelikož váš koment není objektivní a konzoli nemám abyste si nemysleli, že jsem fanda do konzolí.
    • MalyZeli
      Po precteni tvyho komentu mam sebevrazedny myslenky, a este me kvuli nemu boli hlava... fakt dekuji. *11* *11*
      • A toho jsem chtel docílit jinak by tahleta diskuze byla nudná *14*
    • Jacku, jsi to ty???
      • solomon.short
        pokud spocitame hrubky, je to asi jeho strizlivejsi bratr :D
      • Jistě že je.
        • Jack1947
          Ne
  • TheGGG
    a číselné hodnocení? Jinak říkám to pořád, hry pro xbone by měli být na xbone... ne je cpát na PC, když na to nejsou stavěný...
    • haaa, ty jsi ftipálek *11* *7*
      • TheGGG
        edgy...
        • edgy se ted používa mezi tvymi vrstevníky?
          • TheGGG
            nevím bobánku, už sis v hlavě zpracoval jak hloupý je to nápad radit lidem co chtějí rubačku ať si koupí RTS a zazoomujou? *14*
            • ne to v tom prispevku nebylo, zkus si to prečíst znova a možná na to se svojim iq 130 i prijdes
            • TheGGG
              ale ano bobánku, psal jsi to u shadow of war... ach ta pamět co?
            • To jsem nikde nepsal
          • jen těma teplejma. Těch zná stejně nejvíc.
            • TheGGG
              nebal mě--- *14*
    • pamatuju dobu, kdy vyvojari brali portovani z console na pc vazne a kvuli pc delali zvlast user interface a ovladani. Pak si rekli, kaslem na to lidi sou blbi a koupi to stejne, hlavni je ze se to na te konzoli proda
    • Stavene cim? Kvalitou to asi nebude kdyz to zde pohorelo...jestli je tohle pro konzole supr pak to je vtip
      • TheGGG
        očividně se jedná o hru dělanou pro gamepad, jistěže to nebude na úrovni RTS na PC, kde navíc nikoho lore halo nezajímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit