Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim vas jak mužu zablokovat videoo?? nebo uživateelee prosim moc to potřebuju
  • Na YT mě hlavně poslední dobou začínají pěkně s*át čím dál častější a neodkliknutelné reklamy...
    • Jack1947
      Bude hur... az prestanou profitovat.
  • Youtube bylo fajn, než se ho zmocnil Google... Pak z toho udělali nepřehlednou příšernost, kterou každým updatem dojebávají ještě víc a víc. Vimeo FTW!
  • lidi si zato muzou samy kdyby volili piraty takove zverstva by se nedeli!!!
    • XorxoxTalarius
      Jo jo ... Ceska Piratska Strana si doslapne na Google a ten se znich sesype :D :D :D
      You make my day man :D
      • Matthew1J
        S angličtinů bys měl byt opatrnější. Néni to tvoja silná stránka...
        • Jack1947
          Ale no tak se spletl jen v case... "Made"... jinak to ma ok. *3*
  • Jack1947
    Urciote by tam nemelo byt treba pred vydanim, plno spoileru naopak Lets playe jsou obcas i celkem dobre, protoze kdyz by se clovek zasekl. Nevedel kudy kam, tak se to s nejvetsi pravdepodobnosti ani nijak nedozvi, zase to je na lidech a otazka taky zdali to nedelaji autori kvuli pripadne pomoci, nebo vlastnimu obohaceni a zalibeni se "Subscribatorum". Aby byly "predplaceni ve velkem". Jinak nesouhlas, aby to bylo omezovano na ukor prizivujicich se videi to je spatne.
  • C-BEAM
    osobne čím ďalej tým viac prepadám lets playom, nie preto že by som nemal možnosť zahrať si akúkolvek hru či už na PC alebo konzolách ale preto, že moderné hry cielené na filmový zážitok ma hrať priliš nebavia, dokonca aj Last of Us som si pozrel od pewdieho, pretože v samotnom hraní som nevidel žiadnu výzvu a hra ma nebavila. Rovnako som si pozrel Two Souls, ktorú hrať by ma ani len nanapadlo.
  • Ja jsem byl uplne sokovany, kdyz jsem zjistil, jak velky byznys - nebo ani ne byznys, nemam ted na mysli penize, ale proste jak 'velka' vec jsou tyhlencty let's playe a 'internetove celebrity', ktere nataceji video... jak hrajou hru... a miliony lidi jim na to koukaji?! Nesmirne me to prekvapilo, je to takova vec, ktera by me v zivote nenapadla, ze se muze chytit. O co jde, oni ty hry navic recenzuji, nebo k tomu delaji nejake humory? Vubec jsem to nechapal.
    • a tak to sposta lidi navstevuje aby zjistili jak se dostat dal proste takovej videonavod
    • ja jsem fanoušek letsplayu, proste se to prijemne posloucha a kouka na to, navic když neni co hrat
    • Pilgrim66
      Jde v zasade o komentovany pruchod hrou. Casto se samozrejme muze objevovat nazor hrajiciho, ale vetsinou clovek zjisti jakej ma pocit z ty hry a pokud cloveku sedi narátor, tak je to prostě i příjemnej poslech.

      Sám moc velkej fanoušek Lets playů nejsem, ale treba vcera jsem si poustel jedno na Killzone Shadow Fall (sam konzoli nemam a Killzone jsem nikdy nehral, ale tematicky me to univerzum zaujalo) a je to fajn oddechovka.
      • Hlavně by byly tvůrci her sami proti sobě, kdyby tyhle LP nahlašovali. Člověk projíždí youtube, vyjede mu nějaký Lets Play, koukne na něj, hra ho zaujme, něco si o ní přečte a pak hru koupí.
  • lehka oprava - prestat pouzivat youtube
  • skurvete hudobne spolocnosti si nedaju pokoj..uz od dôb napsteru
    • fizola
      Napster by som tu neťahal, tam je jasne preukazatelne že sa predaval obsah bez povolenia. Vlastne vdaka tomu sa rozširili obchody ako iTunes, dovtedy si spoločnosti nevedeli predstaviť že MP3 maju predajny potencial.
      Ale uryvky do 15 sekund nie su ani chranene autorskymi pravami (to využivaju reklamy často) takže ide jasne o chybu automatu čo to kontroluje
  • No nevím jak u vás ale u mě všechny ty třetí strany co si nárokují práva na videa co jsem nahrál na youtube jsou v Německu (že by Hitlerův odkaz a pokus na obnovení třetí říše? ).
    • U mě je to např. IODA (San Francisco, CA, United States) a Base79 (UK).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit