Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Já se osobně těším, ptže kulisy 2. světové mám rád. A aspoň to má reálný podklad a atmosféru. Oproti tomu zhruba 5 posledních CoDů s generickým příběhem, postavami a hlavně hratelností bylo k uzoufání nudných. Akce z blízké budoucnousti ve stylu CoD nemají budoucnost.
    Dokonce jsem byl ze série tak unaven, že už jsem ani nedokázal naplno ocenit možnosti customizace a styl vedlejších misí v Infinite Warfare.

    A taky se těším na MP. Sice tu nějaké takové hry jsou a čekám na Battalion 1944, ale MP ve starém CoD byl skvělý.
  • Tak jestli to bude vypadat jako Hacksaw ridge tak nemám problém. Žádná sluníčková potyčka, mezi národy, al....aaa tak né, no. :)
    Třeba to překvapí i když mě teda herně WW2 už vůbec nezajímá.
  • Ach jo, lidi. Tolik nesnasenlivosti... Osobne od prvniho Modern Warfare serii nehraju, protoze zacli recyklovat, ale vidim tady po delsi dobe obrovsky potencial. Je treba si uvedomit, ze za prve: CoD je predevsim o multiplayeru a dynamicke hratelnosti. Za druhe - serie CoD nikdy nebyla a nikdy nebude simulator. Na to jsou tady jine hry (i kdyz s HC mod dela svoje...).

    Co se tedy noveho dilu tyce - jsem presvedceny, ze tohle bude zatim nejlepsi online WWII FPS zazitek s obrovskou hrackou zakladnou a velikym potencialem pro ruzne turnaje a ligy. Odpoustim znacce minulost, doufam v to lepsi... Verim jim a fandim jim!
    • red orchestra?
  • Jack1947
    Hlavně aby přílišmné soustředení na mikrodrama mezi vojáky ( o kterém COD nikdy až tak nebylo) hře dodatečně nezlomilo vaz.

    Brother in arms byla taktická hra, to COD nikdy nebude ani být nemůže. Inspirace tím a Band of brothers tam být sice může ale bude to vždy o jednom vojákovy... ale zase na druhou stranu chválím pokus o ozvláštnění. Infinity warfare si člověk pozvolna už i vytvářel nějaký citový vztah k postavám... no uvidíme, necháme se překvapit. Jenže to by musel ten člověk s někerou postavou být několik misí a pak ho zarmoutit že by umřela stejně jako ve válce - kdy vám umře kamrád/spolubojovník atp... a mohlol by to mít i vliv na hrdinovu psychiku ( dobře to už je v rámci COD přehnané ale).
  • jak to tak vidím, dnešní mladá generace začíná zapomínat na hrůzy válek, a mladí jsou zase nevybouření, zase touží po válce, zase si chtějí hrát na vojáčky a zastřílet si. Nebojte, III. světová bude nejspíš ještě za našeho života. Českou krajinu ozdobí jaderné hřiby.
    • Kolik ti je, ze jeste pamatujes 2. svetovou?
    • Krescz
      ty si věřil, že 2012 bude konec světa že?
      • flash789
        Jde o to ze generace co zazila druhou svetovou pomalu prestava existovat, tudiz za chvili nebude nikdo kdo by to mladym rekl a pripadne je usmernil. bude to pro ne jako napoleonske valky, takova legrace co kdysi byla. A to je nebezpecne docela dost.
        • Proboha, co to plácáš flashi? Myslíš i někdy?
      • III. světová začne, až Kim Čong Un pohaní tupé Donalda Trumpa. Severní Korea zautočí na Jižní, postupně se do války vtáhne Čína, Rusko, Japonsko, USA a nakonec bude válčit celý svět.
        • uaxpk
          Sputnik je dobrý materiál.
        • TheGGG
          přesně tak, na aeronetu to přece psali, tak to musí být pravda.... *1* *1* *1* *1*
          • prosťáčku, s tebou je to fakt těžký. S tebou bych chtěl mít dvojdomek *7*
          • To vis ze jo *3*
        • Zapomněl sis vzít pilulku po obědě...
  • A cekal snad od CODka nekdo neco jineho nez Bckovy pribeh plny stupidnich klise ?
    • Núti ťa niekto aby si to kupoval? Alebo si sem doliezol si len nadávať na CoD?
  • TheGGG
    hru na téma druhé světové bych si představoval podle klipu Bunker Blaster od Cyanide & Happiness... kdo viděl ví o čem mluvím *1* *1*
  • Zkuste se někdy ovládnout a nějakou marketingovou blbost jako je tahle prostě nepublikovat. Zkuste místo toho něco originálního, třeba recenzi na hru nebo tak.
  • Frontové souboje na způsob Bratrstva Neohrožených jsou sice fajn ale vzhledem k tomu, že jsem měl možnost navštívit oba tábory v Osvětimi včetně komentované prohlídky a celkem dost mě to vzalo, rád bych to prožil i herně. Neumím si sice představit, jak to pojmout hratelně ale takové COD bych si snad po letech opět zahrál. Taková mise by se určitě zařadila po bok kultovek jako sniperská mise v Pripjati z codmw1 nebo "no russian" z mw2.
    • Jack1947
      Bzlo to v Darkest hour ( ale nic extra to nebylo tééda) *7*
    • jo, nějaký simulátor koncentráku na motivy knihy Utekl jsem z Osvětimy od Rudolfa Vrby. Osvětim je hodně drsný zážitek, stejně jako třeba Killing Fields nebo Tuol Sleng v Kambodži
    • Gamesczlejerk
      Tohle je hystorycká hra, tak tam asy jen těško dajý takové multykulty piltokykrekotní vímisli.
    • P.S.
      nebo by šlo udelat i hru ve stylu prison architect, kde bys musel menežovat tábor. Vozili by stále nové vezne a musel by ses s tím nejak vyporádat, upgradovat plynové komory, plnit mesíční produkci mýdla atd.
      • Vice než Prison architect by se na téma koncentračního táboru hodil The escapist.
    • normalne bys hrál za amiky co ten tábor osvobodí a pak by hra ten tábor ukázala. Nebo by sis zahrál jednu misi za zajatce odvedeného do koncentráku. Nemohl bys tam strílet ale byl by to silný zážitek. Anebo by sis mohl zahrát i za dozorce.
      • Paulcz
        bobíku netrolluj (2)
  • moc bych si prál byt herním novinárem a položit jim otázku jestli nešlo vymyslet vetší klišé, nebo když už studovali ty zbrane v muzeu jestli reálne zbrane taky nemeli recoil a další podobné nepríjemne otazky, jak by se tvárili pak.
    Chápu že jen mluví do kamery a je to marketing ale stejne je mi z toho špatne jak se tvarí jako by delali nejakou historickou armu s príbehem jako od dostojevskeho. Tím nerikam že to bude špatna hra, jen se mi nelíbí jejich marketing a ty arogantní ksichty.
    • Paulcz
      bobíku netrolluj (3)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit