Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tešíte se na heroes 7? ja jo nemužu se dočkat. videl jsem gameplay a grafika vypadala naprosto nadherne
  • Nezlobte se, ale tohle umě není recenze. Je to vůbec poprvé, co za ta léta,co čtu Tiscali mám potřebu komentovat nějakou recenzi. Ale napsat, že starší díly jsou zastaralé anekdoty (omlouvám se že necituj přesně) Pro koho ? Pro současnou mladou generaci je zastaralá i III a IV, pro zkušené hráče je díl II stejná výzva jako III. A další tuna...nezlobte se, ale blábolů. Vám v Heroesech chybí automanagement ? Jako čeho konkrétně ? Pohybu po mapě nebo těch 4-5 kliků když jdete do města stavět ? Protože to je všechno, co během kola děláte.
    Možná by nebylo úplně zlé, aby recenzi psal člověk, který tu hru skutečně hrál a který má trochu rozhled a nebral ji meritem dnešních íbr-zjednodušených her. Ač nejsem příznivce Bonuswebu, jejich pohled na věc je podstatně střízlivější
    • Pro koho? No asi pro dnešní hráče - není to retro vzpomínání, je to recenze HD verze pro dnešní zákazníky. Jinak upřímně opakované naklikávání baráků u pátého hradu (při delší hře) je nuda, stejně jako kupování panáků v novém týdnu. Asi osmkrát za recenzi nicméně píšu, že to není kritika vůči HOMAM 3 z roku 1999, ale že to je konstatování toho, jak koncept zastaral v HOMAM 3 HD v roce 2015. No ano, zastarala i čtyřka nebo třeba ta zmíněná SMAC, ale čtyřka ani SMAC nejdou ven v HD verzi, že ne?
      • Mne se nejvic libi druhy dil, jako anekdota mi nepripada.
  • porad neskutecna parba, vcera jsem si to zapnul ve 4, ze jako na chvili, vypinal jsem to po jedenacty....
    • jo jinak je mi 29 a hral jsem na tabletu, takze patrim mezi ty decka na tabletech :)
  • Poraďte mi pls někdo, hraju na Androidu, nedokážu vůbec udělat ranged attack, tutoriál pise double click ale to prostě ne a ne fungovat, nechápu...
    • mne to funguje naprosto bez problemu... samozrejme musis delat range attack jen s jednotkama, ktery ho umi... ostatni jednotky musi nejdriv dojit k nepriteli (max vzalenost chuze vidis na zatmavenejch hexach)
      • To přece víme, jak to děláš? nejdřív se objevi sip a pak double click nebo rovnou? a hraješ na Androidu nebo na Ipadu?
        • My vime jak bojovat ale nejde zautocit,misto sipu mam otaznik nebo info o jednotce.
    • Me to stejny,hraju to na android 4.1.2 a nejde udelat range attack,vubec nemuzu utocit.zkousel jsem vsechno.nevite nekdo?
      • Napis tam email na podporu ze to nefunguje a ze chces vratit prachy...Mne se vcera z asi tri set pokusu to jednou nahodne povedlo ale od ty doby nic...Jsem vazne nastvanej, holt ubisoft zase "nezklamal"
        • Je to jednoduchý. Stejně, jako já, máte výkonově slabý tablet. Ten double tap skutečně funguje, nicméně hra je špatně naportovaná, takže když se mi v bitvě objeví víc, než dvě jednotky na obou stranách, hra se začne strašně škubat. Je to evidentní treba podle hex gridu a žlutého rámečku okolo. Proto hra neregistruje double tap jako dvojklik rychle za sebou, ale pomalu za sebou, což vám ukáže údaje o jednotce. Testoval jsem to na mobilech se silnějším čtyřjádrem, ač nejsou ofic. podporované, fungovaly paradoxně lépe než na tabletu, bez těchto zmíněných lagů. Koupil jsem hru za 285 korun cca týden po vydání, den na to jsem psal na fóra o tom bugu a jeho příčině, pak měsíc čekal na avizovaný pazch 1.1.0, abych se dozvěděl, že pro mě noc neřeší. Na další patch to nevypadá, čili pro mě zbytečně vyhozené peníze. Ubisoft už za prachy bez předchozího otestování nikdy víc. Kupte si gog complete edici, nahoďte HoTA modifikaci (nový pirátský hrad) a HD mód a máte to tisíckrát lepší. Na tabletu zakupte aplikaci exagear, se kterou heroesy fungují na slabších tabletech lépe než ofic. rls. Master fail od Ubisoftu. Mimochodem wog je taky super, bohužel nekompatibilní s HoTA.
  • Oproti japonským klasikám jako Final Fantasy Tactics mi vždy přišlo HOMAM tak trošku jako hovadina, nicméně i přes tohle tvrzení jsem u hry těch 50 hodin strávil. Něco na tom zkrátka je.
    • Tak tohle je ten nejretardovanější příspěvek co jsem tu viděl za celkem dlouhou dobu.
      • del0
        Prostě troll a ještě k tomu japanfanboy, tipuju GGGajínka. *15*
        • Hral jsi nekdy FFT nebo Tactics Ogre? Proti nim je HoMaM detska hracka, kvalitni, zabavna, ale preci jen ne tak vyzrala a propracovana.
    • del0
      Každej to má jinak. Já zase když vidim FFT, tak se mi zvedá kufr. Hrát za pokémony mě nikdy nelákalo. *15*
  • "mezi dětmi s tablety" - díky této větě je pro mě recenzent blbec
    • Chudák recenzent, ten z toho teď neusne :)
    • Umm a tablety jsou snad něco jiného než hračky pro děti?
  • budjik
    Myslím si, že na PC to až takový význam nemá, pokud fakt někomu hluboce nevadí horší grafika, ovšem pro iPad, nebo Android tablety je to perfektní věc. (ano vím, že na androidu to emulovat šlo i předtím)

    Navíc to stojí jen 10 EUR, což není žáná hrůza a zábavu to poskytne, pro mě to byla jasná volba, už abych byl doma z práce a dal rozehrál si nějakou mapu a vrátil se těch 15 let zpátky. Bude to fajn!
  • Zkousel někdo hru na tabletu? E
    • nekromant33
      Myslím, že to vychází až dnes večer. Nebo alespoň na AppStoru. Tablet je asi jediná platforma, kde by tahle verze měla smysl, tak jsem zvědavej jakou cenu tomu napálí...
      • Hra uz je vonku, za necelych 300 Kc.

        https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.mightandmagic.heroesiii
        • Bomba, dik moc, uz mam stazeno a hraju :))) jinak vyhledavani v google play to porad nechce najit, nechapu...Zachranils me, mam zlomenou ruku to je ted jedina hra kterou muzu hrat :))) PS4 lezi uz mesic ladem...
  • Já mám právě v PC původní HoMaM 3 complete edici, kterou jsem koupil někde myslím ani né za 2 kila, je to komplet CZ... postupně valím kompaň, kterou jsem předtím nikdy pořádně nedohrál, přestože jsem dříve Heroesy 3 hrál hodně, vždycky spíš singly, nebo ve více lidech, a asi jsem zkoušel i tu kampaň, ale měli jsme to myslím anglicky, takže jsem z toho stejně moc neměl.... ale je to skvělá hra, za ty prachy, stovky a stovky hodin hratelnosti a zábavy.... a ta grafika je skvělá a "kouzelná" už i u té původní hry bez HD.... :-)
    • homeles8
      Koukám že na gogu je za 8.49€ . Myslíte, že tam bude taky čeština? Píšou tam English & more :-)
      • Cestina tam nie je.
        • ale da se stahnout jinde a potom ji do hry dohodit
          • KamilZm
            A funguje ta čeština s GoG verzí a HD modem?
            • S HD modom neviem, ale s GOG verziou funguje az po nahrati 2 map z povodnej Complete verzie. Z nejakeho dovodu su dane 2 mapy v GOG verzii pozmenene, a cestina sa odmieta nainstalovat.
  • Za tohle chtít peníze? Tak tomu říkám žiďárna :P Bohatě přeci stačí původní verze.
    (..a King's Bounty stejně vede :P)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit