Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Proč tyhle ukázky vždycky hraje někdo kdo neumí hrát hry?
    • tak to dopadne keď hraješ fps pc hru na gamepade.
      • A neumis s gamepadom vid!To je pak smula.
        • nejde o to s nim umet, ale o to, ze hrat s nim strilecku je jako jist polivku vidlickou, taky to po chvili nejspis dokazes, ale provedeni dost o nicem...
          • BoB.2
            Já časem zlenivěl a hraju všechno gamepadem, je to jen o zvyku.
  • AI na úrovni strašáka v poli a k tomu kouzlo id tech 5 enginu, ale když se přes tohle člověk přenese tak by to mohla být solidní výplachovka. *6*
    • Jack1947
      AI se umí aspon krýt, *7* , někdo zamrzl u MOH ai a nic takového se dneska nedočká... ani lepšího takže mne to tak vyhovuje a je to dobrý kompromis. ( Mluvím o New order).
  • Nepozerám v žiadnom prípade, dnes o polnoci sa mi hra odomyká a už sa neviem dočkať :) Som rád že machine games nezanevreli na hru a využívajú príbehový potenciál v maximálnej možnej miere :)
  • Jack1947
    Hodina hraní? pche tak blbej určitě nejsem abych si takhle zkazil tak parádní hru. *4*
  • Zatim zadny komentar? Asi jsou vsichni v hospode a cekaji na hokej :-) Jako video dobry, strilecka ve starym stylu, muze to byt dobre, kazdopadne na prvni pohled me bije do oci ta grafika. Kdyz si vzpomenu na prostredi, ktere bylo v Metro the last light, tak tam mi to vsechno pripadalo mnohem hezci. Pro me osobne je nejdulezitejsi jak se hra hraje, AI zatim vypada takova podivna. Wolfa the new order jsem zatim nehral, ale zahraji, tak uvidime...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit