Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to musel koupit. Sice Level kupuju jen kvůli recenzím, radaru a tech, ale i tak to za to stojí! Když chytnu ten papír, tak to je paráda! Je krásně měkký, skvěle se to dřží v ruce a otáčí stránky. Tohle mě prostě baví držet v ruce :D Já bych tam jen přidal víc obrázků a trošku to přeplácal, ale to jen tak :) Dobrá práce!
  • DieslNikolas
    Kdo chce psa bít, hůl si najde.

    Koolturní vložky mi nevadí, nezabírá to přece většinu obsahu, čili v tom nevidím problém. Mám Váš časopis předplacenej a nemám s ním problém. Prostě když mam chuť tak čtu. Někdy se mi doma nakupí i tři časopisy, jindy to zase zfouknu během týdne při raní (nebo při sra*í *15* ).

    Zkrátka a dobře děláte dobrou práci, všem se stejně nezavděčíte a prosím, ještě chvíli vydržte!
  • pane boze proc ste na tu obalku nedali tohle http://i.imgur.com/5ljl8nq.jpg
    • Veskoslav
      Protože je na šířku, takže by vepředu byla jenom část a nemuselo by to vypadat dobře?
  • Jack1947
    Supr, supr akorát zase skoro 2měsííce bez Levelu to bude trýzen to bude trýzen. *7* *9*
    • Veskoslav
      Do Bohnic nechodí pošta?
      • Jack1947
        No i když vlastně on to je už jen měsíc...
  • MickeyMutant
    Dvě otázky: Did you have to become his b!tch for that? And did you really have to suck it down?
    • ravux
      I have a question, too. Are you really 13 years old?
      • Píše se 13 year old.
        • Ma to spravne - bez "s" by to bylo v pripade, kdyby tam bylo "a 13 year old" ("je ti trinact" vs. "ses trinactiletej")
        • Ne nepíše, má to správně, "year old" se používá jako podstatné jméno, on se ho ptá, jestli mu je třináct, akorát ta čárka před too působí divně, ale taky to není špatně. Sakra lidi když už si chcete hrát na grammar nazi a poučovat ostatní tak se tu angličtinu naučte *7*
  • Koupil jsem si po dlouhý době e verzi levelu a články jsou opravdu super. Další číslo si ale nekoupím - čtení v ty jejich aplikaci (floowie) je pro mě totiž , na mobilu, utrpení a zelenýmu smradu se vyhýbám, ikdyž předpokládám, že princip bude stejný. Papír mě nezajímá, protože čtu většinou jen v práci a opravdu nehodlám v kanceláři sermovat časopisem formátu level. Ideální varianta by pro mě byla placený členství na games.cz, kde bych měl přístup ke všem článkům z danýho čísla levelu, ale v html formátu - prostě všechny ty fíčury na smartphonech, jako třeba přiblížení a zalomeni textu poklepem na display atd... V takovým případě bych o předplatném ani chvilku nepřemýšlel.
  • BoB.2
    Paráda nové počteníčko.
  • 1. Rybko, díky za všechny tvé čtivé a velmi zajímavé články v Levelu!
    2. Prosím, už ne další Vávrovi recenze na noname filmy v časopisu o počítačových hrách (jak tomu bylo pár čísel nazpátek)
    3. Super témata v tomto čísle, přečetl jsem během víkendu!
    4. Díky!
    • spis zadne dalsi kulturni vlozky - hudba film divadlo. :)
      • Bargud
        Číst to nemusíte.
        • Jack1947
          Já jsem rád že se něco dozvím, co třeba redaktoři mají rádi a poslouchají...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit