Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I přes varování jsem na videu tedy neshledal naprosto nic frustrujícího ani šokujícího, ba dokonce ani nic strašidelnýho. Možná jsem to jen nepochopil, ale pocitově opravdu žádná odezva. To takový trailer na SOMA ve mě zanechal mnohem mnohem hlubší dojem a pamatuju si ho do teď.
  • Pusťte si radši Korn- Right Now...tj stokrat lepší než tohle :D
    • disko
  • Dost nuda. Kecy "„Masochisia je experimentální přístup k tématu psychologických hororových her. Jedinci, kteří trpí depresí či duševními poruchami se mohou z některých motivů..." zas jen sloužící, jako PR, ale skutečnost je jinde.
  • TheGGG
    Sice dost klišé strašidelné prvky (divný obrazy kde jsou lidi bez očí, nebo s pokrouceným xichtem, starý rozpadající se baráky a uschlý stromy) a nepěkná grafika, ale mohla by to být sranda.
  • Jack1947
    Prostě ta grafika je zábrana né žené! *10*
  • námět dobrý, ale bylo by to zajímavější ve stylu (graficky) amnesie
  • tohle prostě nechápu - článek dlouhej jak recenze, hra už vyšla a jen oznamujete že hru můžeme koupit na steam a popisujete o co v ní jde... proč boha nenapíšete rovnou recenzi?! moc práce? *9*
  • Ja myslim ze pro maxe nebo Jacka to je skvela hra, moc se k nim hodi.
  • Sr_Lobo
    Drobna chybka se vloudila Aleši - posledni souveti "...sliovaný...". Jinak dik za info urcite na to mrknu.
  • psychohry jsou nejlepší :)
    • jj třeba The Evil Within mám asi jako jeden z mála rád :) Podle mě je to fakt povedená hra, až na ty začáteční blbosti, které dělala Bethesda, ale já to hrál až v únoru:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit