Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč je tam ten jízdní řád MHD? *8*
    Jeden easter egg je na začátku, ale nechtělo se mně vracet protože je dnes mimořádně líná wifina.
    • Inquisitor
      Protože Link.
  • DwaR
    kvalita games tv rastie každým dielom. palec hore a vďaka za ďalší diel
  • Inquisitor
    A jestli neumřel, tak tam Adam mluví dodnes.
    • SalemCZ
      až umře tak ho nahradil Miloš Bohoněk :D
  • spoock
    Ještě nedávno bych řekl, že Switch je blbost. Meh, už ho mám doma a hraju Zeldu :D
    • O Switchi jsem si od první chvíle říkal, že jde o snahu Nintenda vyšlapat cestičku handheldům a evidentně jsem se nemýlil. Nic proti tomu, ale osobně nemam zájem ani o regulérní handheld, natož o hybrid.
      • spoock
        v tom případě nejsi cílovka, to je vpořádku
  • Coffin.Corner
    Proč mám neodbytný nutkání si pořídit novou kuchyni?
    • Až nějakou vybereš pošli link *2*
  • Skvělý díl. Jako alergik dávám o bod navíc :)
  • 0011
    Zrovna jsem dokoukal video na youtube a jdu se mrknout sem, jestli je článek, výborná práce a vtipné prostřihy, akorát nevím, jestli lidi pochopí toho Rudyho *3*
    • Já bych lidi nepodceňoval. A to třeba konkrétně mě jazz absolutně míjí.
      • No u nás práci lidi chodili okolo plakátu a říkali, hele kdo to je, to je nějakej příbuznej Tomáše Linky? A to řada z nich jazz poslouchá a dokonce někteří z nich na Bohemia Jazz Festu byli *1* Já lidi nepodceňuju, ale ze zkušenosti bohužel spíš v tom negativním slova smyslu, to mi dává možnost být občas příjemně překvapený
        • To ti přeju. A konec konců děláš asi dobře. Můj přístup k lidem, založený na premise, že v každém musí být alespoň ždibec dobra, ústí až příliš často v to, že končím svůj pracovní den pekelně nasrán. Chvála Slepému Iovi, že dcera, mariáš, polotmavá jedenáctka Kaštan a Terry Prattchet mě z těchhle nálad spolehlivě vytahují.
          • Jonáši? Sorry jestli se mýlím, ale tohle znělo jako můj nejlepší kámoš, wtf?! *1*
            • Velrybo? Ne, ne sorry ale Jonáš nejsem. I když v Bibli mě taky zmiňují. Prej mám mít nějaký klíče a tak trochu rybařit. Každopádně tvůj kámoš musí být sympatickej člověk...Že mu přeju aspoň třikrát za večer 150 rudejch sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit