Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gert
    Sympaťák, je na něm vidět, jak ho to baví, více takových (y)
  • A jak vypadáš ty, ty bíčboji.
    • To byla reakce na PravyMonty. Omlouvám se.
  • Blue.Shark
    Docela se těším, ale stále nemůžu překousnout fakt, že přidělali Quinarijcům rohy.
    • když se budem držet lore tak Qunarijcům rohy nepřidělali .. Qunarijci je vždycky měli .. to jen Stenovi je sundali protože by byl problém vyřešit mu helmu ... aspoň podle toho co říkali vyvojáři
    • Tak zatím jsme viděli jenom Iron Bulla *4* V character creatoru - pokud budeš hrát za qunari si prý můžeš nastavit jaké chceš rohy *3*
      • Mám pocit, že kolegu neštvou pouze tyto konkrétní rohy, ale rohy obecně.
        • Blue.Shark
          Pravdu díš, na Quinarijcích mě štvou rohy obecně. V DA:O se mi hrozně líbilo, že jsou Quinarijci prostě jen tak nějak větší lidé...a od DA2 mají najednou všichni rohy.
          • A teď vtipný fakt:

            Qunari mohou být i lidé, elfové a trpaslíci.
            Původní označení (před Qun, a Koslunem) je Kossith - což pravděpodobně bude také název rasy.

            (Vzpomeňte si, v DA2 ke Qun chtěl konvertovat syn vikomta - člověk, a Aveline za vámi přijde s tím, že se před ní tímto způsobem "schovali" nějací elfové.)
            • Kossithi to sice jsou .. ale raději si říkaj Qunari .. a všichni ostatní když se řekne Qunari si představí ty roháče .. každopádně v DA:O byl jen jeden Qunari a to Sten ... a jak jsem řekl neměl rohy jen kvuli tomu že by se dělala špatně helma
        • Blbě jsem si to přečetl *1* děkuji za opravu až budu příště klet, tak si na tebe vzpomenu *1*
        • třeba půjdou dát jen malé nenápadné růžky co skoro nebudou vidět
  • Přiznejme si to. Globálně můžou udělat Dragon Age 3 přelomově, bez chyby a s revoluční hratelností, ale my si tady na Tiscali prostě musíme najít nějakou tu špatnost. Jen protože to dělá Bioware/EA? Ve dvojce zkusili trochu akčnější pojetí, které nesedlo všem, tak proto? Nebo jen prostě nejde nadávat na Zaklínače, to je zdejší modla, tak nám zbývá už jen tento titul. Ukázat všem jak jsem chytrej až na půdu, jak to ani nekoupím, spíš to stáhnu a smažu po prvním aktu... Nezlobte se na mě, mám rád Zaklínače, mám rád i Dragon Age, pro koncového zákazníka, tedy nás - buďme rádi alespoň za to - ale s tím hledáním chyb už jděte laskavě do zádele. (včetně toho filtru na sprostý slova)
    • eStar
      Asi jsi v poslední době nehrál žádnou hru od EA co? Ona ta těžká skepse má svoje odůvodnění.
      • WTF? .. to že je Bioware pod EA znamená že to bude sr*čk* jo? :D tak to pak jo
    • Jaké příspěvky by se ti tedy líbily, ó všemohoucí?
    • Keyz
      Tak to chci vidět :)
      Jak to bude zcela přelomové.
    • kennyB
      Jo, tady se poslední dobou začíná nadávat na hry už při odhalení prvního traileru. Už v té době se jasně ví, že to bude nehratelné, graficky ošklivé a já nevím co ještě. Opravdu velmi chytré *1* Jinak +1 *3*
      • No ono je to problem po tom, co se spousta lidi spalila pro DA2 a ME3. Vyhledejte si prispevky z te doby. Dobre si pamatuju, jak vyslo demo DA2, ktere kazdemu normalnimu RPG hraci tu hru zhnusilo a presto se tu naslo par indvidiui, co ostatni presvedcovali, ze hra bude vypadat uplne jinak, ze demo neni finalni verze. Take si najdete ty spousty PR kecu co meli Bioware, pardon EA Edmonton, Bioware uz je jen nicnerikajici logo pred vydani ME3 a DA2. A najdete si reakce to i*iota Mika Laidlaw co po vydani DA2 na mesic nekam zalezl a pak se vynoril se slovy ze nechape reakce hracu na jeho genialni hru...
  • Cocra
    Nehral nekdo dvojku na X360? Zajima me styl ovladani, jestli je stejny nebo podobny jako treba v D3, kde je zvladnuty precizne. Pripadne jake dalsi hry ve stylu D3 (nejlepe s "D3 like" coopem, kvuli me drahe polovicce) stoji za to vyzkouset. Dik za pripadnou odpoved.
  • Hlavně aby se jako dabérka objevila opět Kate Mulgrew *4*
  • Grifus
    No ja nejak nevim. Prvni Dragon Age jsem onehda dohral dohromady po par mesicich na Steamu - nejakych odehranych 130 hodin. Sice zdaleka ne dokonala hra, ale bavilo mne to. Nuze natesen jsem nainstaloval dvojku a nestacil se divit. Pripadne mi to jako uplne jina hra. Misto radoby klasickeho rpg, nejaka japonska bojovka. Takze po par desitkach minut sem to vypl. Az budu mit velke nutkani mozna to zase zkusim. Kazdopadne muze mi nejaky znalec rict, jetli treti dil bude blize jednicce nebo prave te uchylne dvojce?
    • PravyMonty
      Vzhledově dvojce, hra vypadá jak nějaká propagace gay parade(všude duhové barvičky, sami nagelovaní metrosexuálové a zbraně vypadají, jakoby si tvůrci něco kompenzovali). Hratelnostně by to mělo být PRÝ(ten kdo věří Bioware musí být neskutečně naivní) jako jednička(taktický režim)+ nějaký akční režim,či co.
      • TheGGG
        ještě to není tak hrozné jako u her od blizzardu
        • to jo, třeba takový Jim Raynor, metrosexuál jak vyšitý
      • Něco proti LGBT?
      • PravyMonty, tebe balil nejakej kluk a poznamenalo te to vid?
    • Nieco medzi. Tak ale to slubuju oni, aka bude realita sa uvidi.
  • KIMCID
    přehrává ale boží
  • Amylee.Anderson
    Těšim se, akorát mi vadí, jak tvůrci neustále mění vzhledy ras. V jedničce byli qunari takoví svalnatější týpci bez rohů. Ve dvojce získali už osobitější styl, mega rohy a mega svaly a ačkoliv ve trojce neni změna tak drastická, přijde mi, že má divně malou hlavu. A elfové zase získali ten zvláštní nos, který nejspíše ve trojce zas nemají.
    • Ristoro
      Nejlépe vypadali podle mě ve 2ce.
  • Ta hudba na začátku a na konci zní božsky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit