Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapem tu to hru placal som nahodny deck hore dole a vyhral som 5 hier za sebou snazil som sa poskladat rozumne nejak takticky karty prehral som 2 hry zasebou wtf? dal som zase nahodne vyhral som 3 hry a to som fakt placal karty ako som mal proste na to tie diamanty ci co to je hovorim wtf game na nahode postavene ryzovanie cielene na skupinu ktora si karty zakupi za real peniaze a zadarmo pre hracov ktory to prekukli nechapem.Cisty luck the game ziadme pravidla len zalezi na tvojej sikovnosti zostavit si deck...iste . *16*
  • Klobasor
    Tak to prave zkousim a battle.net mi porad pada. To je jeho normalni featura nebo to je dnes takovy naval nebo je problem u mne?


    EDIT: Tak podle fora s tim ma problem vice lidi. Nak jim to prej blbne posledni dobou imrvere...ts ts ts amateri :)
    • eStar
      Mám stejný problém, snad to dají co nejdřív zase dohromady.
  • NumberFiveAlive
    blizzardi vymluvy ohledne UI jsou uz trapny :D w3 bnet je do dneska lepsi nez sc2 bnet, to jsou takovy prkotiny - v sc2 si nemuzes bezplatne zmenit nick (maximalne jednou za uherskej rok) a v hs zase nemuzes mit vic nez 9 baliku... :D nehlede na dalsi funkce, vim ze rikali ze hs nesmeruji do esports ale mit dneska v multiplayerovy hre profil se statistikama je skoro samozrejmost... a to tam jeste chybej replaye, observer mode a dalsi veci, blizzard hlavne neni schopnej rychle reagovat takze nez vzdycky prida novy karty aby se to ozivilo to bude trvat hodne dlouho
  • Pan TheGGG zase prejizdi pres pomyslnou lajnu! Chtelo by to promazat a pulrocni ban! *3*
    • ignore list by byl fajn
  • 1 slot/ hrdina je dostačující víc by se v tom háč ztrácel (přitom jdou pojmenovat) to myslí vážně? *8*
  • S tim pomalym bych souhlasil. Promyslene se mi to ale zdaleka nezda.
  • To dnešní vydání novýho křídla Naxxe solidní fail, *7*
    18h po vydaní a stále to nejdou koupit za ingame měnu na EU a NA serverech. *16*
    • Matthew1J
      Já jsem si ho za goldy normálně kůpil už před 3ma hodinama. Chvilku to trvalo, ale šlo to.
      • Tak to si měl vcelku kliku, mně to do teď nejde a podle toho co čtu jinde tak nejsem jedinej. *16*
        • Zayl
          Taky mi to nešlo, ale potom jsem proklikal všechny menu, otevřel shop, zavřel a najednou to šlo. Ale teda trapas je to dobrý.
  • TheGGG
    Bože, jak někdo může říct že je CoD blbost a pák jít hrát tudle kýčovitou matlaninu.
    • Jak furt brečí u clanku o blizzardu *1* Nahod tu fotku s podpazim, to byla cool!
    • solomon.short
      protoze CoD JE blbost *3*
    • opravdu Justin Kallofduťák *1*
    • !
      • TheGGG
        ?
    • Asharak
      Jak může někdo říct, že Hearthstone je blbost a pak jít hrát to kýčovité CoD.
      • TheGGG
        Protože je to blbost, stejně jako všechno co blizzard kdy vypotil (spíš teda špatně obšlehl) je i tahle c*pina zdegenerovaná brakovitá omalovánka s tunovými meči, svalnatými elfy a svítícíma očima.
        • Asharak
          Co máš proti svítícím očím? o.O
          • TheGGG
            Nic, ale v případě blizzardu je to jen kousíček celkové skládačky. Když se to spojí s ostatními blizzardskými vejšplechty, vznikne nám, jedna z nejvíc brakových a směšných stylizací, kterou bohužel po blizzardu kopíruje i mnoho jiných firem.
            no komu se líbí směšné účesy, obrovské uši, plastová brnění s hroty i na hrotech, jména z nějakého náhodného generátoru a pohádková stylizace to buď nemá v hlavě srovnaný, nebo mu není víc jak 10 let. Pořádný a drsný fantasy s promakaným lore ještě naštěstí existujou.
            • solomon.short
              Víš, nám nevadí stylizace. Protože stylizace k umění i zábavě patří. Každou sekundu, minutu, hodinu, den, rok, dekádu žijeme v realitě. Proč a pro koho by měla zábava mít nutně všechny prvky realistické?

              Pro ty, kdo neumí žít pravděpodobně ;)
            • Asharak
              Neměla být vtipná, měla být zvrácená. Bohužel je jen suchá, když si ji čtu znovu *10* sakra.
            • TheGGG
              Co to meleš, ta věta asi měla být vtipná, ale nedává to smysl. Už ti ten sajrajt barevnej leze na mozek.
            • Asharak
              Aby ne, vedle pořádných pohádkovitějších fantasy jsou třeba. Navíc když je budou ostatní kopírovat a klidně neúspěšně, alespoň bude víc místa pro drsnější, s pořádnými generátory jmen a plochých sbitých plechů. Pořádní plešatí metalisti by nebyli náhodou vůbec špatní *14*
  • Zayl
    Tak ten "důvod" proč furt jen 9 slotů mi přijde maximálně úsměvný a hloupý. Pokud se v tom začne ztrácet, může si dělat jen 9 decků. Já osobně prakticky každý den musím jeden deck smazat, což mě neskutečně štve. A navíc jdou pojmenovat. Opravdu hloupá výmluva.

    Co se týče Naxxu... content pěkný, ale to kouskování je otravné, radši bych to v celku. Takhle to působé tím, že je toho málo. A za heroicy by mělo být něco víc než cardback, některé jsou docela zajímavé když se člověk vyvaruje netdeckingu.
    • davidBray
      tohle měla být první věc, kterou měli rozšířit. Ale to jejich zdůvodnění by mě v životě nenapadlo :D
    • nighters
      Beztak plánují: +1 slot/500 gooldů/1,99 éček - jinak výmluva blbá. Naxx je myslím docela chudý na to kolik to stálo goldů/peněz - 6 karet za 700 goldů? za to mám 35 karet nebo vstupy do arény.
      • Přesněji je to 11 karet, ale i tak jsem to čekal trochu lepší za 700.
      • Zayl
        Jo, taky si myslím, bude se za to hezky platit.

        A taky mi přijde, že za ty goldy toho mohlo být víc, nebo aspoň že tam mohl být způsob jak získat gold naxx karty. Protože vařit je z dustu bude sakra, sakra drahé.
    • přesně tak stupidní výmluvu nemohl myslet vážně!!! prakticky je to jen 1 slot pro každého hrdinu a to je HODNĚ MÁLO!!!!
      • solomon.short
        a on nekdo hraje za vsechny hrdiny? nevim, asi jsem netypicky hrac. nezajima me ranked mod, obcas si zahraji play nebo arenu. ale ze bych AKTIVNE hral vsechna povolani?

        Jiste, pocet slotu by mel byt neomezeny, nebo za baksis rozsriritelny, o tom se s nikym hadat nebudu. Ale vycitat to hre, ktera je zadarmo? a je hratelna bez protivnych a vsudypritomnych mikrotransakci?

        Spis se chcete hadat o (piitcho)vinach

        just my 2cents
        • predstav si ze vetsina hracu chce plnit vsechny questy takze hrajou za vsechny hrdiny...
        • Zayl
          Takže tebe nezajímá ranked mód, sám přiznáváš že to hraješ jen tak napůl a chceš rozumovat o slotech?

          Hraju ranked, takže tam vždycky mám 3+- meta decky a 2 counter decky. To je půlka slotů v háji, rád hraju i gimmick decky, které sice celkově stojí zaprd, ale je to zábava. To jsou další 3 sloty. To mi nechává celkově jeden slot na questové decky, jakékoliv experimentování, situační decky například na naxx heroic bossy atd.

          A ten stupidní komentář o tom, jak je to zadarmo, se skoro ani nehodí komentovat. Pro mě to rozhodně zadarmo není a peněz jsem jim dal už dost. To ani nezmiňuju že Brode neřeší jestli to bude placené, nebo zadarmo, ale to, že to vůbec nebude. Čili nejen že víš o té hře kulové, ale ani si nečetl článek. Nechceš jít zpátky na Bonusweb?
        • To jestli někdo hraje za všechny hrdiny je jenom řečnická otázka, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit