Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizz to ma vymakane. Hrdinove jsou supr, jsou vyvazene. Mapy nejsou nuda a stridaji se. No a ranked tady opravdu dava smysl. Hral jsem moba od prvni doty, pres HoN, LoL, Smite, Dota 2 a Hots je hratelne jednoznacne nejlepsi. Libi se mi i jejich model F2P kdy nejsou zas takovi chamtivci.
    • Chamtivci jsou:) Ale jinak máš pravdu. HOtS mě hodně překvapil.
      • Jack1947
        Hlavně v Overwatch kde tě tlačej do nákupu protože drop v bedničkách je dsně random ( těch z událostí)
        • Veskoslav
          To je kravina....Každý týden máš možnost získat 3 truhly jenom za to, když vyhraješ v Arcadě 9 zápasů. Záleží na módů a zkušenosti jsou od 500 do cca 2500. V hodnoceném zápase, který trvá nejdéle většinou 15-20 minut získáš okolo 3000 expů/zápas. 20 000 je na bednu. Si to spočítej, jak a kolik beden týdně získaš jenom tak. Obyčejným hraním. Ale to by jsi nesměl být diletant a ty zápasy vyhrávat. A pokud hraješ stejně jako píšeš, tak se nedivím, že tě Blizzard "tlačí" do nákupu beden....
          • Jack1947
            Jsem psal Random drop a bedniček z událostí ty už nikde nekoupíš.

            Jo, většinu ARCADE her jsem v dementním týmu to bez debat. COMp dává největší EXP ale o tom jsme se ani nebavily. Ty 3 bedničky to neovlivněj a ten drop legendary věcí je strašnej i bez event loot boxes - např jsem za 100tým levellem a nedostal jsem žádnej D.va Legendary skin ( nestěžuji si jen konstatuji)

            Navíc to není z mé hlavy ale už to někdo psal i na oficiálním forzu a bohužel je to tak nějak pravda. ( Já jsem nějaké legendary skiny vždy dostal) ale kolik lidí si stěžovalo že při zakoupení několika třeba 50 bedniček dostali jen zlomek toho co opravdu dostat měli. I kdYž to Blizzard popírá ale je to normální obchodní model jen by tio asi mělo bejt u nějaké F2p hry a ne u hry za plnou pálku.
  • A když už píšete článek o HotS mohli jste zmínit i změnu UI, kterou v dalším patchi spolu s Probiem chystá Blizzard :)
  • Tak to je hustý jak pejsek! *14*
  • Jack1947
    Vypadá to jak nějaká uhm robotická koule ale nevadí... zase mám důvod proč si zahrát kromě Brawlu který většinou protrpívám.
    • hrál jsi nekdy starcraft? takhle normálne vypadá delník od protossu.
      • Jack1947
        Což je fakt, že nehrál
  • Blizzard robí super hry ale táto sa im moc nevydarila.
    • Nevim jestli mas skill v moba ale podle me je to jedna z nej f2p her. Pokud mas mezery v aj a nedas aspon 200 her aby si zkusil kazdeho hrdinu nedivim se ze te to nebavi.
      • Jack1947
        Nebo jen trollí protože neudělali pokračování Warcraftu ( jestli tedy vůbec hrál)
  • BoB.2
    Co to bude příště Peon z Warcraftu?
    • .. Tak jo .. TAK JÁ teda du ..
    • Okie Dokie. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit