Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuj fuj fuj fuj to je ale (kostičkový)hnus *11* *11* *11*
  • WT NEJLEPSI HRA NA SVETE

    https://www.youtube.com/watch?v=wR6pH0-4P5U
    • "you forgot to edit in the clips while you wait to reload" :D

      A to ani nemluvim o tech chvilich kdy dam hit a nic to neudela...
  • Oprava: Tento příspěvek měl být reakce na příspěvek Hannibala Lactera nebo jak to bylo to jméno *1*

    To je fakt Tiger by pak byl králem bojiště. Ale ten T34/85 ve WT mi Tigera sundal už mockrát a to dokonce zepředu, takže bych ho nepodceňoval *1*
    • Hodne zalezi na vzdalenosti ze ktere ta T34 strili a taky kam presne strili.
      • tak T34, zrovna včera se kámoš chlubil jak s jednou T34 nasázel 16 killů, já dal den předtim 14.. ta hra vůbec nenadržuje Rusákům *1*
        • Na druhym ranku normalka. Tam kdyz mam s T34 min jak 10 killu tak to je spatny ale na tretim ranku uz se veci maji trochu jinak.
          • právě, efektivita T34 aspoň 10:1, jak je v Rusku dobrým zvykem *1*
  • cr8gg
    WoT je jak topici slovek co se snazi chytit kazdyho stebla :) .. furt vymejslej dalsi a dalsi hovadiny a pritom je WarThunder valcuje na cely care... :) smutny, smutny...
    • WOT je čím dál tím horší, každým patchem rozvrtanější a horší, nehledě na množství děcek co to neumí hrát. Slibnej začátek doje*bali a doufám, že je to položí.
      • Proč doufáš že je to položí? Jsi nemocný?
        • Protoze to uvolni trh novym vecem. Takhle kazda ovce cpe prachy do nehratelne srajdy. *3*
          • Jakým novým věcem? Myslíš tankové hry? Ale kdeže, tady je místa dost, bohužel zatím nikdo nepřišel s ničím lepším než wargaming.

            ps. S těma ovcema opatrně, v reálu bys tu větu nemusel dokončit. Dneska kdejakej krYpl označuje ostatní za ovce jenom proto, že jeho hov. smrdí mín (teda aspon si to myslí).
    • Porad se to mluvi o tom jak WT valcuje WOT ale projevilo se to nejak realne? Ubyvaji jim nejakym zasadnim zpusobem hraci nebo tak neco?
      • Oficielne se to samo nikde nedoctes, protoze tim se nikdo chlubit nebude, ale realita je takova, ze u toho nikdo nevydrzi moc dlouho a ta doba se zkracuje, coz neni zrovna pekna vizitka. A duvod je predevsim prave to, ze misto aby resili herni mechaniky, resej chujoviny a jediny co do hry pridavaj, sou dalsi a dalsi hromady nesmyslny techniky.
      • A jaky jsou aktualni cisla hracu wot a wt? Jinak je to diskuse o nicem jako.
  • jindra.veliky
    A bude to v 60fps?
    • Keyz
      Jak řekl Lukáš Macura ve FC. Bude to jeden snímek za druhým *15*
    • 120 boxes per second
  • Jsem zklamán, ve článku ani zmínka o Tank 1990, z kterého se beztak inspirovali nejvíce. :D Stejně jako na apríla, když tam dali pár map na motivy této hry. :)
    • No to jsi tady vzpomněl kousek. Tu hru jsem měl před dvaceti lety na ťamanské kopii nintenda. Ale už v té době byla perfektní.
  • Tilwaen
    Do pravého tank retra to má ještě daleko.
    • To mozna ale ja mel stejne radsi tunnelera :D
      • Tilwaen
        Tunneler mi nikdy nešel, vždycky mě starší spolužáci vyklepali *1*
      • Keyz
        jj. to byly boje na 386
    • Meganuke a bylo vymalováno
      • Co tanky pamatuje ještě někdo? skvělá hra
  • Tak pixelizace nám zasáhla už i P2W tanky. *15*
  • TheGGG
    To je jinej next gen na tom PC *1* *1*
    • Pull that dildo out ur ass already.
      • TheGGG
        yor Ingliš sak lajk yor mam strenžrs dyks
        • Buzicek Býbr si zase naklikava?
          • TheGGG
            Oba víme, že jsi mi to plusko taky dal. Nemusíš se za svou orientaci stydět *14* *14*
            • TheGGG
              A přesto mě pořád naklikáváš a reaguješ na mě. Ty si vyloženě hladový po kktech. Bohužel, obezní PC geekové tvého formátu nejsou můj typ. *14* *14*
            • oba vime leda tak to ze jsi kkt *3*
  • Začíná degenerace WoT, už neví coby. Jsou těsně před vrcholem a pak už půjdou pomalu ale jistě z kopce.
    • Ilusiveman
      Tak to máš skoro se vším. Jen jsme trochu doufal, že když už tak zjednodušili model tanků, že mohli přidat alespoň model poškozeni. Hned by se to hrálo líp, když by z tanků odpadávaly kostky.
      • Zahraj si Robocraft. Tam to funguje presne tak ze odpadavaji kostky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit