Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Sorry, ale tenhle díl je špatnej vtip. Čekal jsem 10 minut zhodnocení a ukázání postupně každého dílu. A nakonec se z toho vyklubalo asi 8 minut žvatlání o nějakých divných hrách, které se značkou HP nemají nic společného.
    • Jasně, Academagia nemá s Harrym Potterem vůůůůbec nic společného *5*
  • Jack1947
    Já jsem dohrál jen ten poslední "COD" díl kteý byl ze všech asi nejhorší, ten propad tam byl neskutečnej. Je vidět že herní licence podle filmů se moc nevyplatí.
  • kubi-wan
    Dodnes si pamatuju ty pocity úžasu, když jsem hrál tehdy novou jedničku (na PC). Ten dojem, že "jsem tam!" byl neskutečnej. Dvojka pak formuli jedničky jen zdokonalila. Trojku jsem prošel a zapomněl, bylo to už moc stejný... a skončil jsem čtyřkou, kterou jsem nedohrál, protože mě brzo přestala bavit... z plošinovky se z toho stala víc akční záležitost, změnilo to kameru a hratelnost... a už se to moc snažilo vypadat jako film...
    Nicméně původní soundtracky Jeremyho Soulea jsou parádní pořád!
    • Harry Potter je nej viděla jsem všechny díly.Od prvního do posledního. Lidi nej díl byla tajemná komnata. Prosím přispějte
      • mikezz
        Cuarón spravil jediný film zo série, ktorý obstojí ako svojbitný snímok a pri ktorého pozeraní sa necítim trápne ani dnes. Škoda, že neostal aj na ďalšie diely. Takže za mňa Azkaban.
    • ucho
      jo, jednička byla super, ta mě bavila asi nejvíc. prostě to vtáhlo do kulis filmu a bylo to i zajímavé jako hra. dobře nadesignované. dvojkou už si moc nejsem jistý, a ty další už jsem snad ani nehrál, to mi přišlo nic moc.
    • Jeremy Soule jiné snad ani nedělá. *4*
  • Ten obrázek dlouhovlasýho Janchora z paměti už asi nevymažu.
    • SalemCZ
      Doporučím si někde sehnat s ním Fanfilm na motiv Star Wars sním. :D
    • Devadesátky byly divoká doba *15*
  • Vogon
    Lukáši, kdybys hrál Quidditch World Cup ve více hráčích, tak by ses v nose nedloubal.
  • mikezz
    HP hry 2,3,4 - moc rád na ne spomínam, vtedy ma to strašne bavilo. 5ka bola ambiciózna "open world" ale hratelnostne to šlo strašne z kopca. Posledné diely boli doslova urážka pre fanúšikov.
  • Tentoraz trochu odfláknuté. Určite by som spomenul, že zo začiatku vznikali pre rôzne platformy úplne iné verzie hier. Jednotka a dvojka mali až 5 verzií. GBC diely boli dokonca JRPG. Najviac času som strávil s PC verziami 1-3 a dvojkou na PS1. Od 4 a hore som hral len nejaké demá. Tiež by som ešte spomenul, že za Chamber of Secrets dostal skladateľ Jeremy Soule cenu BAFTA.
    • Tak tady bylo jasné, že Lukáš chtěl ukázat hlavně ten simulátor bez licence... Ten vypadá hustě *8*
  • Harry Potter, pro děti 5-13 let. To už šlo nějak mimo mě
  • Jakmile zmizelo sbírání fazolí, tak mě to nějak přestalo bavit :D
    • Jak Harry dospěl, tak jediná fazolka kterou naháněl, byla ta Hermionina
  • Před 3 rokama jsem chtěl udělat kompletní maraton všech her. Skončil jsem u 5. a nedostal jsem se přes ni. Nejvíc mě bavila 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit