Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám na Battle.netu koupeno pouze Diablo2 LOD a stejně mi klíč poslali... I když jsem se nikam nehlásil... Tak to zkusím :)
  • včera mi přišel klíč, zkusil jsem to tedy, hra nudná a blbá, lehký to je jak sviňa, tak sem to smazal a kaslu na to
    • A takovejm lidem oni ten klic poslou... meli by mit v blizzardu nejakej kvalitnejsi screening, sakra.
      • dik ze krmis trolly
        • nahodou tohle je pravda, a jeste k tomu mam v historii battle.net uctu 2x ban za urážení lidí a stejně mi posílají beta klíče lol
        • Heh, jo no, pak sem si to uvedomil, pardon. Nicmene zaremcat sem si musel, protoze si zrovna tohle vazne chci zahrat, sakra prace =).
          • neboj, taky jsem mel vcera chut vyhodit monitor z okna kdyz mi zase neprisel klic :)
  • davidBray
    čekám na klíč, mám nějakou reálnou šanci když na battle.netu nevlastním žádnou hru?
    • Nemáš, podmienkou pre invite je mať na účte aspoň jednu hru (trialy a guest passy sa nerátajú)
      Ale tá šanca je nízka aj keby si mal komplet všetky hry od Blizzardu. Najlepšie je to predýchať a zahrať si niečo iné kým nebude hra vydaná, (alebo aspoň open beta) čo bude do dvoch mesiacov.
      • Pletes si to, to jen pokud chces byt v bete te dane hry, musis mit koupenou tu hru. Ergo chci byt v bete SC 2 LotV, musim mit koupeny aspon SC2 atp. Na HS nepotrebujes nic.
        • Okej, vyskúšal som založiť nový bnet účet a naozaj sa z neho dá prihlásiť do HS bety, ale na ostatné potrebuješ mať aspoň jednu hru na účte tak, ako som spomínal (a nie, nepotrebuješ mať SC2 ak chceš byť v beta SC2 datadisku - ja mám tú možnosť a v živote som SC ani nehral)
    • Overwatch
      To netuším jestli to Blizzard posuzuje i podle toho, kolik jejich her kdo vlastní. Stačí se do bety přihlásit: https://us.battle.net/account/management/beta-profile.html?hearthstone a pak jen čekat. Nebo zkus hledat někde na zahraničních fórech, sledovat Hearthstone na Twitteru/Facebooku a tak. Klíče se rozdávají a další vlna se plánuje, tak to stačí sledovat na příslušných místech a třeba se poštěstí.
    • A mám já nějakou šanci, když nějaké vlastním? :) Protože taky jsem ještě v betě nebyl *5*
  • tonnymontana
    sice jsem hrac magicku (steam) real karticky uz nehraju nejakou dobu a nove baliky nekupuju ani ve hre ale 100 zlataku mi prijde jako zajimava cena za balicek a podle clanku zdrejme clovek nemusi sahnout na kreditku coz by bylo super
  • EU klice se uz rozdaly vcera kolem 19:30. Podle redditu je dostalo 5% lidi co se chteji dostat do bety. Rozdavani klicu pry bude vice caste a v mensim mnozstvi.
    • Pro gmailisty: klice chodeji do zalozky "promo akce" nebo tak nejak.
      • filias
        Bez tohoto komentáře bych nezjistil, že tam nějaká taková sekce vůbec je ;) Ale když jsme u toho, tak je stejně vše v inboxu.
      • tonnymontana
        diky sice uz jsem na outlooku ale sam jsem si rikal na co presne ta promo akce zalozka je:)
        • z 99,99% se ti tam bude rvát reklama :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit