Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    No pěkný, ale hernímu průmyslu jaksi chybí kinoprojekce a koncerty...
  • No je otazka, zda zrovna tohle je pozitivni zprava. Ano, herni prumysl se zameril na konzumni masy, to vime uz nekolik let. A bohuzel se mu v tom dari, takze z teto cesty asi hned tak nesejde.
  • ružovy game je predrazeny tak preto upada ale co sa tyka orandzove game co je bazar tak tam je radost nakupovat :D najnovsie som si tam kupil projeck gotham racing 4 za 4 libry a hry za podobne ceny :) cize asi tak
  • hmm a obchody games tam krachujou
    • Grifus
      Tak tam byl hlavni problem v zakulisi, ktery se asi nikdy nedozvime. Diky tomu nemeli smlouvy s vydavateli a jejich nabidka byla posledni dobou komicka. Vsak o tom tady na Games psali...
  • smejki
    včil ještě kralovat kulturnímu sektoru a konečně budou mít čestné místo ve splečnosti.
  • Wyder
    e
    • a takto vypada inteligentni nazor od fanouska her *14*
      • Wyder
        Ted si mi to nandal! Pro tvou informaci jsem tam puvodne neco napsal, ale vsiml jsem si, ze se jedna o (muj) omyl.

        Bohuzel, vymazat koment (ani registrovanym) nejde.

        Toliko k memu komentu, kdyz mi to mazani (na komenty bez reakce u reg. uzivatelu) nekdo dodela, tak budu rad. Ale asi to tu neni schvalne (odhaduji), nebo na to nebyl jeste cas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit