zavřít
...

Hitman se v červencovém updatu zbavuje zapomětlivých stráží a přidává poslední Elusive Target

Po dlouhém období temných zvěstí to vypadá, že fandové plešatého zabijáka s tetováním na lebce mají konečně důvod k radosti. Square Enix se sice zbavil vývojářů ze studia IO Interactive, těm se však následně podařilo dohodnout odkup své firmy i značky Hitman, jak to ve svém článku popsal Adam. Co to...
 • mikezz tiscali.cz
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Hitmana som kúpil kompletizovaného počas summer sale a bavím sa ako v časoch Blood Money. Po nehitmanovskom Absolution je to pre mňa nečakané prekvápko.
  17.7.2017

  reagovat

 • Jan Hus (inkognito)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  mám ještě nějakou šanci získat ty bonusové oblečky, když jsem elusive targety vůbec nehrál a ani tenhle poslední hrát nebudu protože momentálně nemám pc?
  17.7.2017

  reagovat

 • KoSS (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Mě by zajímalo kdy bude dostupné DLC The Sarajevo Six. Časová exkluzivita na PS4 dávno vypršela! *16*
  17.7.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.159.94.253.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.