Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Njn pc mustard race to na novom pc v hodnote k9nzoly ani nespustia a s pc za 800 eur to pojde na urovni ps4...sen o 5 rocnom pc bez investicii sa po ani nie roku rozplynul
    • :-)))) vis ono v kvalite ps4 se to hraje kvuli tomu, protoze kdybychom chteli hrat v PC kvalite tak to na ty vase rekordery nevyjde:-))
      • Neni to spis obracene ? Ze jste radi, pokud nahodou obcaj vyjde take konverze nejake te hry z konzole na PC (byt treba s dvouletym zpozdenim), aby ste meli vubec co hrat ? :)
        • Chces pravdu? Neni to obracene:-) ono na konzole nevychazi nic extra a kdyz uz vyjde dobra hra tak vyjde i na pc:-)) ono vlastne ani na ty konzole vase nic moc nevychazi:-)) ale vlastne ja nemam potrebu to vysvetlovat, mel jsem i konzoli a vecne se na ni prasilo:-)) nebo takhle....jake hry krome GTA V jsou na konzole a ne na pc? Hry, ne kraviny.
          • *11* trapáček. Bloodborne např tento minulý měsíc, jedna z nejlepších her, co jsem hrál.
            • Last of Us..
              Já tyhle spory nechápu, mam PC/PS4/X360.
              Na vše si to své najdu. Jsem v první řadě hráč, co má rád hry. Poslední dobou je zvykem vše dělit. Všichni máme rádi hry a už je jedno zda na konzoli, nebo na PC.
              Máme společný koníček, co nás má spojit, ale ne,on nás rozděluje...smutné
            • del0
              Tos toho moc nehrál... *15*
          • Vlastne sorry, gta v uz vlastne na pc mame taky a je to nejlepsi verze:-)) jak to tu bylo? GTAV na ps3 alfa, ps4 beta a pc verze finalni poradna verze?:-))
            • až na to, že PC verze vypadá skoro identicky jak ta PS verze... Je to obyčejný port...
        • Veskoslav
          Co to zase meleš? To že vyjde jedna hra jako GTA V už z toho děláš pravidlo? Vy "konzolisti" jste čím dál blbější. Mimoto když chcéš rýpat, tak nebýt různých remake a HD edic, tak na PS4 není co hrát pomalu, když to tvoří víc jak 50% her, co vyšlo i na PS3....
    • nekromant33
      i kdyby to byla pravda, pořád by to byla chyba vývojářů
    • Kinet1c
      bla bla bla ....bla bla....bla bla bla bla bla.....bbllablabla..blaaaabla
  • No připomíná mi to kauzu s watch dogs, kdy ubisoft musel přiznat, že to nevyladil. A pokud to zas pofrčí jen na Nvidii, tak by se měli vývojáři zamyslet.
    • ctete vubec ty clanky cely?? je to ze stranek nvidie, proto je tam uvedena zatim jenom nvidia karta. Hlavne ze hned musite honem honem komentovat.
  • Tak to na svem ntb asi moc nerozjedu...procesor staci na ultra, ale s grafikou GeForce 750m...asi nic...
    • ntb taky není vhodný k hraní *3*
      • jak kdy...kdyz chces lanku s kamoseme, tak je ntb idealni, nebudes prenaset stolni pocitac...jinak s hrama vicemene problem nemam...fc3 na plny, FC4 takrka na plny...predchozi Batmani taktez...ale holt pro me bohuzel zrovna u AK budu mit asi problem...jestli ma NTB nevyhodu, ze se nedaji upgradovat jednotlive casti, viz prave treba ta graficka karta
        • "nebudes prenaset stolni pocitac" :D no kamo, ale to presne budes :D jako odkud si prisel to by me zajimalo. Zjevne "lanka" pro tebe znamena jakousi pseudoverzi toho co lanka doopravdy je - nalozis pc do auta a tak tejden ses u toho cloveka s celym kompem.
          • jo, muzu si brat tyden co tyden dovolenou a nechodit do prace...pro me je lanka zalezitost vikendu...jdeme do hospody, dame par piv a jdeme parit...a na Battlefield2 a CS opravdu nepotrebuju nic vic...a to nemluvim o tom, ze ntb je celkove mnohem mobilnejsi...kdyz jsem chodil na vysku, mel jsem si brat na kolej pokazde stolni pocitac? Kdyz jdu na vecer parit k nekomu, mam si brat stolni pocitac? Pred rokem jsem vycestoval do ciziny, mel jsem si sebou do letadla tahnout stolni pocitac? Radsi si u novym her uberu na detailech nez tohle...
            • muj nebyl drahej (ani ne 20000 pred vice jak rokem, slape dobre a ze po vice jak roce vyjde hra, s kterou budu mit asi trochu potize rozhodne neni ostuda...a asi zcela nechapes, proc ten stolni pocitac nechci. Navic jsem si primarne poridil pro strihani videa v Ediusu (proto jsem dbal primarne na procesor a ramku), nicmene hry zvlada slusne. Ano, mrzi me, ze noveho Batmana budu hrat nejspise jen na Low, ale kvuli tomu si nebudu porizovat stolni pocitac
            • Zkušenost mě naučila, že univerzální věci zpravidla stojí za guvno. Proto mám notebook na práci a stolní počítač na hraní (no a taky pár konzolí na další hraní). Herní notebooky jsou prostě nevýkonné a předražené šméčka (navíc často vynikají přímo odpudivým designem a navíc vypadají a váží, jako almara).
              Tvá představa pokulhává minimálně na jednu nohu.
            • Tom Hanks: Kde jsem rekl, ze notebook mam pouze na hrani? Jen se snazim rici, ze mit stolni pocitac na hrani je pro me zcela mimo a snazim se vysvetlit, proc preferuji notebook. Nikde jsem nerekl, ze ho mam pouze za ucelem hrani
            • Tak vole furt nepař nebo si zapaříš i tu věc mezi pravou a levou nohou.
              Dopouštíš se zásadního logického faulu. Neděláš rozdíl mezi hrát/pracovat (hovořím o části: "Pred rokem jsem vycestoval do ciziny"). Pokud si sebou bereš notebook do zahraničí jenom proto, abys na něm mohl hrát, tak se spíš potřebuješ zamyslet nad kvalitou trávení volného času.
  • TheGGG
    zlatá ps4 *14* *14*
    • Mám dojem že zrovna s batmanem prodávají stříbrnou.
  • schumicrast
    Ultimátní hra si žádá ultimátní nároky....... Wakey-wakey Wayne!
    • Leda fekál! Tohle smrdí špatnou optimalizací.... i ten Rockstar se poučil a předvedl že open world GTA může frčet 60 fps na průměrnym PC. ...
      • Na stranu druhou GTAV sice frci na prumernym PC, ale svym zpusobem jde o starou hru predelanou z konzoli...zato Arkham Knight je ciste hra nove generace a graficky mi to prijde uzasne...at jde o vlvneni batmanova plaste, atp...nicmene uvidime, taky ty naroky muzou byt naschval trochu nadhodnocene
      • schumicrast
        Uvidíme, každopádně já jsem s optimalizací Batmana nikdy problémy neměl (samozřejmě myslím starší díly).
        • Kinet1c
          Ani ja, ale tu to vyzera, ze bud bude zla optimalizacia alebo len prehanaju s narokmi ako to uz nejedenkrat urobili pri inych hrach.
  • Co se dneska bere jako minimum? fullHD, 30fps a středí detaily bez AA? Nebo jenom že to člověk alespoň spustí?
  • To fakt setrit nebude, ty konzole to je dnes brutal vykon asi budem muset ty pc koupeny nejakej rok zpet vyhodit do smetaku a vzit na pujcku ty ultra sestavy *10* Je me to lito zas kupovat dalsi comp hruza diky takovej hre *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit