Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to s vyvojarskym teamom Diabla 3 nie je take vesele.
    Koluje taky mytus, ze tim Diabla 3 bol rozpitvany (gutted) a cast vyvojarov pracuje na inom projekte.
    http://www.incgamers.com/2015/01/blizzard-leak-reveals-some-odd-statements
    .
    Tazko povedat co je na tom pravdy, ale kto hra D3, vie ako dlho sa caka na nejaky smiesny patch a niekedy to fakt vyzera ze na tom robia dvaja ludia. Ved uz dvaja ludia su team *2*
    A to vraj ma byt este jeden datadisk...
    • Druhej datadisk bude jistě. I vzhledem k uspechu prvního datadisku. By byli hloupi ho neudelat, to je jistej success! *7*
      • A ten druhy datadisk uz to fixne, nebo to bude porad konzolovy arpg, ktery je vsechno jen ne diablo?
      • navíc jestli jste sledovali i příběh (já vim, divný u diabla) tak první datadisk končí docela otevřeně, takže to dává smysl
  • Tato diskuze by mohla vyhrat nakou cenu nejvic deb*ilnich prispevku na games v roce 2015.
    tolik urbecenych a nesmyslnyhc komentaru už jsem dlouho nevidel :)
    • Protoze to tu konzolisti zaspamovali...
  • Hlavně, že když to poslední dny zapnu a hledám hráče, tak klidně čekám i 5 min...
    • Nikdy se mi nestalo že bych cekal vic jak minutu ani nikomu koho znam a hraje to. takež bud jasne kecas nebo si fakt tak spatny a nemuže to protio tobe nikoho najit.
      • Vsichni co znam cekaji vic jak hodinu, takze kecas.
        • Tim vsichni myslis svoji pravou ruku ?
    • hmm necekam nikdy dele nez minutu
      • asi nikdo tak hodne spatnej jako on neni tak ceka a ceka sem tam mu to da nekoho co to zrovna nainstaloval....
  • takze jim nestaci kazdej mesic brat od huby milionum zavislaku a vytvorej dalsi blikaci obrazovku kde obiraj dalsi zavislaky pro zmenu za neexistujici karticky a tohle ma by ten kapitalismus.
    • Ne,nemá. To si pletes...
  • Z toho je 50 milionov cinskych farmarov
    • a 20 milionů lidí z KLDR, kterým to nakázal Kim.
      • Jack1947
        Lidi ale nehrajou jen WOW lol nahážou peníze i do her jako je Candy crush saga a jiné a taky TRavián je docela hc paid hra. Doporučuji si sehnat parádní číslo aktuálního Levelu kde to je rozepsané. Docela hezky. V tomhle bych viděl úpadek ne jen WOW

        PS: trapné. Nudné a takhle i trolling končí.
  • TheGGG
    Hlavně že si blizzard udržuje svůj vysoký standard brakové přeplácané fantasy, přesně pro zdejší nerdíky bez vkusu ala prd*l
    • del0
      Nebreč.
      • No jistě, del0 a jeho královská hra. Už ti blizzard vydal tu sadu g*y trpasličích plastových valečníků nebo pořád ještě nenašli žárovečky co jim daj místo očí.
        #del0frostlickerlegendaryplasticwarrior *6*
        • del0
          Tohle bylo slabší. Zapomněl si dodat, že nemám vkus a hraju jen jednotlačítkové RPG.
        • Asharak
          alias neplakej.
    • Jack1947
      Sám si psal jak jsou lidi závistivý atp to bych mohl říct také závifíš blizardu jeho úspěch. Kam to očividně nikdo z nás nnefotáhl a nikdy nedotáhne.
      • Je rozdíl mezi partou borců co postnou video na YT a díky svému usilí dokáží získat miliony fanoušků, pak je tady pisszard, který kompletně zkrip*il žánr fantasy a vyděláva svým ofcovímy hrami na stádečku lidi jako jsou zdejší
        #PCMASTERDELITEP2WRACE
  • Blizzard proste umi a polovina lidi na diskuzi at si klidne pukne *1*
  • Dogkiller
    75 hráčů bych možná ještě věřil, ale 75 milionů nevěřím ani omylem *6*
    • ty si komik.. *7*
  • No pičoviny vymejšlej, ale aby udělali víc slotu pro hrdiny to ne člověk by si rád vyzkoušel pro každého hrdinu několik variant decku a ne to furt přehazovat dmnc
    • vsak oni to přidaj urcitě, ale bude to za penizky.
  • Měsíc mě to fakt bavilo, druhý jsem to hrál protože jsem chtěl víc legendárek. Skončil jsem někdy na konci dubna, bylo moc málo karet a za priesta to bylo docela těžký proti všem safari hunterům apod.
    • No tak zrovna Priest je jeden z nejlepších anti aggro charů. A pro mě je momentálně i nejotravnější deck proti, kterému se dá hrát. Zlatej hunter. Člověk pak aspoň není nasranej jako z 20 minut hraní proti vlastnímu decku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit