Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holldir
    Hele na dva a půl tisíce rozlišení a nejvyšší detaily je to vyhlazování doslova humus místama...takže jediné hratelné rozlišení s pěkným vyhlazováním je 3840x2180...takže kdo nemá 1060 šestigigovou může se jít bodnout s hezky vypadající hrou...doporučené nároky? no řeknu to takhle...já s tou 1060 to na plný detaily fakt nespustím...takže asi nejnáročnější hra co jsem kdy viděl¨

    A jinak...rozběhne to i slabá grafika...otázkou je v jakém nastavení...to, že nižší rozlišení než UHD je kekel to už nikdo nenapíše
  • uz 1060 ? tu hru delali kdyz jeste nebyla 1060 to zase invida se snazi aby kazdy kupoval nove karty a u hry schvalne zvisi naroky, kdyby nebyla 1060 tak napisi gtx970
    • Jojo ještě před půl rokem šlo na gtx970 krásně hrát a najednou je to šrot co nespustí ani windows miny. :)
    • "zvysi"
  • frag.ment
    Já jsem zvědavý na hru jako takovou. Asi jsem jeden z mála, který se celkem těší. Jediné, co mi zatím moc nesedí, je hlavní protagonista. A jestli to na PS4 nějak obstojně pojede, jsem v klidu. Nějaký rozmazaný textury mám během hraní v paži..
  • Já prostě nechápu ten boom na games.cz okolo téhle hry.

    Zastralý engin (vylepšený engin Mafie II), nemastný neslaný hrdina. Zápletka jak z béčkového akčního filmu.

    Ostatní zatím moc hodnotit nemůžu, počkám až to vyjde a zahraju si, ale ze střízlivého hlediska, mi ta hra zatím nepříjde nic extra.
    • A kde jsi vzal, ze hra poouziva zastaraly engine, kdyz to podle tvych slov je jedna z mala veci, ktere muzes hodnotit?
  • i7 6700K, 16GB, Fury X, *1*
    • A?
  • Ještě aby ne, když slušnější PC má dvojnásobný výkon konzole.
    • Nejde jen o výkon.... hry na konzolích jsou daleko lépe optimalizovaný.
      Na konzoli ti to může jet plynule bez sekání ale při špatný optimalizaci můžeš mít nejvýkonnější pc na trhu a bude se ti to sekat.
      • V zásadě souhlas, akorát bych to neformuloval tak, že konzole jsou líp optimalizovaný. Jsou normálně optimalizovaný a porty na PC jsou poj*bané. Argument s OS je mimo. Z výkonu PC ti OS vezme akorát tak paměť (který i potom máš víc jak na konzoli). Hlavní rozdíl je v low level přístupu ke GPU, který ovšem nedělá 100% nárust výkonu. Spíš pár desítek procent, čemuž se i tak průměrné PC vyrovná.
    • TheGGG
      papírově určitě....
      • Ne jen papirove
      • ?
  • Z desítek videí je celkem jasné, že je to LEHCE modernizovaný engine z Mafie 2. Čeká nás velmi chudé městské prostředí z velmi často se opakujícíma texturama se slabou mírou pro detail i na exponovaných místech, škoda. Hry od Ubisoftu (watch dogs, the division, unity) i GTA 4/5 jsou úplně někde jinde. Asi se toto moc neřeší, ale mě to hodně ubere z hratelnosti. Není nic horšího když i v hlavních misích se pohybujete (střílíte) na zahradě kde je trávním, bazén, jedno lehátko, zamčený dům a toť vlastně vše.
    • Tento koment si poradne zapamatuj. Az to vyjde, precti si to znova a poradne se profackuj :-D
      • Rád to udělám, ale bohužel to asi nedopadne. Na netu jsou desítky ne-li stovky gameplay videí měsíc před vydáním a moje tvrzení je prakticky stoprocentně podložené.
    • U dvojky se to dalo tolerovat, měli s tím velké plány ale 2K jim nedalo čas a dostatek financí, tak i přes to, že je ta hra dobrá, tak působí nehotově, což je škoda, u trojky se to omluvit nedá, jelikož podle toho co píší je Hangar 13 jakoby hýčkané studio, které si může dovolit zkazit značku a i tak jim to projde.
      (chtěl jsem napsat p*dělat, ale prej je to zakázaný)
  • Nekorektní vtip:
    Však to má minimální nároky na kvalitní textury. Na hlavní postavu se hodí černá textura a hotovo.
    • Mart9
      Nekorektní jo, ale vtip asi ne.
  • Stejně je to sranda s těma procesorama. Tady píšou že doporučeně musí mít lidi i7 a ve skutečnosti nebude ani i5 stejné generace vytížená na 50%. Navíc i7 nemá toho oproti i5 moc co nabídnou ve hrách (nemyslím v jiných programech, tam se HT hodí).
    • Ristoro
      Zatím ne, do budoucna se to pomalu začne měnit, až se začne využívat čím dál tím více threadů.
  • Nároky jsou v pohodě, jenom mě trochu štve, že 50GB už je nový standart....
    • Proč? Naopak jsem rád.

      Ta velikost tam není jen tak. Obsahuje to velké textury pro 4k apod...Prostě kvalita roste. 50GB je dnes nic, při cenách HDD.
      A určitě nemáš na disku x velkých her které hraješ najednou.
      • Ristoro
        Velikost nevypovídá absolutně o ničem. Třeba v případě Wolfensteina (jinak fantastická hra) to byl prostě špatný engine. Ta hra má 50GB a přitom na ní není nic, co by to reálně mohlo "sežrat". FPS koridorovka s ne příliš oslňující grafikou.
      • Vzhledem k dnešním kapacitám disků je to samozřejmě nic, bohužel vzhledem ke kvalitě internetu na spoustě míst v ČR to pořád pro někoho není úplně málo.
      • Kvalita po grafické, ale bohužel ne po gameplayové stránce.
        • Zřejmě ano.

          Kdyby to ale nemělo 50GB, tak to nebude ani kvalita po grafické stránce. Lepší jak nic. Velikost her dnes není na PC problém.
          • S místem problém neni. Ale furt je pakárna tahat 50 giga ze Steamu.
            • Tak jasně, že to je logickej posun. Co už logický neni je, že kolikrát nemáš jinou možnost než čistě digitální distribuci, čimž se doba instalace hry protáhla z několika minut na několik hodin až dní - v závislosti na kvalitě internetu. Jasdě, člověk si zvykne, taky spouštim stahování ze Steamu ve chvíli, kdy někam odcházim. Ale dovedu si představit, že člověka někde na vesnici, kde neni pořádný pokrytí, může fakt, že Mafii bude sosat 4 dny dost nakrknout.
            • To je jak pro koho. Když máš krám s hrama někde v blízkosti tak proč ne koupíš aspoň disk. Já si rád zapnu steam dam stahovat hru. Za 3 hodiny je stahnuta nainstalovana a nemusel jsem nikam chodit ani jezdit. Mezi tím si zahraju nějakou jinou hru, nebo vykonám nějaký důležitější věci na práci. Takže opravdu kazdemu vyhovuje neco jineho. Jsou i větší a starší hry co mají přez tech 50GB. Zlepšuje se hardware pc, tím i grafika her, takže logický posun od tech her co měli nedávno 10-20gb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit