Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty nároky tam jsou napsány jako 60 FPS stále, protože podle minimálních požadavku bych Zakllínače 3, Mad Maxe, MGS Phantom Paina nerozjel ani náhodou a to tak možná na LOW a 10 FPS, a utáhnu ty hry na MIDDLE-HIGH na 30 FPS, ty nároky jsou napsány tak vysoko aby si každý musel dokupovat (drahé) součástky do PC... Úplná zbytečnost...
  • Příštího filmového Hitmana by mohl hrát Adam Homola, kdyby pořadně potrénoval zlý zabijácký pohled před zrcadlem *1*
    • Homola z Wohnoutů, ale ten by musel hlavně trochu nabrat svalovinu.
  • Jack1947
    To jsou zase bláboly... tohleto *7*
  • Mart9
    Titulek u článku s hardwarovými nároky redaktor prostě nikdy netrefí *1*
  • Veny
    Nevim sice o jakým standartu je řeč, ale tohle je úplně první hra, u který vidim 8 GB RAM jako minimální požadavek :D
    • Khanemis
      No v poslední době si pamatuju, že jako minimum udával 8 giga například Fallout 4 (i když se stejně dá hrát i se 4ma)
    • Johnny
      stejnak to tech 8Gb nebude potřebovat....
    • Dying Light mal tiez najprv napisane minimum 8GB a potom to zmenili, tuna spravia najskor to iste.
      • V tomhle směru nic netrumfne CoD Ghost které chtělo 6GB RAM a tomu kdo je neměl se hru nepodařilo ani naistalovat. Že se s toho po měsící stali 4GB byla už jen pověstná třešnička na dortu. *2*
  • Hardwarové nároky nevybočují ze současného standartu nároků, ale rozhodně velmi vybočují ze standartu hardwaru, který mají hráči doma!
  • Veskoslav
    Vydáváním na "epizody" jsem naprosto ztratil zájem o hru.
  • Hitman byla vždy dobrá hra a absolution byla skvělá a pro mně nejlepší díl, imho dost nedoceněná hra.
    Tvůrci ví co dělají, obchodníci jsou.... no obchodníci.
    • Lukyz
      Sto lidí, sto chutí. Já jsme třebas dojel všechny díly včetně krkolomné jedničky, ale Absolutions jsem se po Dexter Industries prostě nedonutil dohrát resp. pak už u mě převažovali zápory a neměl jsem chuť ani sílu to překonat. A to cca 3x jsem tomu dal po nějaké době opět šanci a hrál od začátku.

      Nevýrazná hudba, systém checkpointů, nemožnost zvolit si výbavu před misí, které se odehrávaly na stísněném prostoru a nulová atmosféra mě prostě odradily.

      Stále se u mě na špici bijou díly Contracts kvůli atmosféře a Blood Money pro super gameplay.
  • Lukyz
    Přiznám se, že z novýho Hitmana a jeho online systému v kombinaci s vydáváním epizod mám tak špatnej pocit, že se mi nechce riskovat ani těch pitomých 12,99€ za Intro Pack (?!?) a přístup do bety...

    Jsem fakt zvědavej, jaký budou ohlasy hráčů.
    • Tak na steamu to jde udelat jednoduse, koupis-zkusis(do 2h) a pokud nezaujme tak vratis!
      • mozno to do 2h aj dohras :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit