Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba mě osobně HotS vůbec nebavilo. Zůstávám u Doty a HotS přenechám druhým.
  • FTNM48-F7FP-NB86RY-928W-M447ZP a tu mate nekdo klic do bety pokud chcete hrat a nemuzete se dockat open bety :) *3*
  • Thanks, but no thanks.
  • Vyzkoušel jsem si to, nebylo to rozhodně špatné, ale nechat si nadávat od teenagerů za to, že nehraju podle jejich představ. (a nebo vlastně od kohokoli), na to už jsem asi starý.
    • chapu te ale tomas bohuzel vsude ve free to play hrach ale dase tomu vyhnout staci hrat z pratelema a nenevovat se xD
  • Keby tu nebol Smite - čo je u mňa číslo 1 Moba, tak by som si práve taký 3D náhľad predstavoval pre Heroes of the Storm. Myslím, že by tam oveľa lepšie vynikli 3D modely jednotlivých hrdinov a hrdiniek z Blizzard universa.
  • Diablo na poníkovi? ne děkuji...
  • Už? Čekal jsem, že do plné verze přibude pár hrdinů, není jich tam mnoho. A čím může hra zaujmout oproti konkurenčním MOBA hrám? V první řadě nejspíš fakt, že jednotlivý zápasy jsou mnohem kratší, kolem 20ti minut, což by měla ocenit většina (pracujících) lidí. Mapy(!) jsou menší, ale průběh zápasu je dynamičtější a usměrňuje k bojům 5v5. A jak už jsem naznačil, mapa není jen jedna a v každé z nich je cesta ke zničení nepřátelské baze odlišná. Nejradši mám stále DOTA (2), ale HOTS je přístupnější a instantně dodává akci. Klasický Blizzard! :D
    • Overwatch
      Já myslím že do 2. června přibude minimálně jeden další hrdina. Teď není ofiko oznámení nikdo další, ale šéf vývoje řekl že dalších šest nových hrdinů mají už v nějakých fázích kdy jsou hratelní a testují se. Takže u současného počtu se rozhodně nezůstane...
      • Jam97
        Myslím že Blizzard si dává hlavně sakra záležet na tom, aby každá postava měla nějaký příběhový pozadí :)
      • Na twitteru nedavno nejaky blizz developer prohlasil, ze hodlaji "podstatne urychlit" vydavani novych hrdinu, a ze jich eventualne chteji ve hre mnohem vic, nez ted.
        • Tak to je jasny vydaj hru pak ejste naky patch as zsez as neco podělá a pak budou vicemene pracovat jen nan ovejch hrdinech a to s rozpoctem blizzardu udelaj minimalne jednoho championa za mesic.
      • Tak to je dobrá zpráva. Je jich tam opravdu málo.
        • a co bys tam jako chtel prosim te ?? kdiz ta hra je teprve v bete ?? vis coto znamena Beta distak si najdi info na internetu kdiz zacinalo lolko nebo dalsi moba hry kolik meli hrdinu srovnavas hru ktera je v bete z hrou ktera uz je nakej ten rok venku sorry za cz ale toto me fakt nervuje tak je jasne ze budou pridavat hrdiny jako vsude
        • a uz mas kazdeho aspon na 10 levlu? NE a to je jich pry malo! *1* *1* *1* kolik si jich hral aspon tak abys je dokazal naprosto perfektne ovladat?
          • Tebe baví každý hrdina? Mě teda ne.
        • myslim si že je úplne zbytočné tam mať tucty skoro podobnych hrdinov ako DOTA a LOL. Radšej menej a rozdielni
  • ktery studio dneska nema svoji MOBA tak je uplne OUT...
  • Tak teda od blizzardího traileru jsem teda čekal víc. Ne, že bych byl nějaký fanda jejich her, ale na jejich trailery se vždycky koukalo pěkně (snad mistři v oboru).
    • Ale tohle je jen na oznámení vydání. Jestli myslíš cinematic tak ten už je dlouho venku ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit