Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *Marketingový tým Blizzardu by si zasloužil pochvalu.* a nejen pochvalu ;)

    už teď se mnozí těší, že s před-koupí 50 balíčků z nové expanze, dostanou bonus 20 balíčků. a proč ne, že? podpořit vývojáře této small indie company je jistě bohulibé.

    musím uznat, že jako byznys model je to dokonalý, jen mě štvou ti co si myslí, že Blizzardu jde především o dobrou karetní hru, nebo dokonce e-sport.
    • Jim šlo vždycky o ždímačku. Ale kartičky jsou to dobrý, sem tam si to zahraju, ale rozhodně jim nemíním platit.
      • Tak to si nezahraješ *13* jako vždy jsem Bli$$ard hájil že to není pay2win a kdo to hraje denně a plní Q nemusí nic platit, ale pěkně to rozjeli s každým rozšířením utahujou šrouby a bez peněz nemáte šanci mít dostatek karet na obstojnou hru páč legendárky jsou dnes již nutnost a v každém rozšíření vydají unikátní bez kterých se neobejdete a obzvlášť pro každého hrdinu zvlášť prostě to předělali pay2win jak vyšité *11* *11* *11*
  • WhySoSad
    "Přesílenou" *2*
    • A co ti na tom prijde jako tak divny ?
      • Mel tam naprat OP kartu, ale nema na to koule.
    • zaty
      Tak kdyby napsali overpowered, tak by se zde objevili "Ochránci čištoty jazyka českého" a dali by jim to sežrat. :D
      • jamar28
        Ochránci čistoty jazyka by se vůbec neměli jak vyjádřit, kdyby neměli používat žádná slova jiného než českého původu. *1*
  • Odulin
    Etanolem nebo etalonem? :)

    Sry..měla být reakce na bídáka.
  • tajemna karta? ale tipnul bych si na zjevny ucel, podojit
    • zaty
      A ony CCG byly někdy i o něčem jiném, než o kontinuálním dojení hráčů? I ten legendární MtG dojí, co to jde.
      • njn, a proto je nehraju, i kdyz mam pocit, ze bez neustalyho michani kartama by me to mohlo bavit

        misto aby vybirali treba vstupny na turnaj, tak berou detem lizatka, coz bude asi jeden z duvodu, proc vybiraj kapsy takhle oklikou, kupovat balicky s neznamym obsahem muzou i deti, to uz je overeny z mtg, kdyby to byly primy platby, neslo by obchazet zakon, prestoze je to zjevnej hazard, sazim a doufam v nahodu
        • zaty
          Já hraval magic v dobách Revised a 4th edice a bylo to fajn. Jezdívali jsme po turnajích, Ostrava v Dubině, Brno ve Dnu Pytle v cikánské čtvrti, Termití aréna v Letohradu, Chropyně, MČR v Praze, aj Grand Prix ve Vídni jsme si dali. Pak WOTC změnili formáty turnajů tak, že se najednou polovina mých karet, ve kterých jsem měl nemalé peníze, stala obsolet a nepoužitelná, tak jsem se na to vykašlal a dal se na trávu a holky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit