Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím chci se zeptat jestli hru Max Payne 3 rozjedu na notebooku windows 7 home prémium
    Procesor AMD athlon II P360 dual core 2.30Ghz 4GB a grafická Radeon 6650 HD předem díky za odpovědi.
  • Jelikoz uz hru hraju,tak vam muzu rict,ze mi hra bezi na skoro na max a to mam procak AMD 8650 triple-core 2,30 GHz . 4GB RAM a grafarnu GEFORCE GTX 460 SE ... neverte vsemu co se suska pratele :)
  • je to pěkná prasárna...
  • k cemu tam vubec ty maximalni jsou ? :D ach *7*
    • Udajne by to mel byt "vypis" podporovaneho hardwaru pro tuto hru, kdy 16 GB RAM neni doporucena pro optimalni chod hry, ale nejvice pripustna moznost.....coz znamena, ze je to nejspis takova rezerva pro siroke spektrum PC hracu, protoze asi ani sami autori nevi na cem hra pojede nejlepe a zda napr. 2 lidem s totoznym HW vybavenim hra pojede stejne :-)))) Takze je to brano od toho na cem jsme schopni hru spustit az po maximum, pokud tedy pozdeji budeme mit treba vic jak 16 GB RAM muze byt problem se spustenim a podporou hry.....Tim si hodne ulevili, protoze kdyby napsali doporuceny HW a hra nebezela optimalne, tezce by to schytali.....takhle nikdo nevi co je presne doporucene a budou se moci vymlouvat *2*
  • Pane bože, to je tu tolik natvrdlých lidí? To nejsou minimální/doporučené, je tam vždy uveden nejslabší, co hru zvládne až nejsilnější model hardware od firem Intel, AMD a NVIDIA...
  • Phillios191
    35 GB HDD??????? Éra PB her přichází....
  • To ide cez nejaký emulátor xbosu? Viem, že moje dvojjadro zvládne Shadow of Collosus v poho cez nejaký emulátor, to miesto na disku je pre nejaké procesy?
    :D
  • Podle doporučených požadavků by se mělo jednat o nejlépe vypadající hru všech dob. To jsem tedy nečekal. Ale jestli to bude zas jak s GTA IV, který na slabších sestavách fungovalo líp než na některejch rychlejších... *7*
  • Hanzales
    Já myslím, že je to spíše takový rozsah (od potřebného minima až po to, co hra dokáže využít). Nemyslím, že mezi 6-core 16GB RAM a 4-core 4GB RAM bude stejný rozdíl, jako mezi minimem a tím "středem". Případně to třeba znamená, že šťastlivci se 3 LCD atp. s nadupaným kompem ten potenciál využijí. To by naopak znamenalo, že se jim optimalizace podařila. Počítám na vyšší detaily v 1920x1080 a 4AA tomu bude stačit právě nějaké rychlejší 2-jádro, nebo 4-jádro a 4GB Ram a nějaká ta 560Ti či Radeon ekvivalent.
    Přeci jen to není rozepsáno na minimum/recomended, ale je tam mezitím pomlčka ;o]
    • Shaker
      To jo, ty ale neberes v uvahu to, ze lidi vyuzijou kdejakou prilezitost si zanadavat, i kdyz o vyslednym produktu zatim vcelku vedi prd.
  • Tak tohle je totálně ujeté...16 Gb paměti? 6 a 8 jádro? Ti si teda pohráli s optimalizací jen co je pravda...v konečném výsledku to zase bude vypadat skoro stejně jako na konzole. Já už něvěřím těm kecům, že PC verzi se věnovali zvlášť a podobně. Vždycky to je kec a vypadá to jen trošku líp. Ty krvavé nároky jsou určitě neadekvátní vzhledem ke konečnému výsledku. I videa co jsem zatím viděl nenaznačují, že by to byla taková grafická pecka. No nechám se překvapit, ale mám pocit, že zase přestřelili...
    • ta hra pozaduje 35GB mista na HDD - je tu urcity predpoklad, ze budou napr. textury kvalitni a tedy ze to nebude port :)
      • K čemu ti je 16GB textur v RAM když na grafárně máš průměrně 1GB paměti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit