Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Nemůžu si pomoct, ale na některejch obrázcích vypadá Aloy docela tupě. Tím myslím lehce retardovaně. Jako třeba zrovna na tom prvním v recenzi.
    • Nevypadá tupe. neschopnost prečíst emoce na základe výrazu tváre je známkou nízké sociální inteligence.
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Myslím že je to jedným z hlavných znakov autismu
        • MickeyMutant
          Je to tak, Bob to splet. Ale autista taky nejsem, to vím jistě. Když přede mě rozházíš hromadu párátek, nemám ponětí, kolik jich je.
    • Bohuzel ti taky nemuzu pomoct...
    • trulikuli
      vhledem k tomu, že se dívá na něco nepřátelského, asi nebude mít sexy výraz...v její situaci vidět tvůj výraz by byla taky lahoda :)
      • Rejsek
        Čumí na konečný verdikt recenze tady na games.......
      • MickeyMutant
        Já nejsem nová herní ikona, tak mám právo zírat tupě.
        • trulikuli
          i herní ikona má práva :)
          • MickeyMutant
            Herní ikona má právo občas kopat za bratrstvo kočičí pracky, má právo umřít, aby následně mohla povstat jako Fénix z popela, má dokonce právo nebýt člověkem, ale nemá právo vypadat retardovaně*4*
    • flash789
      Nejvic pripomina trpaslici nekde z dragon age nebo pana prstenu, ty taky vypadaj trosku nablble a retardovane:)
      • MickeyMutant
        Já mám zas před očima telefonistku s nabídkou nového balíčku nebo slečnu z banky ve chvalozpěvu na aktivní spoření.
  • 9/10 *1* *1* *1*
  • Veskoslav
    Robotičtí dinosauři. Takový splněný dětský sen:)
    • flash789
      Ale jen na ps4, to je v haji vid, konzole ti spnlila detsky sen (vzdycky ti to pripomenu az budes remcat na nintendo a konzole obecne:)
  • minule som si kupil Xbox kvôli forza horizon 3 a teraz si budem musieť kúpiť PS4 pro kvôli tomuto *9*
    • packovac je blahovina, ale xbox kvuli fh3 tuplovana, tos mel radsi projist
  • Skvělá recenze, zevrubná a férová. Taky jsem čekal nejvyšší hodnocení, ale na takovou příčku by ta hra potřebovala ještě vybrousit pár hran. *4* Zítra si pro ni jdu. *5*
  • flash789
    No uvidime, far Cry a Assasin z toho smrdi na sto honu, ale snad ne. Za chvili se na to vrhnu.
    Dle recenze to vypada jako idealni novinarska basta, hra nikoho do niceho nenuti a neni se treba o nic zajimat, protoze to funguje i tak, doufam ze to jsou jen novinarske zvasty a bude to mit nejakou hloubku a nebude to ploche jako UBI tvorba. Kazdopadne aspon svet me asi nezklame, tak trochu mi pripomina knihy Harryho Harisona smichane po ruznu dokupy, a ty ja mam rad.
  • DwaR
    wau... čakal som ultimátnych 10/10... toto je asi prvá hra, ktorú naozaj úprimne závidím hráčom PS4. tak si ju ľudia užite :)

    recenzia pekná, teším sa na gameplay (živák som nestihol)
    • Tohle? *7* Jediná hra, která mě na PS4 fakt zaujala ještě nevyšla a asi dlouho nevyjde... (DS)
      • DwaR
        mne ubisofťácke open worldy ako také nevadia. zapneš na pár minút jednoduchej bezmozgovej zábavy. pobehám, pobijem pár enemákov, vyzobem nejaké drobnosti okolo ktorých prejdem, trošku vylevelujem postavičku... taký herný popkorn keď je správna nálada. nemusím hrať každý recyklát (zdravím FC a assassinov), ale ak je pútavé prostredie, príbeh aspoň na úrovni komixu z ABC-čka tak prečo nie?
  • Slysim nejake praskani...jako zilky, nebo co...
    • Rejsek
      Tak to ti pravděpodobně hrozí těžké poškození mozku. Pokud v něm teda ještě něco k poškození je *2*
      • Jdi si ulovit nejakeho brouka...
  • Je u nás na disku PL?
  • zaty
    Adame, super recenze, díky moc.Už ve FC z tebe sálalo nadšení a to se mi líbí, protože o tom celé to hraní je. :)
    Až dohraju Bloodborne, jdu do toho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit