Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tehle pripadech si clovek uvedomi jak ten cas leti a jak starne. Chtel bych se dozit toho veku jako pan Spock.
    • Na planetě opic radši ne
  • snad mu daji opravdou rakev a ne zase z pakundeklu ikdyz na ten byl zvyklej...
  • Black_Hand
    v patek se uvidime na retro gamesplay. jedna z nej adventur vubec bude skvelou poctou. a jestli Pavel neukaze jak se daji resit puzzly ruznym zpusobem, tak dostane za vyucenou! a pokud jde o intro civ4 (to opravdove, ne to pseudo "babo jedu")... star trek a civilizace byly podstatnou soucasti meho mladi takze, kdyz jsem ho videl poprve ve hre, tak to mnou dosti otraslo :X. tak skvele to bylo.
  • Vogon
    RIP in peace, nikdy nezapomenu na jeho roli Dartha Vadera ve Stargate.
    • RIP in peace, neboli rest in piece in peace? facepalm
      • Vogon
        Hej hej pssst. To je naschvál, kvůli vtipu, protože to tak píšou hlupci na internetu a já si z nich dělám srandu, víš. Nikomu to neříkej, protože je to tajemství. *3*
        • takže je to vtip ve vtipu ve vtipu ve vtipu .. oops, we went too deep *8*
      • rest in piece? *4*
  • Jack1947
    RIP - škoda že těch her které by mu mohli vzdát poctu nebylo více a nebyly lepší.
  • je sues Spock
  • Jak řekl McCoy: "He's not really dead. As long as we remember him."
  • Odesel velikan a dobry clovek. Cest jeho pamatce.
    Ve SC by snad mela byt asi pojmenovan nejaky park nebo zahrada na Terra prime: protoze Loenardo nekde mel rec ze je zivot jako zahrada atd..
  • Live Long and Prosper.
  • Keyz
    Ty prsty tak nedám ani kdybych se po*ral.

    Budu mu muset vzdát čest jinak.
    • Já se to učil asi 3 měsíce na základce před 20 lety, ještě když byly ty starý lavice spojený dohromady a měli uprostřed spojovací tyč, tak jsem hodinu co hodinu měl strčenou ruku tak, že ta trubka byla mezi prstama a po třech měsících jsem to uměl sám:-) a umím to oběma. Jinak Pane Spocku, čest Vaší památce!
    • XXDarthVaderXX
      Pravá ruka vůbec, levá jo... Že by to však bylo nějak pohodlné, to se říct nedá. Neví tady někdo význam toho pozdravu? Já Star Trek sice viděl, ale jako hooooodně malej(rozuměj tak 5 - 7 rok života).
      • Keyz
        "Live long and prosper"

        http://en.wikipedia.org/wiki/Vulcan_salute
    • Draken69CZ
      Pokud máš hravou přítelkyni dá se to na ní jednoduše trénovat a radost z toho budete mít oba *3*
    • taky ne, ale přítelkyně to umí i s prstama na noze *1*
      • Keyz
        S tím by se dali dělat věci *3*
      • Důležitý je, aby to uměla s nohama *1* *3*
    • co izolepa?
      • Keyz
        To je podvod! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit