Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Mno, tak po nekolika hodinach hrani musim rict ze moc spokojenej nejsem. Grafika je nadherna, cozpak o to. Ale jinak me to zrovna moc nebavi. Je to proste jen dalsi evoluce her pro masy. Prvky si to bere snad ze vsech her co masy rady hraji, Assasin, Far Cry, Tomb raider, Uncharted atd. Celkem chapu ze tohle muze byt hra roku, protoze tohle presne vetsina hracu chce.
    • Hnisavec
      masa sú mobilní hráči, LoLko, WoWko, Overwatch...nekonečné primitívne hry bez deja a bez ciela......masívne singleplayer hry sú čisto cielené na hardcore hráčov. Takých čo sú ocohtní kúpit a dohrat hru na niekolko desiatok hodín je mizivé percento. sme vymierajúci druh herných dinosaurov. O pár rokov už bude len emergentný online zážitok pre stovky miliónov freetoplay zombíkov nalepených na mobile.
      • Prej singleplayer pro hardcore hráče. Tenhle člověk je fakt komik. *15* Hrát proti AI je víc hc než proti lidem... twl jak může bejt někdo tam vymaštěnej.. *15*
      • V jednom mas pravdu. Opravdu ses dinosaurus, pak uz je na tobe jestli na to muzes byt hrdej
    • TheGGG
      LoL, ale ty jsi taky masa... a budeš masa i když se snažíš sebevíc z toho vykroutit... *1* *1*
      • flash789
        prave ze moc ne..ja hry co jsem jmenoval vubec nehraju. asi budu jina masa, ta co hraje skyrim nebo final fantasy..ale tam mi prijde ze ta masitost je takova nizkotucnejsi...:)
        • TheGGG
          skyrim a masa jsou skoro synonyma.. sorry
          • flash789
            tak kdyz to chces zbagatelizovat..tak jsou...ale oba vime jak to myslim..zejo:)
            • TheGGG
              no prostě jsi masa jako my ostatní
  • TheGGG
    luxusní hra a jak dohraju nioh jdu na to... *14* *14*
  • Hnisavec
    ty voe GOTY 2017 a nedostalo to 10/10. Február a už to prebilo všetky nominácie z roka 2016.

    Najkrajšie, naoriginálnejšie a najzábavnejšie RPGčko za posledné roky....ak si odmyslím Witchera ale ten je z inej dimenzie
    • Zaklinac je proti tomuhle odpad. Jeho technicke zpracovani je tristni, hlavni dejova linka uboha, vizualni zpracovani kycovite a hlavne, co mi nejvic vadi, zaklinac se nechova jako zaklinac. Geralt s kusi je fail. Jedine co je na tom nadprumerne je zpracovani vedlejsich questu.
      • Takovej denial. Zaklínač 3 ohulenej na max na solidním PC si s tímhle vytře. To popírání skutečnosti mě fakt dostává u těchto zoufalců...
        • Porovnej jeho konzolovou verzi, ktera pada k 20 fps.
      • uaxpk
        Samostříl jsem nikdy v Zaklínačovi nepoužil. Máš na výběr.
        • Jenze si ho vzal, ta hra te nuti delat nesmysly a to me stve. Nuti te to chovat se hloupe (to vycitam treba i hlavni dejove lince). Ta hra dela z Geralta idiota, kterym nebyl, neni to dobre napsany.
  • jsem tu sám, komu to připadá jako strašnej brak? mínuskujte jestli nesouhlasíte!
    • Hnisavec
      tak na youtube vyzerajú všetky PS a Xbox exkluzivity ako brak....nesmrď grošom a staň sa konečne aj hráčom
      • já nemluvím o grafice ale o obsahu.. tyvole, vždyť je to o holce která lukem střílí roboty..?? to vám nestačí k zamyšlení? *15* *15* svět se asi změnil.
        • Mam strach se vubec zeptat co bavi takoveho myslitele jako ty. Je smutne ze nekteri proste nepochopi ze hledat logiku a realismus v nametech her je proste do nebe volajici blbost.

          Mas pravdu, svet se zmenil a stale se meni a otom to taky je. Nekdo zustane u cs 1.5 dokud nezacne sedivet a nekdo si hleda v hromade odpadku unikatni kousky do rubriky hernich prozitku :]
        • A proc by holka nemohla s lukem strilet roboty?
        • SugarCoffeeTeaRumBoom
          A s talianskym inštalatérom pojedajúcim hubičky, alebo modrým ježkom zbierajúcim koruny problém nemáš?
  • Že na Pro žádnej problém bych snad ani neřešil. Zajímalo by mě spíš, jak to jede na starý.
    • Prej úplně v pohodě.
  • nechci aby to vypadalo jako hejt za každou cenu ale svet na zaklade vašeho gameplaye pusobil docela prazdne, hratelnost zabijení robosauru (verim tomu že je to zábava ale hrát to dýl než hodinu, nevím jestli by mne to bavilo*8*) a fake open world je více mene jen širší koridor (podle terminologie Dana Vávru bramborová krajina). Tím tu hru nechci shazovat, nebo hledat chyby za každou cenu.
    • Nevím kde na to poslední dobou lidi přišli ale dívat se na gameplay a hrát hru je ale zatraceně velkej rozdíl.
      Ta představa toho že se podívám na gameplay AAA hry a budu na základě 20 minutovýho videa kde to(s prominutím) hraje navíc absolutně neznámej týpek kterej neuvěřitelným způsobem kombinuje anglo-češtinu s češtinou a angličtinou.
      Z toho si nic nejde vzít. Na tohle byly super dema. Jenže ty časy jsou pryč..dneska dema skoro nikdo nedělá.
    • Povedal by som, ze ak ta bavil FarCry tak ta bude bavit aj toto a pokial nie, tak nie .. v tomto su tie hre podobne...
  • trulikuli
    Adame moc nerozumím tomu, proč ty chválozpěvy, rozplívání se nad úžasností hry a nakonec hodnocení 9. V tom případě si nedokážu představit tak dokonalou hru na 10.
    • kingdom come deliverance
      • trulikuli
        za mě vůbec
  • kdybych nevidel Gamesplay tak bych te recenzi mozna i veril, takhle mi to spis pripomina situaci jako s Dragons dogma, vychvalene az do nebes, ale zase takova pecka to nebyla
    • Dragons dogma ma dobre zpracovane souboje a skvele zpracovane zbrane, zpčacovani sveta bylo horsi a min uveritelne. Tohle je díbre propracovane po vsech strankach.
    • flash789
      Dragons Dogma je super..a nediskutuj :)
      • Rejsek
        Není, za ten (ne)fast traveling bych tvůrce hodil harpiím *16*
  • Hra je bezpochyby skvela a unikatni,ale do ultimatniho hodnoceni ktera vsude sklizi ji jeste trosku chybi. Tentokrat naprosto souhlasim s Games a jejich devitkovym hodnocenim ;-)
    • Bylo imo jasný, že to 10 nedostane. Tohle není konzolista.cz...
    • flash789
      ja to zatim vidim spis tak na 7/10 dle dojmu ktere jsem nabral po ruznu, ale uvidim az si to zahraju. Strasne se mi vnucuje ze ta hra nebude mit potrebnou hloubku a bude to takove od vseho trochu a nic poradne se spoustou nesmyslnosti jako mivaji hry od UBI. (honi me straze ale podarilo se mi splynout v davu DVOU starsich cinanek takze me z peti metru nevidi. MADE IN UBI ASASSIN:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit