Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • člověk tu napiše že má radost, že na PS4 konečně vyšla dobrá hra a už ho banují, některym lidem se nezavděčíš *1*
  • Hnisavec
    Keď vám mamka v JRC kúpi placku s hrou a blurayko sa vám v DVD mechanike na vašom drahom PC nerozbehne pls nechoďte sem plakať do fóra aká to je zlá hra a ako vás Adam oklamal.
    • To nemáte vy maďaři žádný vlastní herní portál že musíte furt otravovat tady? Jdi se prosím tě uklidnit k nějáký ovci a vrať se až tvoje máma doplatí to PSko jo? :)
    • Choť topiče *6*
    • Fascinuje mě, že tvojue výplody tu redakce ještě vůbec toleruje. Já jednou napsal, že nejlepší rpg roku pro mě byla Forza Horizon 3 (i se zdůvodněním s ohledem na obecnou specifikaci rpg žánru) a dostal jsem ban. Kolik si tu platíš?
      • Hnisavec
        RPG je hlavne o roleplayingu...nakoľko vo Forze nemáš žiadneho hrdinu, tak si úplne mimo. RPG nie je o tom že vylepšuješ štatistiky ako to tu máte podaktorí pomotané v hlave
        • Ale samozřejmě že moje přirovnání bylo trochu přitažené za vlasy, když se jedná o závodní hru, ale s trochou představivosti se to dá zdůvodnit. Jen mi vadilo, že diskuze byla plná trolení, nadávek, flamu a dalších věcí a já dostal banán za to, že jsem zmínil Forzu u hlasování RPG roku?
      • By mě teda jako zajímalo, jestli dostal někdo z redakce banána za Darkest Dungeon ve strategiích.
        • Já jsem jim ho dal a 24 hodin jsem games nečetl.
  • Na ja, vydat někdo hru, kde je námětem dřevěným lukem a oštěpem bojovat proti 16t náklaďáku nebo pancéřovému autu, zavřou ho do blázince. Ovšem když z té samé tuny oceli vyrobíte dinosaura a navěsíte mu na hrb kulomet pak to dává smysl? *1*
    • Neni ze dreva
    • To je naprosto v pořádku je to totiž hra a ne simulator života.
    • Tak pokud vím, ty na něj neútočíš ustřílením, ale musíš právě mířit na citlivé části (oči, nádrže apod) to mi naopak přijde jako vcelku v pohodě
    • Tak pokud se nemýlím tak šíp má větší penetraci než klasická kulka. A pokud jsou ty šípy vytvořený ze stejnýho materiálu jako ty dinosauři tak proč ne.
      Navíc takhle velký potvory sundaváš úplně jinak :)
      • Jo, to je pravda, takový potvory totiž sundaváš panzerfaustem. Nesnaž se lovení robotů lukem obhájit logickejma argumentama - to se nedá. Jediný, co se dá říct, že v reálu by ti byly luky i běžný střelný zbraně asi stejně užitečný. Párkrát by to cinklo o pancíř, a pak by tě robosaurus zašláp. Jenže je to hra, at tak se takovejma věcma nemusíme zabejvat.
        • Pokud vim, tak se v afghanistanu lukem podarilo pri stastnem zasahu sundat i vrtulnik. Jestli se dobre pamatuji, tak presekl nejakou trubicku s mazacim olejem do rotoru.
      • Mylis... klasicky sip rozhodne nema vetsi penetraci nez kulka.
        • jamar28
          Taky jsem myslel, že šíp má větší sílu, ale zagooglil jsem. Projektil z kladkové kuše má cca 200 j, z luku jen asi 140 j, z reflexního dokonce asi 90. Kulka z 9 mm pistole má naproti tomu sílu 500 j, útočné pušky pak kolem 2000. Takže ti musím dát za pravdu.
          • Tak o penetraci luku a kuše nemusíme vůbec diskutovat..vždyť kuše změnila válčení takovým způsobem že se v jednu dobu rytíři snažili kuši zakázat :)
            Já se spíš snažil bavit ohledně čistý penetrace(viz pokus s třema střelnýma zbraněma a lukem vůči kýbli s pískem)
            Smaozřejmě reálně vzato na valnou většinu potvor by si potřeboval tank/apache a i to by ti v případě thunderjawa nemuselo stačit.
            • hele kdyz mezi nami bude betonova zed a ja budu mit v ruce ,,AKcko,, a ty jakoukoli kusi nebo luk....hadej kdo vyhraje :)

              a co se tyka tech robotu, tak nejaka solidni sovetska protitankova puska z WW2 by na slabsi kousky stacila a na ty vetsi by to chtelo uz aspon to RPG s kumulativni hlavici a taky by to se stestim slo...
          • Samozřejmě, že má pravdu. Akorát penetrace je hodně o konstrukci, materiálu projektilu a rychlosti, ne jen o kinetický energii.
        • Kulka a šíp fungují jinak. Největší rozdíl je v tom že kulka je postavená tak aby veškerou kinetickou energii vydala na poškození uvnitř objektu, zatímco šíp prostě tohle omezení nemá, tudíž je schopnej tím objektem "projet".
          Samozřejmě jak to funguje na objekty se stejným složením(tzn nějakej druh kovu) nemám ponětí. Na organickou hmotu šípy fungujou super ale na kov bych si bral jenom přece něco jinýho.
          • Tak on je taky dost rozdíl mezi modernim loveckym šípem a něčim, co si doma v týpý na koleni spatlá kmen na úrovni neolitu.
            • Zas ve stredoveku pry ti nejlepsi strileli az z 200 libernich luku.
          • Ta tvoje "kulka" o ktere mluvis je docela sirokej vyraz.... Jedna kulka se muze zdeformovat, pretocit a roztrhnout uvnitr mekke tkane a jina muze projet skrz jak prd. Porad to ale neznamena ze sip ma vetsi "penetraci".
            • Oba na to jdete spatne. Nezalezi na kulce a sipu, ale sile, ktera je vystreli. Ja ti garantuju, ze lovecky sip vystreleny z 50 liberniho kladkoveho luku na kratkou vzdalenost ma daleko vetsi penetraci (lepe se ale bavit o energii) nez .22LR z malorazky. Samozrejme kulka z ostrelovaci pusky je na tom mnohem lip.
    • No, horsi vytku uz asi neslo vymyslet.. *1*
    • Co? On někdo zavřel někoho do blázince na Civilizaci kde s oštěpama můžeš jít proti tankům?
      • Divím se, že ne. *1* Kadá taková hra je zplácanina.
  • Jste tady parta nesvéprávnejch hejtrů. Nadávat někomu, že jste si koupily, hru kterou pochválil a vám se nelíbila je vážně směšné. Na netu běhájí hodiny gameplay záběrů, recenzí a názorů. Takže materiálu podle kterého se můžete rozhodnout je opravdu hodně. Větší než u knih nebo filmů. Ale místo toho je tu samé bůůůů, ta hra je od Ubisoftu, bůůůů to hodnocení je moc velké, nebo moc vysoké, bůůůůů ta hra mě nebavila, jak psal recenzent bůůůů. Jednu věc si neuvědomujete, jste jenom malá smečka skučících křiklounků. Kterým nikdy nebude nic dobré. Ale vy nerozhodujete o tom, jak budou hry vypadat a jaké se budou dělat. O tom rozhoduje masa. Zatímco vy budete fňukat nad tou, či onou špatnou hrou. Zbylá masa lidí si ji spokojeně koupí a spokojeně zahraje a zajistí tak pokračování.
    • Bojujes tu s vetrnymi mlyny, jak by rekl adam hezky cesky "Haters gonna hate".

      Temhle tvorum nejde o vytvoreni zajimaveho ci snad objektivniho komentare. Ale tak pokud se ti aspon na chvili ulevilo tak dobry...
      • Rikas tedy, ze kritika, ktera kritikou je, by nemela vubec existovat?
        Jdi se zabit, nelido.
    • přesně tak.. čechystán se tady nezapře, úroveň diskuzí je jak na novinkách, hlavně mi nezapomeňte naklikat mínusy :)
  • chtelo by to zminit v recenzi, jestli to bezi v stabilnich 60 fps na ps4 pro. to ze to jede plynule nestaci.
    • Je tam volba favor resolution a favor fps, jestli to s favor fps jede stabilnich 60fps nevim, ale co jsem cetl jinde tak plus minus asi jo. Osobne ale radeji u single player hry dam prednost UHD pred 60fps.
    • Zajimalo by me jestli si aspon u nekoho nekdy neco na ps4 videl, protoze je rozdil mezi 30fps na pc a na konzoli, tezko rict jestli to maj schovany za nejakej motion blur, filtr ci co. Ale u ps se da na mensi snimkovani v pohode koukat, u PC kdyz neco jede na 30fps tak to hned vypinam.

      Nestojim o tvou reakci, pokud tu zkusenost nemas tak prekonej sve ego a zkus to, mozna budes prekvapen
      • pouze se zajimam. nevim proc te to hned popudilo. imho by to v recenzi melo bejt zmineno. btw uz sem si nasel ze to ma 30fps lock ale je stabilni. to se fakt u konzolovych her nemuzete normalne bavit o fps aniz by ste z toho udelali flame?
      • PS: Líbí se mi, jak si z jedné věty vydedukoval, že nemá zkušenost z hraním na konzoli. Asi telepatie... *15*
      • Akorát, že fps není jen o tom, jak se na to kouká, ale o odezvě ovládání a ts ím ti žádnej blur ani interní technika TV nepomůže... *15*

        Taky je rozdíl jaký hry na těch 30fps porovnáváš. Na tunel, kde jdeš jedním směrem ti asi 30fps stačí. Ne ale třeba na závodní hru nebo rychlej shooter...
  • Nemám PS4 ale není tak nějak moc mlhy a motion blur ?
    • TheGGG
      ne neboj a jsem rád, že máš obavy o naše hry, každopádně je to ok díky...
  • Odulin
    Včera s dcerou úvodní hoďka dvě. Ale jo, zatím docela fajn. Holka z toho byla slušně vydřená...sice robo, ale furt jsou to pro ni zvířata. :) Vypnul jsem nám aim assist, dal to na hard a trefit hned ty prvni robosaury šípem do světel nebylo až tak easy. Těším se na dnešní pokračování.
  • Vypadá to skvěle ale Aloy mi je krajně nesympatická...
    • Já sem naopak rád, že si konečně někdo lajznul z hlavní postavy neudělat sexbombu a vůbec nějak extra sympatickou babu - už mě z té všeobecné dokonalosti trochu jebe. Navíc tohle je jenom zevnějšek, vůbec nemám tucha jak dobře je ta postava napsaná...

      Až budu mít konečně PS4 (o výkendu), tak se do toho pustím.
      • Měl bys méně hrát a více se věnovat češtině, třeba o tom vÍkendu...
        • A ty bys nemel marnit cas opravou pravopisnych chyb anonymu na internetu... Tak si podejte ruce a tydlikujte se o dum dal
          • A ty bys zas nemel marnit cas lezenim na diskuze a upozornivat lidi na to ze marni cas opravovanim lidi kteri marni cas o vikendu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší