Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Inspiirace nadprůměrnákem Clive Barkers.Jericho více než značná, no snad to bude lepší což z trailu moc nevypadá ale chápu že to je temná hra a hodně lidí už z toho začiná téct.
    • Kompost
      inspiracia jerichom? tak to mi budes musiet vysvetlit pretoze to tam tak nejak nevidim...
      • No to prostředí i humanoidi co se v tom traileru mihnou můžou sem tam evokovat Jericho, ale zase je to dost unáhlený, vzhledem k tomu, že jsme toho moc neviděli. :)
        • ja v tom to Jericho taky videl teda az kekonci jak zam byl jeden nepritel .... mluvit o Jerichu jako nadprumnerne hre moc nemuzu . Nejak me nikdy nechytla a zatim nedohral
          • To já mam zasejc Jericho hodně rád, Barker má skvělou, osobitou imaginaci.
            • Jack1947
              Hrál jsem to 2x ( piráta a originál v cz) a nedojel ani jednou bit je to krátká hra omrzela mě- zasekl jsem se někde a nestálo to za to. Prostě béčkárna co se snažila oživit fps žánr nefunkčními partáky. ( takové trochu COOP) ale nápad špatnej nebyl jen provedení nebylo nejlepší.
          • Jack1947
            Navíc ten engine byl hrozně zasekanej když jsem to hrál po druhé v cz, tak mě to přestalo bavit. Promarněnej potenciál. Tady ty humanoidi jsou jak prkenný doufejme že to bude lepší ( i když pochybuji).
            • Jack1947
              To jo těch není nikdy dost *3*
            • staci misto humanoidi rikat zombie a mas z toho potencialni hitovku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit