Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman
    Vau! Parazitický zbraně miluju. Vypadá to jako quake ta poslední scéna. *14*
  • kubi-wan
    Tyjo, to má sakra atmosféru... která většině dnešních stříleček zoufale chybí. Už dlouho mě žádná nevtáhla do svýho světa (kdybyste mi chtěli něco vtahujícího doporučit, sem s tim), sem bych se ale nechal vtáhnout hodně rád :)
  • to prostredi je nadherny. ale jak se tam objevi ta zbran tak to zacne pusobit hrozne levne. mnohem vic by se tam hodily zbrane na blizko nebo naka forma "magie". ta zbran je jak vytrzena z jinyho sveta.
  • Black_Hand
    juuu to je dalsi overlord!!! aha, tak ne :P.
  • vypada to zajimave *3*
  • TheGGG
    vypadá to lacině, ale pokud pořádně zapracují na efektech té blesko zbraně, mohlo by z toho být něco dobrého...
    • Jack1947
      Hlavně aby ten bleskomet nebyl jedinná zbran tím by silně klesli... nezapomen že to je kickstártr *3*
      • Možná byste se mohli naučit číst :) na KS je napsáno, že ve hře budou 3 zbraně.
        • Jack1947
          Tak to je paráda teda *7* *12*
          • TheGGG
            thats kickstarter babe...
            • Jack1947
              Kdyby to bylo AAA zase by se remcalo jinde... třeba proto to bude nějaké originální v moc hrách ty zbraně 3 nejsou. Uvidíme.
      • TheGGG
        a sakra :( to jsem si nepřečetl... tak to asi moc dobrá hra nebude...
        • Jack1947
          ...především kickstarterovou kampaní... Už by ses měl konečně odprostit od nějakého toho domělého faktu co sis vsugweroval do hlavy že vše co je Kikstaártr = automaticky blbé naho*vno atp... KD C je taky INDIE hra. Mimochodem *3*
          • stejně jako Underrail - je vidět, že je to labor of love. (právě hraju)
            • Jack1947
              Ok mně se jen nelíbí jak se to lacině cpe všude a má bejt z toho každej vyplekslej, kolik těch pixelů tam je není... chápu starší hry a možná starší hry v remástru ale ne novodbé wannabe srágory.
            • mně se některé ty pixelarty docela líbí. Často mi připomínají třeba staré adventury. Nedávno jsem si zahrál Gabriel Knight 1 a to je v podstatě dobový "pixel art" :-) Ale dobré pixel arty jsou třeba Axiom Verge (snaha napodobit metroid) nebo To the Moon (graficky připomíná stará jrpg ze SNES) atd. Častokrát to pixelové postavičky mají lepší mimiku než běžná grafika.
            • Jack1947
              Právě, to je jen dneska moderní na čecko nadávat já třeba nemusím ty laciný pixelovatý blejdy ale tak to nepíšu všude nicméně Indie má i své světlé stránky.
  • Marrtor
    Sakra to prostředí je fakt nádherné :3
  • Jack1947
    Real Painkiller resurrection? *8* *7*

    No v případě že nekouknete na trailer, kostlivci jsou ještě více bez života než snad za živa(kácí se tam hezky a tancují) Tesla by měl z té zbraně asi radost... njn je vidět že to bude spíše taková menší ryychlokvaška nicméně uvidíme... a to na videa tak moc nekoukám. Aha už vím proč.. on většinou první dojem je zásadní. Jo, ten horor tam snad bude v těch kobkách něco jako Lichdom se zbraněmi... nebo zbraní... Kdoví... *7*
  • pěkné. To je alespoň postapo, miliony let v budoucnosti, grafika jak kříženec Gigera a Hieronyma Bosche. Střílečky moc nehrávám, ale toto budu sledovat.
    • Rekl bych ze se spise inspirovali polským malířem Zdzislawem Beksinskim, tot muj skromny nazor.
      • máš pravdu. Beksinskiho znám, skvělá díla
  • To vypadá dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit