zavřít
...

Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenze

Obličej natřený bojovými barvami, v očích hněv a odhodlání, před sebou hrdinská výprava. Nenechte se ale zmást. Senua, protagonistka řežby od studia Ninja Theory, dává válečnou modří najevo nejen vůli zabíjet, ale také se za ní nejspíš snaží skrýt svou temnotu a zapudit šeptající démony. Marně. Hellblade...

Novější 1 2 3 Starší

• a23 (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Vsichni ste cockoti *2*
    17.8. (1 den)

reagovat

• Fakak (anonym)
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    dost vysoke cislo na takuto spagetku, pohyby postavy, otacanie hlavy, kamera su okopirovane z dead space, ano je to netradicne a zaujimave ale stavat na hereckom vykone sa da vo filme nie v hre, je to skor interaktivne divadlo, hracom by som skor odporucil aby vyskusali Get Even, zalezi na tom ci si chcete zahrat alebo halucigenovat
    16.8. (2 dny)

reagovat

• Lukass tiscali.cz
    4 souhlasí, 13 nesouhlasí
    Uf tohle byla pro me docela ocekavana hra.
    Zduraznil bych slovo HRA, protoze s HROU nema tahle hra moc spolecnyho. Velky zklamani a v podstate simulator chozeni s FOV 50 a obcasnym soubojem ktetere je uplne tragicke. Diky ani za 150 ve sleve
    15.8. (3 dny)

reagovat

• hirsu (anonym)
      1 souhlasí, 2 nesouhlasí
      souhlas. souboje uplne strasny. nuda nad nudu. zbytek hry v podstate jen koridor s obcasnou rodoby logickou hadankou. ale jinak celkove to bylo celkem originalni to jo
      15.8. (3 dny)

reagovat

• Honza (anonym)
    4 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Na jedno projeti super hra. Souboje jsou zabavne a grafika to je proste nadhera.Uz dlouho jsem nehral takovou psycharnu *14*
    14.8. (4 dny)

reagovat

• Janin (anonym)
    4 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Zlepší se v pozdějších fázích ten soubojovej systém? Tam kam jsem se dohrál (jak je notný projít ty dvoje dveře, tak jedyn mám hodtový ve druhých jsem tak v půlce), tak už je z toho hrozná otrava. Nepřátelé jsou hrozný "bullet-sponges" a každej souboj je strašně natahovanej, že už mě to fakt nebaví :-/
    14.8. (4 dny)

reagovat

• Snakehill (anonym)
    12 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Pecka.Po klidnejsim zacatku nasleduje brutalni jizda.Miluju tě Senuo
    12.8. (6 dnů)

reagovat

• Flash (anonym)
    12 souhlasí, 33 nesouhlasí
    To je zase hipsterina. A to ninjove delali docela dobry hry.
    12.8. (6 dnů)

reagovat

• Ind (anonym)
      26 souhlasí, 9 nesouhlasí
      To, že nějaký studio zariskuje a udělá trochu jinou hru a ještě za ni nechce ani plnou cenu je hipsteřina?

Debilita dnešních dětí je až úsměvná. Důležité je hlavně používat co nejvíc cizích slov...
      13.8. (5 dnů)

reagovat

• flash789 facebook.com
        7 souhlasí, 28 nesouhlasí
        me bude 50 chlapce, a muj pohled na vec je natolik odlisny od toho tveho milenialniho ze nema smysl se vubec bavit.
        13.8. (5 dnů)

reagovat

• Drasťa (inkognito)
          10 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Co je zase na hack and slash mlaticce s puzzlama hipsterina prosim?
          13.8. (5 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    18 souhlasí, 7 nesouhlasí
    Zajímavej počin a vůbec nejoriginálnější ztvárnění duševní temnoty a zoufalství v povedeném prostředí... grafika hlavně postavy je hodně povedená.

Moc jsem nepochopil jak přesně funguje ta auto obtížnost.

Je to až tak moc depresivní že člověk z toho má až pomalu halucinace a stavy úzkosti taky a to se říkalo o DS že to je temné tady to je tím pádem šílenství čiré.
    11.8. (7 dnů) upraveno v 01:59

reagovat

• Kravicka facebook.com
    1 souhlasí, 6 nesouhlasí
    11.8. (7 dnů) upraveno v 16:38

reagovat

• a (anonym)
    20 souhlasí, 15 nesouhlasí
    tahle diskuze je ukázka debility zdejšího stáda, 9/10 příspěvků je zde od lidí, co tu hru hrálo maximálně na youtube.

Není na čase už něco s touhle komunitou něco udělat?
    11.8. (7 dnů)

reagovat

• David (anonym)
      5 souhlasí, 12 nesouhlasí
      Klidně bych se i zaregistroval, ale opravdu ten zdejší mor anonymů, kteří píši pod jedním nickem do jednoho vlákna už je za hranou. Dle mého je zdejší situace neúnosná.
      11.8. (7 dnů)

reagovat

• David (anonym)
        8 souhlasí, 6 nesouhlasí
        To jsem psal ja (a) jen jsem si zapomel zmenit nick protoze taky pisu hovadiny pod vice nickama
        11.8. (7 dnů)

reagovat

Novější 1 2 3 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.145.95.149.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.