Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • není to drahé nadávají jen ti co hru neviděli Founders pack je naopak velmi výhodný zde jsou rozepsané všechny položky kolik by vás vyšli samostatně: http://www.heroesofthestorm.name/heroes_of_the_storm_zdarma.htm
  • To je něco, co mě u Activission Blizzard nepřekvapuje. Blizzard je holt mrtvá značka a pouze ždímačka na peníze.
    • Mrtvá značka?... o.O A to jsi teprve dnes se probudil v criogenické laborce ne?... o.O Blizzard patří a stále patřit bude k nejlepším tvůrcům her a to že nabízí placený vstup do bety je jen důkaz toho, že na tom pracujou... -_- Nebo ty by jsi nějakou hru dělal zadarmo chytráku?... o.O Nějak vydělat musí a jestli se ti to nelíbí, tak ti to nikdo nevnucuje kupovat... Jdi si hrát hry od Mojangu když ti Blizzard připadá mrtvej!
      • Blizzard se snaží vydělat úplně všude. Placené vstupy do bety!!!, placený streaming na blizzcon!!!Platí se změnu jména ve hře, platí se za to i když se jakákoliv postava ve hře nadechne. Je mi z této pračky na prachy na blití! Platí se dokonce i za velké updaty(WoW: Wod), které přidají pár nových dungů, žádné nové postavy ani klasy, ale závisláci za to rádi zaplatí, jelikož závislost je silná věc:-) Jen podporujte Activission, jednou z vás sedře i ošoupané bačkory, co máte na nohách.
        • hraju hearthstone neplatim nic hraju SC2 koupil jsem pred peti lety a dodnes mam update zdarma, plati jen ti co CHTEJI ostatni si mohou hrat blizzardi hry a nic platit nemusi vsechny hry si muzes v ruznych starter edicich hrat zdarma SC2 dokonce vsechny rasy a datadisk ikdyz ho nemas staci aby te pozval kamarad
  • Mesic pred vanocema jsem dostal pristup do alfy. V soucasne chvili uz mam 10 hrdinu na to abych se dostal do ranked *1* . Takze kdo si pocka,ten se docka. Doporucuji neplakat a vcasne se prihlasovat do testu na battlenet uctu *2*
  • Tak jsem na to kliknul, že teda toho betatestra budu dělat no bylo mi divný, že to po mně nechce číslo účtu, ale číslo karty nicméně říkal jsem si, že je ta platba ze zahraničí přes kartu vyjde asi levnějc... teď koukám na účet a oni mi těch 35€ ztrhli *13* místo poslali co mám dělat???
    • Zaplatit si kurz angličtiny? :D
      • jo asi to udělám to je dobrej nápad moje perfektní němčina, čínština a španělština v tomto případě byla naprosto k ničemu. Ale rozhodně vím co by měli udělat ti co za to, že někomu budou zdarma dělat betatestra navíc zaplatili, ti by si melí zaplatit kurz myšlení a nebejt ovce... *3*
        • Když máš tak dobrou němčinu tak si přepni battle net do němčiny mohl bys příště ušetřit *4* Ano battle net má i německou i španělskou lokalizaci. *3* A jsou lidi kteří jsou na betu nadržený tudíž jsou rádi že to jde koupit, kdybych nedostal v říjnu pozvánku do alphy tak bych si to také koupil, když započteš cenu skinu atd tak to není tak drahé *4*
          • Souhlasím, navíc vstup do bety je v tom balíčku jako bonus a je zdarma... Platíš pouze za skiny a postavy... ;)
        • Třeba to jsou lidi který vydělávaj a nevadí jim zaplatit si hru která je baví? :)
          A kdo nevydělává si v klidu může počkat na open betu, nebo se naučit přihlašovat včas do closed testů...
  • Kedaro
    Nováčci si musí hlavně dávat pozor co kupují za hrdiny, protože když dostanou základní goldy za levely účtu a hrdinů, tak goldování značně zpomalí a v rankedu vám zůstanou oči pro pláč, protože se jedou jen koupené postavy. Trochu mě teď kupovaní postav otrávilo, stejně jako u LoL, ale zatím hraji dál a uvidím.
  • JohnyTheZik
    Konecne Blizzard spolupracuje s CarBotem.. StarCrafts patri k tem nejzabavnejsim SC2 videim na yt.
    • Může my nékdo vysvétlit proč tenhle koment mi dislike? A obecně mám pocit že tyhle diskuze u her sou už jen psychopatické vylevy ratadovaných jedincu..
    • ja carbot je dobrej a nejen jeho videa na Heroes of The Storm http://www.heroesofthestorm.name/
  • Jack1947
    Co na tom no kdo nestihl si dokoupí "FOunders" edici za pár d/e, zřejmě tam i pak zůstane.
    Má to takhle více her - třeba namátkou to měl Orcs must die:unchained , Dirty bomb atp...

    Krása F2P tkví v tom že lidi vždycky naloží hodně peněz, udělají to i v případě že nemusí, dostanou na oplátků spousty serepejliček, do hry možná nějaké "reklamní" předměty a spokojeně si hoví. *3*
  • Když si ani nedokážete přečíst článek tak nepište hovna, na blizzard prostě kdo chce tak si zaplatí a získá přístup do hry + nějaké bonusy do wowka a diabla, byl jsem svědkem kdy lidi platí 25 euro za mounta do wowka nebo si koupí starcraft jenom kvůli křídlům do diabla atp
    • "koupí starcraft jenom kvůli křídlům do diabla"
      Celkem hustY *15* By me v zivote nenapadlo...
    • Veskoslav
      To ještě nic není. Průměrný Číňan ve F2P hrách utratí 3000 dollarů/ročně. A ty jejich F2P modely jsou tak "skvělé", že i hrozný Aion se svým F2P modelem vypadá jako dokonalá hra.
      • JJ jenom hodně lidi nechápe že pro někoho je 30 euro hodně a pro někoho je to třeba nový skin helmy nebo zbraně,
  • Začínám bejt bejt absolutně alergickej na argumenty typu "nutí tě to někdo kupovat" nebo "když se ti to nelíbí nehraj to". Jako to mám všichni mít jenom pozitivní názory a prostě si nechat všechno líbit? Kritika je od toho, aby jsme říkali co se nám na to nelíbí nebo líbí! Nemusíš bejt přece režisér, aby si mohl hodnotit filmy. Nemusíš bejt manažer firmy, aby si poznal, že tahle taktika co zvolil Blizz je prostě hnusná. Nechci točení hrdinů, nechci aby mě nikdo nutil "čekat" na svýho oblíbenýho hrdinu čekat do dalšího týdne. Nechci mít možnost si něco koupit za herní měnu! Jsem ochotnej zaplatit cenu jak za velkou krabickovku a mít všechno. Když už někdo něco prezentuje jako f2p tak core tý hry má být zadarmo, jen zbytečnosti se mají platit. Kdyby k tomuhle Blizz nabídnul "zaplať $59.99 budeš mít všechny hrdiny" a věřím, že většina lidí by stejně do toho šla. (nevím jesli mapy a mody budou stále pro všechny)


    Ano DOTA byla za peníze, ale (!!!!!!) měl si v ní všechny hrdiny. To je tak na okraj. Plus každej měl tolik pozvánek, že to bylo v podstatě bylo bez předmětný....
    • Hmm moment a nemá LoL to samé?
      A co je to jejich politika. A duvod proč chtěj aby si to lidi zapatili sou 2. jednak na tom vydélaj to asi bezdiskuze. Druhak ti co si to zaplatéj tak od nich budou mit jistotu že to budou hrát. Málo kdo do toho vrazí 35e a pak se na to vysere
    • zase nekdo kdo nic nevi a mele, je videt ze hru nehrajes jinak by jsi todle neplacal, ve hre samozrejme exituji ruzne balicky neco podobneho jako tento founder pack, od nejakych starter bundle az po nexus bundle (nevim presne jak se to ted jmenuje), ktere si muzes koupit

      jestli ma nekdo rad Dotu a hraje ji tak ja ani neocekavam zeby ho Heros mohli vubec zajimat, obe hry jsou pro odlisne skupiny hracu
    • JohnyTheZik
      Kdo byl v dota 2 bete skutecne od zacatku, vi, ze byly jen 2 pozvanky, takze ten beta vstup byl kupovanej dost hodne.
    • Veskoslav
      Módy a mapy budou vždycky. Jediné, co si dokupuješ jsou hrdinové a skiny. A za 60 euro bych si to pro změnu nekoupil já. Protože osobně vidím použitelných ani ne polovinu hrdinů. A proč platit za všechny? Navíc už Blizzard psal, že cena hrdinů je vyšší než bude po vydání. Stejné to mělo i Lolko.

      A kde si přišel na to, že F2P model zaručuje jenom kosmetické blbosti? Takový model má snad jenom Dota (TF 2). Ani LoL či Hon ho nemají. Smite taky ne.
      • Navíc tady si člověk může koupit i některé skiny a mounty za herní měnu... Za což maj u mě další +
    • Evidentně se v našem českém dolíčku najdou i lidi kterejm všechno ZADARMO nestačí :) oni by eště chtěli metál za to že tu hru zadarmo hrajou...

      Eště nedávno to byla ALPHA a je to jen jejich dobrá vůle že tam pouštěj hráče
      • dobrá vůle hráčů, že jim zadarmo dělaj betatestery
        • Chudáci hráči... oni tam vlastně dělaj otročinu... :D
          Blizzard tam všechny nahnal bičem...
          • Jack1947
            Četl si co ten tvůrce vlákna vůbec napsal? *7* očividně ne.
            • Šak tohle je taky zadarmo, jen je to pořád closed fáze, tzn. že tam jsou jen provizorní servery pro pár hráčů na ozkoušení mechanik. Do open bety to má stále daleko, blizzard několikrát psal že hra ani servery eště nejsou připravený na open tak pro pár lidí udělal tenhle placenej vstup s odměnama jako kompromis... Ale to je hold daň za to že je někdo netrpělivej a nemůže si počkat na open betu...

              SMITE možná byl free i v closed betě... ale ruku na srdce... SMITE neměl zrovna problémy s přetlakem hráčů... :D a i tak se nedostalo na každého hned, stejně jako tady, tahle akce je jen prostě cheat pro lidi co nechtěj čekat :D

              A co se MOBA placené hry týče... asi vědi proč to nikdo nedělá, jakej by v tom byl rozdíl? Koupíš si za 1 000 mobu a pak by si stejně musel expit chary jako ve F2P a stejně by se prodávali skiny aby bylo na dlouhodobej chod hry... ten vstupní poplatek by byla jen bariéra.

              Proto většina MOBA her má místo tohohle dobrovolnej placenej starter pack, pokud si někdo vysloveně chce zaplatit i za F2P :D
            • Jack1947
              Jestli se ptáš mně? tak ani ne, jestli to myslíš obecně... tak bylo by fajn kdyby konečně vznikla i moba za kterou se platí MOB her je přehršel ale kdybyste si mohli nějakou koupit, mělo by to hodně do sebe si myslím.

              Osobně bych takovou hru asi nikdy nehrál no ale tot vše. *3* Narovinu to je docela svinstvo no, hráčúm to nevadí jsou hrozně tolerantní. Zlaté SMITE není pro každého ale aspon je zdarma a to i bylo v době bety closed bety a i jiných bet. *4*
            • Právě že čet a je to úplně směšné :D dostal hru o x měsíců dřív v alphě, což vůbec nemuselo bejt, hra je F2P což vůbec nemusela bejt, dokonce i některé skiny a mounti ve hře jsou za herní měnu, což už se jen tak nevidí...

              Co víc by jste proboha chtěli? Aby vám blizzard poslal 35éček za to že milostivě hrajete jeho hru? :D

              Dokonce i tenhle peck pro nedočkavce co prostě nemůžou počkat na invite je cenově výhodný, je levnější než ty skiny sami o sobě...

              Tak se ptám, co by vás jako uspokojilo? :D
  • Já sem dostal přístup během prvních vln invitů a nemůžu si to vynachválit, spojení celého Blizzard universa je pro staré hráče parádní WOOOW efekt a skiny vypadaj opravdu parádně. Co se herní stránky týče tak je to rychlé, hodně teamové a díky neustálému přisunu map a champů a navíc questů v rámci map... To není tolik stereotypní jako ostatní MOBA, tudíž se bavím královsky. Navíc mi i příde že díky tomu že nejsou ve hře věci ale talenty, je hra mnohem vyrovnanější a do poslední chvíle se lecos může změnit, takže se nemůže stát že by vás někdo vysloveně baserapoval. A efekty a grafika je prostě úplně někde jinde než většina ostatních MOBA... A za celou dobu sem zatim neobjevil žádný bug, snad až na celkem vysoké vytížení PC ale s tim u Alpha verze počítám. Prostě můžu jen doporučit. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit