Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Víte že bylo na kickstarter demo ? ted jsem na něj přišel a sosnul.

    Jestliu takhle bude fungovat celá hra tak se máme na co těšit sice jen kolem 20minut ale zajímavé - doufám že dojde i na nějakou akci. Takhle to vypadá jak nějaká stealth horor akce.
  • S tim se nadela, spis zajmavejsi je stvarneni pekla jako takoveho. Nahaty lidi? Prsa? spodek? Co tam je nevhodne? Vzdyt to dnes znaji uz i deti a pokud to pusti i rekneme Pepik 14 let, nejspis bude vedet asi co to je sex, jak to vypada. Alespon si to lepe uzije, protoze se rika ze i mladsi ve veku dejme tomu 15 az 18 let, maji lepsi vnimani nez starsi dospeli clovek *3*
    Nevim co tam konzole cenzuruje, leda vrazdy a zabijeni. Nahota a sex leda diky vlivu nabozenstvi.
  • danny_the_hound
    Zákerná otázka -- keď niekoho zožerú / zabijú v tom pekle (či čo to je), kam vlastne ide? *7*
    • Peklo má mnoho vrstev a podobenství :) Prostě jen jde o úroveň níž.
    • Corvus
      Dante Alighieri - Božská komedie. Peklo má kruhy :-) Šoupnou tě do jiného :-D
  • Jack1947
    Ta hra musí bejt už kvůli těm odkladům bomba! na co se bude vzpomínat dlouho po vydání, a doufám že to bude minimálně tri-- neee ANTOLOGIE! its Legendary *5* *14*
    • Corvus
      Cítím zde sirný závan ironie.
      • No a nebo demence. Vtom klukovi se to dost pere.
  • Každopádně těšení, tohle téma snad jediný jenom mimochodem nakousnul prastarý výborný Requiem Avenging Angel :)
  • Dobrá hra pro úchyláky jak ukojit svoje nechutné choutky *1*
  • The_Nameless_One
    Xana ze skvělého Dark Messiah of Might and Magic mi teda přišla stylovější a mnohem víc sexy... ale rád se nechám překvapit.
    • Ach boze , teraz si mi dal Krásne Spomienky :D
      Dark Messiah. Moja srdcovka!

      Chcelo by to 2jku
      • Jack1947
        Nebo radši ne a já to nedohrál ( doslova druhý nebo třetí level plný pavouků to byla hrůza - ještě bych pobral pár ale tam jich bylo stovky a to i se zaplým trainerem na nesmrtelnost - )
  • CRYPT
    Na toto se fakt tesim a urcite pujdu do origa. Teda ne hned, pockam az jak to dopadne s optimalizaci a moznosti nemit cenzuru u pc verze
  • Dost dobrý!
  • Still better story than Twillight

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit