zavřít
...

Halo Wars 2 - recenze

U výhradně konzolových titulů není neobvyklé, že fanoušci zakládají petice, kterými se snaží přesvědčit vývojáře, aby nedostupný klenot vydali také ve verzi pro osobní počítače. Halo Wars 2 nicméně dokazuje, že ne všechny konzolové hry musí nutně fungovat také mimo svou domácí platformu…
  • Johnny4361 (anonym)
    4 souhlasí, 34 nesouhlasí
    Ježiši tiscali vážně upadá ten co to recenzoval z největší pravděpodobností nikdy nehrál rts za prví na pc běží hra parádně klávesnice a myš bez problému a dokonce mám i gamepad na pc s kterim se hra hraje taktéž hraje perfektně a pokuď je pro někoho problém zapojit gamepad do pc tak se to dneska dělá přes usb konektory. Nicméně hra se hraje perfektně hraje i na klávesnici s myší a pokud jste to ani nehrály, tak byste snad radši neměli komentovat, jelikož váš koment není objektivní a konzoli nemám abyste si nemysleli, že jsem fanda do konzolí.
    8.3.2017

    reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.159.94.253.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.