Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na GOGu PC remastr v akci za 7,50 eur

    • a fanmade cestina na obvyklem miste

  • Fakt super hra z paradnim pribehem jeste lepsi grafikou chvilema stoho uplne divny pocity mazec akorat souboje jsou docela tezky dohrano na tezkou.
  • Jediné plus této hry je grafika. Co se týče hádanek (symbolů) tak mě to po přestalo bavit po druhém kole. Pořád dokola to samé. Co se týče soubojů tak katastrofa. Buď jsou 2 nepřátelé nebo jich je najednou víc než 10 jak je to ke konci hry. No moje nervy *16*
    • Jedině imbecil vymyslí takovou hru kde Vás 3x kousnou a jste mrtví bez možnosti se uzdravit. Zápas s obřím psem nebo co to je už jedu asi po 50 vždy mě vyhodí do tmy a jsem v p...y *6* *8*
    • Musím souhlasit. Celou dobu hry bez problémů a pak v jedné chvíli se na Vás nahrnou a není konce. A nikde se nedá doplnit život *10*
  • Jack1947
    Nicméně se můžou najít výtky třeba například. Málo druhů nepřátel jen 2 zbraně a upggradovanou verzi máte až ve finále a občas divoká kamera... to šeptání ve tmě a pocit beznaděje a zoufalství zase fungoval celkem dobře. Hrdinky obličej vypadal občas trochu komicky.

    Grafické efekty naopak skvělé ( západ slunce s odrazen na vodní hladině) Opakující se rébusy defakto až do konce hry. Naštěstí jich nebylo tolik. Určitě nic podobného tu nebylo a nejspíše ani nebude a je lepší to chápat jako umělecké dílo s hratelností než jenom hru. Protože tak to taky je!

    Závěrečný boss bylo docela originální - místma mi to připomělo skvělé ale nedoceněné Dantes inferno ( hlavně přechod přes řeku mrtvých).
  • dost vysoke cislo na takuto spagetku, pohyby postavy, otacanie hlavy, kamera su okopirovane z dead space, ano je to netradicne a zaujimave ale stavat na hereckom vykone sa da vo filme nie v hre, je to skor interaktivne divadlo, hracom by som skor odporucil aby vyskusali Get Even, zalezi na tom ci si chcete zahrat alebo halucigenovat
    • Sr_Lobo
      Zajimavy ze tohle se ti moc nelibi, ale get even jo. Ja sem ted dohral Hellblade, Get Even zhruba pred tremi tydny a obe dve hry se mi opravdu hodne libily! Az me to samotnyho prekvapilo.
      • ja som ale nepisal ze sa mi to nelubilo, vyjadril som nazor k hre a hodnoteniu na tiscali, investovat do tohoto je na zvazenie kazdeho
  • Lukass
    Uf tohle byla pro me docela ocekavana hra.
    Zduraznil bych slovo HRA, protoze s HROU nema tahle hra moc spolecnyho. Velky zklamani a v podstate simulator chozeni s FOV 50 a obcasnym soubojem ktetere je uplne tragicke. Diky ani za 150 ve sleve
    • souhlas. souboje uplne strasny. nuda nad nudu. zbytek hry v podstate jen koridor s obcasnou rodoby logickou hadankou. ale jinak celkove to bylo celkem originalni to jo
  • Na jedno projeti super hra. Souboje jsou zabavne a grafika to je proste nadhera.Uz dlouho jsem nehral takovou psycharnu *14*
  • Zlepší se v pozdějších fázích ten soubojovej systém? Tam kam jsem se dohrál (jak je notný projít ty dvoje dveře, tak jedyn mám hodtový ve druhých jsem tak v půlce), tak už je z toho hrozná otrava. Nepřátelé jsou hrozný "bullet-sponges" a každej souboj je strašně natahovanej, že už mě to fakt nebaví :-/
  • Pecka.Po klidnejsim zacatku nasleduje brutalni jizda.Miluju tě Senuo
  • To je zase hipsterina. A to ninjove delali docela dobry hry.
    • To, že nějaký studio zariskuje a udělá trochu jinou hru a ještě za ni nechce ani plnou cenu je hipsteřina?

      Debilita dnešních dětí je až úsměvná. Důležité je hlavně používat co nejvíc cizích slov...
      • flash789
        me bude 50 chlapce, a muj pohled na vec je natolik odlisny od toho tveho milenialniho ze nema smysl se vubec bavit.
        • Co je zase na hack and slash mlaticce s puzzlama hipsterina prosim?
          • To, že to neni hack and slash mlatička s puzzlama. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit