Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    To bude řežba, snad nebudou škudlit na gore. Bral bych i DLC přidávající extra krev.
    • taky, doufám že až najedu doprostřed jednotky Battlewagonem s deffrollou, budou lítat údy *1*
  • Founder's Pack už vypadá zajímavě. :D
    I když Warhammer 40K universium by se mi daleko víc líbilo ve STYLU Mass Effectu, tak tohle vypadá taky dobře.
    • Jak to proboha myslíš?
      • TheGGG
        víc lesbických mimozemšťanek
  • Od poslednich zminek a videi to vypada o kousek lepe. Pokus o totalni vykradeni SM (hry) se opet nepovedl, takze animace se sice snazi dosahnout urovne SM, ale kde neni skill tam to proste nejde. Na druhou stranu je zde videt pokrok na vsech frontach vcetne textur. Prostredi je zakladne nasviceno, takze to vypada hur nez by melo coz je hloupe. Pokud jim ovsem tenhle "prototyp" trvalo vytvorit rok, tak se cele hry dockame tak ve 40k. Uvidime co bude dal, to co predvedli pred tim byl totalni odpad, tohle je o kus lepsi.
    • Jedno slovo dělá z toho tvojeho rádoby rozebírajícího blábolu ještě víc bezcenější blábol než sám o sobě je, a to slovo zní: "Pre-Alpha"
    • wenceslaus
      Další všeználek a rozumbrada.

      Pre-alfa. MMO. A ty to porovnáváš s už vydanou akční hrou... navíc ty řeči o skillu - to je moc :-D
  • RangerCZ
    Jestli tam bude i imperator titan, tak to pak pro nepřátele moc špatné být.
    • Gargant *5*
      • RangerCZ
        Taková bitva :D
        To by pak docela hodně padali Fps
  • yuri.sidius
    Zatím s tím nemám problém vypadá to slibně. A sem rád, že se i ti spacemaríni pohybují realisticky, tj skáčou běhaj jak normálně mají, ne jak ve té hře space marine kde se nedalo skákat to bylo fakt wtf jak hrom *7*
    • Ano, půl- až dvoutunový mariňák si bude jenam tak hopsat po bojišti.

      Jinak, další příspěvek, který mě utvrdil v tom, že tato stránka potřebuje facepalm smajla
      • A četl jsi něco z literatury W40K? Ano, SM jsou skutečně nesmírně pohybliví, i přes svou velikou tělesnou hmotnost. Power armory v sobě mají spoustu servomotorů, navíc mají nesrovnatelnou stavbu svalstva a orgánů oproti běžným lidem. Ve zkratce dokáží běžet rychleji, skákat výše a jsou obratnější, než obyčejní lidé. A nezapomeňte na to, že to je především "pohádka", která nemá nic společného s realitou (kde by kupříkladu i přes obrovskou rozlohu impéria našli každý den desetitisíce psykerů, kteří by ukojili hlad zlatého trůnu).
        • Kde? V celé Galaxii, neustále se rodí noví a noví, out of stock neexistuje. Ale sem myslel že jako Ježíš tohle všechno víš.
          • Ale i kdyby existovala miliarda světů a každý tisící člověk byl potencionální psyker (což je myslím ještě střídmý odhad, protože to oficiální číslo bylo tuším ještě vyšší), tak by nebylo ani v silách "všemocné inkvizice", zmobilizovat jejich každodenní přísun. Už jsem na toto téma četl řadu diskuzí a vždy se dospělo k tomu, že je to holý nesmysl (za pomoci poměrně fundovaných argumentů). Ale přiznávám že o uvěřitelnost ve W40K ani snad nejde.
            • Ok, pokud vezmu že každý svět má cca 10.000.000.000 lidí, světů je cca 1.000.000 a každý 10.000 člověk je psyker = 10.000.000.000/10.000 = 1.000.000 psykerů na planetu x 1.000.000 planet = 1.000.000.000.000 psykerů / 10.000 obětovaných na den = 1.000.000.00/356 = 280898 let zásoba. Whats the problem. Pořád mi jich zdá se několik přebývá. A i kdybych snížil co planeta 1 miliarda lidí, pořád mám moc velkou zásobu. Co ty na to Ježíši.
    • Přikládám bolter k tvé hlavě a mačkám spoušť. Hnědá smradlavá hmota se roztříkne po místnosti.
  • Pro fanoušky Warhammeru asi dobrý. Já čekal spíš něco ve stylu warhammer online... škoda.
    • Raziel_cz
      No, on vzhledem ke svému fungování a pravidlům na rozdíl od fantasy verze Warhammer 40k ani není dobrá kulisa pro MMORPG. Staví primárně na bitvách velkých armád, takže tenhle battlefieldovský styl k hernímu zpracování sedne dobře. Jak napsal JK, pohled na osamoceného mariňáka lovícího deset orčích skalpů by byl přinejlepším tragikomický. Pokud hledáš vyloženě sci-fi onlinovku, zkus třeba Defiance, ten je docela příjemný. :)
      • Se mnou je to mnohem komplikovanější. Byl jsem veliký fanoušek Warhammeru online i přesto, že jsem o světě Warhammeru téměř nic nevěděl.
        Hledám spíš MMO, které by v podstatě vzalo to nejlepší z Warhammeru online(open PvP rvr systém, bojové mechaniky jako tank, který má skilly pro partu a může "chránit" jednoho hráče tím, že na něj hodí skill, kterým 50% poškození převede na sebe. Například v ESO jsou tanci v PvP k ničemu.
        Spousta mechanik ve Warhammeru online byly jedinečné.
        Ano, ta hra byla zabugovaná až na půdu a po celou dobu minimálně updatovaná, ale i přesto to byla nejlepší open RvR PvP MMO na trhu.
        Pokud vím, tak Defiance je jen masová střílečka ve stylu battlefield s pár rpg prvky.....
        • Raziel_cz
          Jo, mně se AOR taky moc líbil, akorát začal pořádně fungovat až v době, kdy už ho moc lidí nehrálo. Ale jak říkám, Wh40k se pro tenhle typ her nehodí. Co se týče toho PvP, navrhl bych, ať zkusíš Wrath of Heroes, ale tomu už vypnuli servery, takže asi neporadím. Možná v League of Legends nebo Dotě 2 bys našel charaktery s podobnými schopnostmi, ale nejde o MMO, no.
  • Líbí se, že tam jde vidět postup oproti minulým videím. Zatím vše, co mají o hře napsané na stránce, zní velice slibně. Již zmiňovaný Space Marine měl brutálně oldschool multiplayer a dokážu si to představit ve velkém měřítku s dalšími rasami a vehikly ala Battlefront. Snad se nenechají strhnout blbinkama okolo F2P a udělají pořádný základ.
    Moc si přeju aby to vyšlo *11*
  • Raziel_cz
    Vzniká tohle v nějaké návaznosti na Space Marina? Protože se mi zdá, že to vypadá úplně stejně, včetně animací a snad i healthbaru a některých efektů. Jestli ne, tak se divím, že se proti hře někdo z bývalého/obnoveného THQ nebo Relicu ještě neohradil jako Ubi vůči Monolithu kvůli Shadow of Mordor.
    • Taky zamerovac je podle me ze SM. Ale jinak podobnost by mi nevadila, SM byl dobra zabava. Nafouknout ho tak o stokrat vic obsahu, stran, zbrani a schopnosti a muze to byt fajnova onlajnovka.
      • Raziel_cz
        To rozhodně. :) Já s tím taky problém nemám, jenom mě to na gameplayi trochu zarazilo, protože jsem si chvíli nebyl jistý, jestli fakt koukám na Ethernal Crusade. Každopádně jsem na hru zvědavý, akorát mi v ní zase chybí Imperiální garda.
  • Pilgrim66
    Nakonec to vypadá líp, než jsem čekal. Na Founder's pack mě to asi neutáhne, ale trochu to obnovilo moje naděje v tu hru.
  • wenceslaus
    Horus Heresy by lákala jen fanoušky power armour a to by byla škoda.

    Blood/Dark Angels, Space Wolfs, Ultramarine a možná další podle komunity.

    PS Reakce na JK samozřejmně... na tom telefonu to občas blbne, pardon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit