Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím o radu. Můj syn si za ušetřené peníze koupil Fifu 16 PC ale do profilu zadal svůj skutečný věk a proto že mu ještě nebylo 13, nemůže hru využít naplno. Dá se to nějak napravit? Prosím poraďte. Děkuji.
  • Rozjedu to na https://www.alza.cz/gaming/acer-aspire-v15-black-aluminium-d2905664.htm ? *6*
  • pujde to i s win 10 ??
  • podle me to bude uplně stejné jako fifa 15 jen s ženskými týmy se kterými navic nepujde hrat nijak jinak jen mezi sebou.Takže na zápas muži vs ženy zapomente to je podle me škoda bylo by to mnohem vic zabavnejsi . Já osobně se těším vic na nový pes 2016 který zatim vypadá zajímavěji ale nechme se překvapit.
  • gesto
    Proč ne ? když se to graficky zhruba za 5 let nikam neposunulo,,, btw máme půlku 2015 a už vychází 16? *4* nechápu *4*
    • To bude možná tím, že v září začne nová sezóna 2015/2016
    • Takže by hra logicky měla vyjít v roce 2016, jen proto že je to Fifa 16? Nevadí, že většina lig by už byla v polovině...
      Ty fotbal moc nesleduješ, co? :-D
  • uz 10 let je to stejny, to by tak jeste schazelo, aby chteli lepsi HW *1*
    • Mart9
      Podívej se na youtube na FIFU 2005 a FIFU 15. Vidím obrovský rozdíl jen já?
  • vsak na aktualizovanou tabulku se jmenama hracu neni treba vetsiho vykonu ne?
    • haha
    • Tím bych si nebyl tak jistej, stačí když vezmou někoho z Ubisoftu nebo vývojářů novýho Batmana a ti ti ukážou jak dokáže taková tabulka vyždímat tvůj HW.
  • hmm, totozne vravis? sa mi to nezda, to ako bude stacit rovnaky HW na simulovanie rozhodovania zenskeho timu?
    • Majkl
      takový superpočítač ještě lidstvo nevyrobilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit