Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím,Dozvím se,jestli oculus dk2 poběží na grafice nvidia gtx 670 s 4 gb pamětí???
  • Totálně úchylná zbytečnost která doufám brzy upadne v zapomění jako všechny věci spojené s VR.
    • Má pravdu ten chlapec!
    • asi majitel nejake starsi ATi co? :)
    • Zagro
      Ty seš hodně ubohoučkej.
    • Rejsek
      Tak to mate hodne spolecneho:-P
  • muj názor jako lékaře je ,mít na ksichtu nalepenej 1440p monitor, to bych asi po par mesicich oslepnul. počkam až na testy na stádu
    • Tvl jestli ty jsi doktor, tak já jsem samička Hrabáče Kapského *1*
      • pravda nejsem oční ale lékař jako lekar
        • To rozhodne.
          Moje teta taky delala sicku a ted dela transplantace. Tady vyrizne a tamhle nasije.
    • Zagro
      Jsem si vždycky myslel, že doktoři jsou vzdělaní lidé. Od tebe bych si nenechal předepsat ani kapky do nosu. A pokud jsi to nepochopil, řekl bych, že jsi lékařskou fakultu viděl maximálně na obrázku :)
  • nevim ja jako fanoušek simu na tohle uz cekam 20let:c//,,,no tak uvidíme,,,,jako urcite bych to rad zkusil,,,,,ano cilova skupina je poněkud mensi ale kazdej virtualni pilot tohle bude chtit,,,tim sem si jist:c))
  • taky duležita součást požadavek:
    http://belamost.cz/files/img/GC90010.jpg
    • Jack1947
      To ne "riftovací kyblík" bude v ceně. *3*
  • Taková kokotina na Entou :) za prvé nynější modely az do DK2 minimalně fungují na notebook takze doporučuji koupit poslední modely kdo by si chtel vubec aspon Oculus Rift uzít a nemá na to pc či notebook (na ty nové nároky) DK 2 je ideální
  • Alex81
    Ty HW naroky jsou zavadejici, budou sice stacit na provoz bryli, ovsem ne na vsechny hry. OR jako vsechny tyhle systemy je zalozen na stereosocopii, tedy vyrenderovani dvou obrazu - tedy je potreba dvojnasobny pocetni vykon... A HW pozadavky budou samozrejme stoupat, jak budou stoupat HW pozadavky her...
    • A to vys jak ty experte, proc hra pri vstupu do VR modu a teda renderovani 2x obrazu nemuze mit upravenej set nastaveni ktere znizi narocnost, nebudes mit stini an na super ultra s 4xmsaa ale jen high. Proste kec jak noha, kdyz je hra narocna tak se znizi efekty aby nebyla tak narocna, takova veda.
    • taky nejak nechapu, jak muzou uvadet potrebne naroky...vzdyt zalezi na tom programu, u nejake jednoduche hricky bude stacit i stara sunka a jak na tom spustim neco extra narocneho, tak abych mel 2x titan ve slotech
      • walltar
        Jak je napsané v blgu OR... To jsou požadavky pro hry vytvářené přímo Oculusem. Hry mimo budou mít jiné požadavky.

        "All of the games and applications for the Rift created by Oculus will provide an incredible experience on this system."

        Samozřejmě dost výrobců her se tohohle bude držet taky... Ale nikdo je nutit nebude.
  • Kym to je na hlave je to k nicomu. Mam 3D plazmu...milujem 3D ale uz rok sa mi nechce ani tie brylky dobit. Bud ked mam cas stihnem stiahnut akurat yiffiho rip alebo ak mam i full blurayko sa mi nechce kukat v okuliaroch...nevidno potom čipsy :D. Je to Gimmick. Az ked nam bude Obama IV vladca izraelsko usa bankarskej rise povinne instalovat cipy do hlavy potom to bude mat vyuzitie
    • stáhnout rip od yiffiho? nejsi náhodou ten co věčně kéruje do PCčkářů jací jsou to zlodějští piráti?
      • Hnisavec
        stiahnutie filmu bez odosielania dát nie je trestný čin ani priestupok...stiahnutie softwaru áno...a to je rozdiel ako dostať výplatu a peniaze ukradnúť z banky *15* *3* *5* takže pcčkári sú zločinci, kto sťahuje filmy a hudbu je legálne v cajchu
        • haha ty si asi rok pozadu, už aj sťahovanie filmov a mp3 je trestný čin, aj keď teda u nás za to ešte polícia nikoho nezatvára ale to ani za sťahovanie hier. a ty moralista vysvetli mi ten morálny rozdiel medzi ukradnutím hry a ukradnutím filmu alebo hudby?
          • walltar
            On není moralista... je to normální prvoplánovej troll.
            • protoze by bez nej prece byla nuda, to je vzajemna symbioza *1*
            • Inquisitor
              A jak ho pořád pěkně krmíte, proč by sem nechodil?
        • wenceslaus
          Myslím, že ne Time.
    • Evidentně nechápeš o čem VR je, hlavně že jsi nejaktivnější diskutující....
      • walltar
        Myslíš, jako nejaktivnější troll? Dyť von tu za tu dobu co tu pění na games ještě nic kloudnýho nenapsal. Jediný co dělá tak z nějakýho důvodu provokuje PC hráče.

        To že nechápe nejenom oculus, ale prakticky všechno je celkem dobře známý fakt.
  • Doj..bat si oci a este zato zaplatit 300 dolarov? To radsej vyhrat sutaz v pozerani do slnka...
    • Troll detected...
      • Sure? Lebo to vravel Dobrovsky o dakom znamom letcovi v jednom Fajt klabe. Oznacit za trolla najaktivnejsieho redaktora webu...pfff...silne kaficko ;)
        • ...no pokiaľ by bolo slovo redaktor synonymom slova kkt, napisal by si niečo správne...žiaľ, zase zle...a pokiaľ budeš, vzhľadom na svoju obmedzenú slovnú zásobu a nižší intelekt trvať na slove redaktor, zrejme bude musieť byť zaradené medzi nadávky - inak to nebude možné...
        • "najaktivnejsieho redaktora" wtf *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • C-BEAM
          proboha zase ta historka...
  • Super zpráva. Než to vyjde tak bude možná nová generace GPU, tak to jen koupit a hurá do toho.

    DK2 jsem měl nějakou dobu a už to bylo dost zásadní pro to jak člověk ty hry vnímá, a tomu rozlišení nechybí mnoho. Respektive myslím, že jde hlavně o dpi.
    • Zagro
      Jde o screen door efekt, i 1080p by mně v pohodě stačilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit