Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl bych vznést dotaz ? :) Poběží mi hra na nějaké lepší detaily na této sestavě ?

    Základovka : MSI A320 M PRO-VH Plus
    Procesor : AMD Athlon X4 950 Quad 3,5 GHz ( 3,8 GHz )
    Grafika : AMD Radeon HD 7950/R9 280 3GB
    Ram : Team ELITE PlusRed 8Gb 2133Mhz DDR4 1x

    Děkuji za každou prospěšnou odpověď :)
    • Draken69CZ
      Ve FHD medium-high kolem 60 by si mohl mít, ale nějaký propady asi čekej
  • Holldir
    hru jsem spustil na plné detaily v ultra HD rozlišení s procesorem AMD i5 za tři tisíce starej asi tak tři roky a v to době hrubej průměr. Grafika 1060 6GB. Stroj pár let starej až na výměnu grafiky. Pořizovací cena mýho stroje je i s novou grafikou 24 tisíc. Můj storj má problém rozjet na UHD AS syndicate na vyšší fps při max detailech. Zaklínače trojku max 30 fps. No jako nic ve zlém, ale když to jede plynule zatímco 2-3 roky stará hra ne tak ty nároky nejsou ani omylem vysoké. Takhle nízké nároky jsem už léta neviděl....
  • Hrál jsem to na i7 první generace, GTX780 a hra mi šlapala na medium 80FPS a vypadal úžasně i tak. S přehnaností na HW bych to nepřeháněl, protože když to takhle utáhne můj 4 roky starý stroj, tak je to naprosoto v pohodě.
    • Holldir
      Hele, ale jako docela pochybuju, že by BF1 jel tak dobře na třígigový grafice na rozlišení dnešní generace. Je docela ubohé jak lze sledovat komentáře lidí kteří hrají na full hd který už je deset let někde daleko v zapomění. Porovnejte to v UHD a pak řekněte co je a není náročné
    • Jenže ten stroj v té době stál nemalý peníz a gtx 780 byl top hih end.., tak ještě aby to nešlapalo
      • Samozřejmě, ale v té době neexistoval BF1, který by se na tom dal hrát. :-) Takže to nic nemění na faktu, že to v pohodě na medium utáhl můj 4 roky starý stroj. Jakýkoliv HW byl ve své době high end, tvůj argument nemá logiku.
        • Samozřejmě že má,ale to by ses nad tím musel trošku zamyslet. Tvůj 4 roky starý stroj nebyl nijaký průměr. Bylo to to nejlepší, co sis mohl dopřát. Tudíž je logické, že po 4 letech stále utáhne dnešní hry na FullHD a slušné detaily. Většina lidí ale před 4 roky neměla ani i7 a ani GTX 780. Nejvíce převažuje mainstream, což v té době byla nějaká i5 a gtx 760 a na té po 4 letech žádnou hitparádu nenaděláš.
  • Každá hra pod záštitou EA je odpad. Ždímají každý titul co to jde. Když jsem koukal na gameplay, tak jsem se musel smát jak hra působí nerealisticky. Grafika nebyla tak špatná, ale EA a spoustu dalších nechápou, že hra není jen o grafice.
    • Shenkster
      A já se musím smát tobě protože hodnotit hru z gameplay videí je jako bych recenzoval filmy z traileru... Měl jsi si to zahrát. Já jsem velký fanda BF serie, miluju BC2, mam rád BF3, BF4 už tolik ne a co se týče Hardline tak to šlo komplet mimo mě....jednička mě ale překvapila a hrála se skvěle !!! Zajímalo by mě co myslíš pod pojmem nerealisticky a co EA nechápou :)
    • Tak si to zkus příště místo koukání na gameplaye i zahrát, možná bys byl příjemně překvapenej. Naopak už jsem se u BF tak dlouho nepobavil jak tady. Je to hra, od slova hrát si. A BF1 to splňuje na jedničku.
  • tak kde jsou ty hory přiblblíků ohánějící se 1 světovou válkou? zatím jste se moc nerozdováděli trapáčci, na hate tu prostor máte tak honem :) a rychle mi naklikejte mínusy protože to určitě změní názor vývojářů :)
    • Chceš to? Máš to mít. Nos si MG 08 co váží přes dvacet kilo a k tomu plec na sobě. To už jsou lepší ty prototypy samopalů z roku 1918.
    • Od kedy v EA vývojári rozhodujú aky bude gameplay a arcadovost hry LOL
      wake up
    • běž do pr d. ele
  • Mam prvni generaci i7 a hra slapala na max detaily bez problemu, takze by me zajimalo, kde vzali takove minimalni a doporucene hw naroky.
  • Este ze mam hi endovy pocitac.. akorat uz nemam cas hrat hry.... OMFG
    • Ja jsem na tom stejne. Masina za tricet litru a mastim tam Deus Ex a Project reality.
  • neni to simulator, 1/10 WNB
  • Zato mentalni naroky jsou prekvapive male *15*
    • Tak to se ti hra bude moc libit
      • copak hosanku, slapnul jsem ti na bebicko?
  • Srágora pro dementy, teď se tomu tuším řiká "hra vyvíjená primárně pro konzolový trh"
    • ty jako inteligent urcite nezstracis zadny necim tak primitivnim jako je hrani her a maximalne ve svem volnu zkoumas partie sachu nejvetsich velmistru, ze? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit