zavřít
...

Hardwarové nároky nového ročníku FIFA nejsou nijak krvavé

Koncem září, přesněji 29., vyjde na PC, Xbox One, PS4, X360 a PS3 další ročník fotbálku od EA. FIFA 17 se představí v podobě zformované ve Frostbite enginu a pokud přemýšlíte, jak se to projeví na hardwarových nárocích PC verze, máme pro vás odpověď. Ačkoliv se nároky zvedly, nejde o nijak drastický...
  • Honza (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Vůbec by mne nepřekvapily HW nároky typu: PS4,XB1 nebo GTX 980ti(1080),4jádra na 4ghz, 8gb ram(kvůli pár stínům a UHD namísto fullHD). Opravdu ta lenost vývojářů cokoli zoptimalizovat a nahradit to požadovaným hrubým výkonem HW je v posledních letech do nebe volající....
    5.8.2016

reagovat

• Shenkster tiscali.cz
    11 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Vždyt tam jde jen o stadion, pár postav a míč...nevím co by na tom mělo bejt taaaak strašně náročnýho...
    4.8.2016

reagovat

• 0101 (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Mám jednu otázku, tak snad mi někdo pomuže. Uvažoval jsem o koupi Fifa 16 na X360 ale zajímalo by mě, jestli je hratelnost srovnatelná s verzí pro PC a nové konzole. Všude jsem se dočetl jen to, že je graficky horší a chybí tam nějaké herní mody ale jak je to s hratelností jsem nikde nezjistil. Má s tím někdo zkušenost?
    4.8.2016

reagovat

• Grand (anonym)
    11 souhlasí, 1 nesouhlasí
    A ten destrukcni model tam bude teda porovnatelny s BF ???
    4.8.2016

reagovat

• fanatic (anonym)
    11 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Tak snad bude mít Messi ten otřesný účes jako má teď.
    4.8.2016

reagovat

• LV426 tiscali.cz
      9 souhlasí, 2 nesouhlasí
      jj vypadá otřesně, nejdřív ty tetování všude a ted si tohle dá na šišku, takový peroxid, humus
      4.8.2016

reagovat

• Bruce Wayne (anonym)
        5 souhlasí, 8 nesouhlasí
        jako vypadá líp než vypadal, když byl za hodného chlapečka, ale zrovna by mě zajimálo, jak vypadáš ty :)
        4.8.2016

reagovat

• mrazik (anonym)
          8 souhlasí, 2 nesouhlasí
          to je jedno jak vypada...porad to bude lip jak messi... :D
          4.8.2016

reagovat

• Bruce Wayne (anonym)
            3 souhlasí, 2 nesouhlasí
            tož, já jsem fanda třeba Ronalda, ale tak existuje spousta ošklivějších lidi než Messi.
            4.8.2016

reagovat

• fanatic (anonym)
              6 souhlasí, 3 nesouhlasí
              jj třeba suarez nebo neymar...teda vlastně celá barcelona :D
              4.8.2016

• Bruce Wayne (anonym)
              1 souhlasí, 2 nesouhlasí
              Dobře. Dostal jsi mě. Máš pravdu. Barcelona zaměstnává ples příšer Suarez, Busquets či Alba jsou neskutečné držky *15* *3*
              4.8.2016

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.205.60.171.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.