Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Tell Me... Do You Bleed?
    .
    .
    .
    .
    YOU WILL
    • Ani ne, pojede mi to na ultra, co tobě na ps4 nebo notebooku po mamince pusinko?
      • TheGGG
        LoL, tak zrovna u tebe pochybuju, že máš vůbec vlastní PC. Zřejmě teď z brekem píšeš ze školního PC na kterém se budeš tajně v hodině kreslení dívat na můj gameplay z batmana *5* *5*
        • Ne já ti píšu z kompu z práce, ale divil by ses, i ten by to utáhnul na slušný detaily. Jestli jsi student, tak to chápu třeba i ty začneš jednou pracovat a pořídíš slušný komp a přestaneš tady flamovat v diskusích
          • LoL prej z "práce", to sis našelve slovníku?
      • Neskakej,jeste jsi nepreskocil.
        • To se taky může stát, ale pochybuju, že to udělají tak, aby to na ultra jelo jenom těm co maj 3xSLi titany
    • Taky budu bleed,pc master race!pc nejlepsi misto na hrani *1*
      • A já myslel, že PC je platforma, a ne místo, kde je pohodlné hrát. *1*
    • Tell me, do you read?
      You will!
  • Keyz
    Tohle je vždy zoufalé... Nikdo neví pro co jsou dané nároky a zda nekecají atd.

    Mají říci: Na Ultra + 60FPS to chce tento HW / Ultra 30 FPS. A to samé pro nejmenší předdefinované nastavení pro 60FPS a 30 FPS.
    Pak by bylo jasno. Zde se vždy hodí nějaký HW a nikdo neví proč a zda vůbec....
  • Co to je za zoufalce ten koblih? Proč se baví sám se sebou. Fakt to už zoufalé tady...
    • Tezko rict, nejspise bude tve hloupe ja. Chtel jsem rict tve druhe hloupe ja, ale nejspis budes kompletni guma. Vzhledem k reakci soudim, ze jsi psal za me....uspokojil ses?
      • Přestaň spamovat...
        • Koblih, Semeno, Lízat.
  • Veskoslav
    Normální požadavky. A ultra si myslím, že 980 je vrchol, ale pojede to i na slabších kartách. A zbytek jako nucená i7 to jenom dokazuje.
    • Tak jak vzdy i5 a pohoda *1*
      • Veskoslav
        Tak ono moje "nová" i5 porazí skoro 2/3 i7 a té zbylé 1/3 se vyrovná nebo je o krapet slabší, že.
        • No a ted tu o cervene karkulce:-))
          • Veskoslav
            4670 se skoro vyrovná 3770. S tím rozdílem, že 4670 stojí o 3000 méně než stará 3770. A silnější i7 co jsou jako 4790/4820 atd. jsou zbytečné a cenově bych to pořizoval jenom v případě práce. Takže ano, trvám na to, že 3770 jako požadavek je přehnaný a intell zaplatil nemalé prachy, aby se protlačila na úkor i5.
            • Mozna tam neni uvedena i5 ale starsi i7 ve srovnani s uvedenym AMD procesorem, to bych mozna videl jako duvod. Kazdopadne s tim co pises souhlasim
            • Veskoslav
              To máš pro změnu zase pravdu ty. Měl jsem to specifikovat, protože to, co jsem původně napsal je samozřejmě nesmysl. i7 jsou silnější, když seto vezme okolo. Bavíme se o desktopech, ne o verzích v noteboocích. Takže příště to musím lépe napsat, abych nebyl za vola.
            • Ok ale tohle si na zacatku nesrovnaval. Na druhou stranu srovnavas dve rozdilne generace procesoru. Tyto dva procesory jsou vykonem velmi podobne, i5 ktere pises ma lepsi vykon na single-core. Pravdu mas, ze i7 kterou zminujes je drazsi, ale i tak porocnavas jine generacni procesory jine vyrobni technologie a rozdilneho socketu. Poprve si psal pouze i5 a i7 srovnani
  • Hw požadavky úplně v pohodě, čekal jsem to horší, btw ultra nastavení to chce gtx 980, taky to neberte vážně já osobně nepotřebuji 8x msa nebo ultra shadery, stačí i fxaa a stíny na high hlavně aby textury a efekty byly na max a jsem v poho
    • Ked tym mysleli ich ultra nastavenie, tak ver tomu,ze to tu 980 vytazi na maximum...mal som 780 v dobe jej vykonnostnej vlady a ani zdaleka som na vsetkych hrach nedla vsetko na nejake ultra s vysokym vyhladzovanim na stabilnych 60fps...takze zrejme ano, ultra nastavenie tu kartu vyzadovat bude, samozrejme to pobezi na "maximum" aj na slabsich kartach, ale ked sa bavime o skutocnom ultra, tak by som tej doporucenej tabulke kludne veril.
    • Tak myslim, ze dnesni hry na ultra budou chtit takovou grafiku. Myslim, ze i gtx970 to zvladne. Ono jiz zminene GTAV na ultra potrebuje obdobnou grafiku, takze nevim proc se tu nekdo rozciluje. Pokud bude hra na ultra vypadata uchvatne, myslim ze opodstatnene. Je problem, ze vetsina vidi ultra pozadavky a uz resi ze je hra spatne optimalizovana. Pokud chce nekdo hrat na ultra, tak hold gtx660 a core i5 stacit nebude
      • *holt:-)
        • Přestaň spamovat
          • Ano, přestaň spamovat, blbe.
  • Nič čo by si správny PC-čkár nemohol dovoliť *5*
  • delO
    konzole to jistí *15*
    • del0
      Ano, jistí. Konzole jistí 30fps s propady a dlouhé nahrávací časy. Mimochodem, nahlášeno za porušování nových pravidel. Vydáváš se za mě. Admin ať si ověří datum založení popř. změny avatarů. Have a nice day, kryplíku.
  • Sorry ale vecne cist ty komenty, jste uz na palici fakt.Jake zazracne pc? Amd 8350, gtx 760 a 8GB RAM je zazracne pc? To je pc za cca 20 tis.? Dokonce mene. Navic to neni novy HW a nejaky patek s nami tento hardware je. Tak bud chcete dobry hry a budete nadavat, ze mate stary komp treba 5 let a nebo hnusny hry uz si vyberte. Jako na cem chcete hrat? Na i3 procesorech? Navic nekdo se muze divit, ze tam neni i5....paradoxne nektere i5 modely jsou dnes drazsi jak AMD FX8350. Navic s prichodem ps4 a xone je tohle u kazde hry. Optimalizace spatna? Hrali jste to? Pokud na doporucenych to pojede spatne potom je optimalizace spatna. Nekdo tu zminil GTA V....abyste to hrali na poradne detaily potrebujete obdobne stroje. Jestli i5 nebo amdFX nebo R280x atd. dnes jsou to komponenty ve stejnych cenovych hladinach. Chlapci chlapci....hold pokud vam kupuji pc rodice musite na brigady a kupovat nove pc a pokud pracujete tak bud usetrite na dovolenoh, novy auto a nebo pocitac....otazka priorit, ale prestante uz vecne nadavat. U kazde hry je plna diskuse stezovani a vecne nejste spokojeni. Muzete minuskovat nebo jak to tu delate:-)
  • prave, tiez to nespustim, nemam nvidiu :(
    • A to je kde napísané? BTW prečo by NVIDIA mala na svojich stránkach uvádzať ako si na tom stoja konkurenčné grafiky? Robí to snáď AMD? Robíte zasa zbytočne z úplne bežnej veci veľké haló.
    • Tohle me prekvapilo, divne ze AMD neni vubec uvedena. Asi nVidia zaplatila:-)) na druhou stranu jakou kartu nez nVidia pouzivat? Ale vlastne dnes jsou stale lidi, kteri tvrdi nVidia predrazena a AMD lepsi pomer cena/vykon:-) uz nevidi ze pro AMD kartu potrebuji o min. 250W vyssi zdroj, lepe chladit bednu a spotreba je casto i o 150W vyssi a ze AMD pouziva starou technologii stale z dob Radeonu. A cenovy rozdil mezi kartami neni nijak dramaticky, do dnesnich amd karet bych osobne ja nesel. To si radeji povolte radiatory, aby vam v zime nebylo chladno a co usetrite na spotrebe el. investujte do nvidie:-))
      • AMD nie je uvedená pretože je to zverejnené na geforce.com. Je to také prekvapivé, že nebudú spomínať konkurenčné grafiky? Robí to snáď na svojich stránkach AMD?
        • je to len smutne
          preco tie specifika niesu na oficialnych strankach hry?
      • :) no, toto je presne koment cloveka, ktory amd nikdy nemal, ale je zmasirovany marketingom :)

        ta stara technologia pouzivana z cias radeonov je lepsie pripravena na dx12, tie stare hrozne 2r graficke amd karty sa stale vykonovo drzia najnovsim nvidia kartam(okrem titanu)..nvidia vydava pomaly kazdy tyzden nove drivery kde optimalizuje ako sialena, aby si udrzala nejaky vykonnostny naskok
        ak neporovnavas high end, kde je teraz ten rozdiel vo W naozaj cca 150W v prospech nvidie, tak je bezne v segmentoch rozdiel tak 60W v prospech nvidie, co robi rocne tak par desiatok korun, alebo par eur
        • Je to nazor cloveka, ktery drive pouzival bezne ATI Radeon karty. Ale v pohode kazdy mame jiny nazor, ja jen se smeji kdyz slysim ty IT borce v obchodech co zakaznikum nabizi AMD karty jak jsou strasne super:-)) takze porovnejme 280x s GTX 970. Porovnej si teploty, rozdil 100W, porizovaci cenu, nutnost lepsiho chlazeni bedny, vykon, technologie, silnejsi zdroj pro AMD a nejen ze se cenovy rozdil srovna, najednou gtx vykonove a ve spotrebe vychazi mnohem lepe. Co se tyka celkove spotreby? Intel procesor a nvidia karta v porovnani s AMD kartou a procesorem je spotreba az dvojnasobna. Ale kazdy preferuje jine, nikomu nerozmlouvam nic. Navic AMD neni uvedena, protoze hw naroky vypustila nvidia
          • ekvivalent r9 280X je GTX 770
          • skus na gtx spustit hociaku hru na monitore vacsom ako full hd, najnovsie hry ti vsetky blbnu, gtx970 ma malo pamate a stoji kvantum penazi
            vykon na fullhd podava bohovsky, ale kolko kua stoji
            • GTX 960 je karta delana pro hrani ve fullHD a to splnuje paradne, s nizkou spotrebou a dokonce se zdrojem 400w. Vykonem mirne pokulhava za 280x, cenovy rozdil se srovna ve prospech nakupu lepsiho hw kvuli AMD karte. Co se tyka gtx970 ta splnuje nejen hrani ve fullhd ale i vysso rozliseni a opet za lepsich provoznich podminek. Cena stejna jako 290x.
          • Veskoslav
            970 není konkurence pro 280X, to je 290X. 960 je konkurence pro 280X i když tu 280X poráží. 980 nemá podle mě v současné chvíli obdobnou kartu od AMD, protože R9 295X2 je slabší jak Titan, ale silnější jak 980.
            • Hele tak zrovna 290 proti 970 jsem testoval, ne jen četl papírové výsledky, 970 je lepší, ne o moc ale lepší je a i papírově vychází líp
              http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-290-vs-GeForce-GTX-970
              http://www.trustedreviews.com/opinions/nvidia-geforce-gtx-970-v-amd-radeon-r9-290_Page-2
              https://www.youtube.com/watch?v=_wEOK6Hf4h8
              Já mám 970 strixe, ale třeba msi verze se dá přetaktovat natolik, že nemá smysl si vůbec 290 pořizovat, ale je mi jasné, že když sis 290 koupil dřív, tak pro tebe upgrade nemá smysl, ale nehaň tu kartu, kterou jsi ani netestoval
              Ano 295x2 je lepší než 980 ale srovnáváš karty za 30 000,- vs za 15 000,- cítím tady těžké amd fanboyovství *1*
            • 960 je slabsi jak 280X ok. R290x neporovnavam, protoze tato karta vychazi cenove stejne jako 970gtx je slabsi jak gtx970, vice topi, opet vice zere, opet potreba silneho zdroje a lepsi chlazeni. Nejde jen o spotrebu katmrty, ale take pricist chlazeni navic, silnejsi zdroj. Mozna driv bylo lepsi poridit AMD kvuli cene, dnes jsou ceny totozne a AMD proste je nesmysl. Pockame a nove radeony a uvidime
  • Kinet1c
    Zas neoptimalizovana hra aby sa tvarila, ze potrebuje zazracne pc na rozbehanie, vobec uvodnych videii :D alebo dalsia moznost, zas prehnane poziadavky a bude stacit toho polovica. Ja splnam tak ci tak, iba my to obcas pripomina taky sport kto dalej do s.i.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit